Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »  » Žmonės

Visi Mes Esam Dievo Vaikai Vanda Darjina (2019 11 08)

00:57:32

4 peržiūros
Aiškiaregė ir žiniuonė Vanda Darjina paneigė versiją, kad padangas Alytuje padegė Dievas už tai, kad Alytuje veikia daug kortų būrėjų. "Visi mes Dievo vaikai", – sako ji. "Ateidamas į šį Pasaulį, kiekvienas atsineša ir savo unikalią paskirtį šiame Gyvenime. Vienas dirba gydytoju, kitas – žiniuoniu. Apskritai visi mokslo žmonės kaip kokie durneliai – jie ir kalba tik jiems suprantama kalba, ir gyvena savo, ne paprastų žmonių pasaulyje. Skiepai? Ne, aš tai nesiskiepyčiau, bet kiekvienas savo galvą turi. Geriausi skiepai yra stipri žmogaus imuninė sistema. Vaikystėje lakstydavom basi nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, su varvančiomis nosimis – nereikėjo jokių skiepų..."
– Jūs išpranašavote, kad vienas Deimantės Kedytės skriaudėjas susirgs mirtina liga... – primena Kazimieras Juraitis.
– Na, aš sakiau ne tik tai, dar sakiau, kad du iš Deimantės Kedytės skriaudėjų bus priversti bėgti į užsienį, – ramiai atsako žiniuonė.
– Jūs taip pat labai tiksliai numatėte siautėjančias paauglių gaujas Klaipėdoje, – tikslina žurnalistas.
– Mačiau apskritai didžiules nesąmones ir paauglių smurtą, kurie kyla iš netikusio vaikų auklėjimo. Kai vaikai savo teises diktuoja jau nuo vaikystės, o pareigos vertinamos kaip prievarta prieš jų "neįkainojamą asmenybę". Vaikystėje stipriai gaudavau į kailį, gal užtat ir užaugau geru žmogumi? Politikai, priimantys su sveiku protu prasilenkiančius įstatymus, susilauks nekokio likimo, – sako aiškiaregė. – O apie Neringą Venckienę šiandien nepasakosiu, nors ir galėčiau. Žmonės pikti, įsiaudrinę, neklauso ką sakai, o viską "išvarto" kaip jiems patiems norisi... kam juos dar labiau kiršinti? Kiekvienas gaus, ko nusipelnęs... Skriaudėjai – savo, o jų aukos – savo... Viskas bus gerai!
Su į Vilnių atvykusia aiškiarege Kazimieras Juraitis bendravo virš valandos. Žiniuonė papasakojo ir apie roplius žmogaus kūne, ir iš kokios vietos į Žemę ateiname, ir kur po mirties nueiname...
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar