Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Fotoalbumas » Paranormalūs Reiškiniai » Viešbutis „Read House“ su vaiduokliais

Viešbutis „Read House“ su vaiduokliais

Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje.

1871 metais, praėjus šešeriems metams po Pilietinio karo JAV pabaigos, daktaras Džonas T. Ridas su sūnumi nusprendė pastatyti viešbutį. Viešbutis buvo atidarytas prieš pat naujuosius 1872 metus. Daug metų viešbutis garsėjo gera reputacija. Čia apsistodavo garsūs žmonės. XX amžiaus 4-ajame dešimtmetyje, kai vyko Al Kaponės teismai, garsusis gangsteris gyveno būtent šiame viešbutyje. Beje, jis apsistojo savo vaiduokliais garsėjusiame 311 kambaryje. Tada ant kambario langų buvo uždėtos geležinės grotos, kurias nuėmė tik per remontą 2004 metais. Daugelį metų viešbučio svečiai pasakojo apie keistus įvykius 311 kambaryje.

Jeigu norite sužinoti daugiau: susijęs straipsnis

Miražas – tai optinė iliuzija Viešbutis „Read House“ su vaiduokliais Siela palieka ligonio kūną Apsauginis nufilmavo poltergeistą JAV ant tilto pasirodė paslaptingas šviesos debesis
avatar
0 Spam
2 ptvizbaras • 10:09, 16.08.2020
jeez.. ma bad :D
avatar
0 Spam
1 ptvizbaras • 19:00, 15.08.2020
o kokie ivykiai neaisku? kam isvis rasyt jei neturit jokios informacijos? kazkur kazkas atsitiko wow negaisinkit laiko
avatar

Panašios nuotraukos