Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Fotoalbumas » Gamtos Paslaptys » Anglijoje Pastebėti Laukuose Piešiniai

Anglijoje Pastebėti Laukuose Piešiniai

Paranormal.lt Naujienos:
1. Piešinys Laukuose Anglija, Easton Clump, Viltšyro grafystė
Piešinys Easton Clump lauke (Crop Circles), Nr Easton Royal, Viltšyras (Wiltshire) buvo pastebėtas ir nufilmuotas liepos 10 d. 2020 metų.
Viltšyras – priėjimo prie jūros neturinti grafystė Pietvakarių Anglijos regione, Anglijoje. Ribojasi su Dorsetu, Somersetu, Hampšyru, Glosteršyru, Oksfordšyru ir Berkšyru. Istorinis administracinis centras buvo Viltone, bet 1930 m. Viltono grafystės savivaldybė persikėlė į Traubridžą.
2. Piešinys Laukuose Anglija, Cley Hill, Viltšyro grafystė, buvo aptiktas liepos 11 d.
3. Piešinys Laukuose Anglija, Somersete, Viltšyro grafystė, buvo aptiktas liepos 12 d.

Apskritimų javų laukuose reiškinys yra vienas tų, kuriuos mes priskiriame prie naujausių paslapčių, nors yra duomenų, kad keistas laukuose atsirandančias linijas žmonės pastebi jau daugiau kaip tris šimtus metų. Kartais jos atsiranda smėlyje, ant ledo arba netgi ant sniego. Daugiau kaip keturiasdešimtyje pasaulio šalių priskaičiuojama 5000 nuostabiausių geometrinių figūrų. Vis dėlto žmogus nė kiek nepriartėjo prie jų paslapties atskleidimo. Kai kurie tokie piešiniai, be abejonės, yra klastotės, tačiau ką reiškia visi kiti? Gal tai mums siunčiama žinia iš kosmoso, gal iš Motulės Žemės, o gal iš realaus kitų matmenų pasaulio?

Per amžius kaimų gyventojai, ypač tie, kurie gyvena netoli tokiomis figūromis išraižytų vietų arba natūralios energijos sankaupos taškų, su tokiais reiškiniais apsiprato ir priima juos natūraliai. Tik keletui yra tekę matyti, kaip tokios linijos formuojasi. Pasak jų, linijos atsiranda taip, tarsi javų lauku didžiuliu greičiu slinktų nematoma gyvatė ir savo kūnu praskirtų į šalis javų stiebus. Pasiekusi tam tikrą tašką ji pradeda suktis ratu tarsi laikrodžio rodyklė ir išguldo javus koncentriniais ratais. Pasisukusi visus 360 laipsnių, ta jėga staiga nuščiūva, o javai lieka lauke gražiai suguldyti. Nė vienas stiebelis nepakyla ir nė vienas stiebelis nesulūžta: visi suguldomi lygiai ir rūpestingai.

Video žiūrėkite nuorodoje susiję straipsniai apačioje

Jeigu norite sužinoti daugiau: susijęs straipsnis

Anglijoje Pastebėti Laukuose Piešiniai Ar triušiai iš tiesų taip jau mėgsta morkas? Nuodingas Augalas Pasaulyje - Pupmedis (Laburnum anagyroides) Nuodingas Augalas Pasaulyje Paprastasis Žalčialunkis (Daphne Mezereum)
avatar
1
nudojami palydovų kalibravimui
avatar