Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Fotoalbumas » Gamtos Paslaptys » Narus nustebino stulbinančios išvaizdos padaras

Narus nustebino stulbinančios išvaizdos padaras

Du draugai nardė netoli Whakaari kranto – stratovulkano, stūksančio Baltojoje saloje, Naujoje Zelandijoje, kur ir susidūrė su drebučių pavidalo, net 8 metrų ilgio į vamzdį panašiu sutvėrimu.
Pasirodo, šis keistos išvaizdos gyvis yra giliavandenė kirmėlė, kurią sudaro šimtai tūkstančių organizmų, vadinamų zuidais.
Kirmėlė matoma delikačiai judanti vandeniu, kartas nuo karto sutrūkčiojanti ir pulsuojanti, kol narai švelniai plaukia aplink ją, stengdamiesi pernelyg nedrumsti jos ramybės.
Maždaug 10 metrų gylyje organizmas iš lėto keliavo maždaug 200 metrų, keisdamas savo formas ir dydžius.
Andrew (vienas iš narų), kuris dienos metu dirba pilotu, pasakojo: „Iki šiol asmeniškai nesusidūriau ir netgi nemačiau vaizdo įrašų ar šio padaro fotografijų, tai buvo sunkiai įsivaizduojama, kad toks sutvėrimas iš vis egzistavo. Tai tapo didele staigmena ir kartu fantastiška galimybe stebėti jį iš taip arti ir kartu praleisti šiek tiek laiko."
Šis padaras vadinamas pirosoma (angl. Pyrosome). Po vandeniu šis gyvis atima žadą, mat kai kurie iš jų švyti mėlynos ir rožinės spalvos blyksniais.
Tai yra gan retas gyvis, dar vadinamas "jūros vienaragiu". Jo ilgis gali pasiekti net 30 metrų! Nuoroda į video

Jeigu norite sužinoti daugiau: susijęs straipsnis

Rytų Londono gatvėje pitonas prarijo balandį Narus nustebino stulbinančios išvaizdos gelmių padaras Zambijoje surastas net 1,1 kg sveriantis smaragdas padaras, ungurys, mutantas Taifūnas „Jebi“ - stipriausia audra Japonijoje
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Panašios nuotraukos