Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »  » NSO ir Ateiviai

Ufologų pasakojimai. Pranešimai iš kosmoso? Ženklai laukuose. 04

00:41:57

3 peržiūros
Pirmiausia tai paslaptingos figūros laukuose. Pradžioje jos buvo pastebimos tik Anglijoje, o vėliau ir kitose Europos šalyse, JAV, Kanadoje ir kitur. Ypač rekordiniu buvo 2000-ieji, kai rasta apie 2000 figūrų. O viso – jau užregistruota keliolika tūkstančių „javų ratų“.

Buvo bandyta jų susidarymą aiškinti oro sūkuriais, geoaktyviomis zonomis, statinės elektros laukų arba senovės paminklų (tokių, kaip Stounhendžas) poveikiu – tačiau visi jie nebuvo pakankami. Tačiau susikaupė nemažai sąsajų su NSO.

Labai retais atvejais stebėta, kaip NSO savo spinduliais sudarinėjo tas figūras. 1972 m. prie Vomensterio (Warminster) Anglijoje amerikietis radijo žurnalistas B. Bondas su kolegomis stebėjo virš Crop circle at Avebury, 1998 lauko pakibusį NSO, į žemės paviršių nukreipusį žalius spindulius, lauke „rašančius“ keistus nėrinius. Jų veikiamos kviečių varpos sugulė palei laikrodžio rodyklę. 1994 m. trys entuziastai, budėję prie Silbury kalvos stebėjo virš kalvų kybojusį didelį trikampio formos NSO su spalvotomis šviesomis. Iš jo į žemę buvo nukreipti spalvoti spinduliai, piešę sudėtingą figūrą. 1996 m. Oliveriui Kastlui (Oliver Castle) pavyko nufilmuoti videokamera sudėtinga trajektorija skridusius du švytinčius rutulius, o vėliau jų manevrą pakartojo antra rutulių pora; ir per dvi sekundes varpos sugulė, suformuodamos sudėtingą piktogramą. O tada (tarsi tikrindama atliktą darbą) praskrido trečia rutulių pora.

Kartu NSO ryšį su javų ratais parodo ir liudijimai, kad figūroms susidarant gesdavo automobilių varikliai, būdavo elektros tiekimo sutrikimų, būdavo radijo ir TV trikdžių, keistai elgdavosi gyvūnai, - t.y. požymiai, pastebimi ir NSO pasirodymų metu.

Tyrimai rodo, kad ratų viduje buvę augalai savo chemine sudėtimi skirdavosi nuo greta augusių.

1998 m. Stounhendžo rajone rado 150x280 m dydžio piktogramą, kurią sudarė 151 ratai, o prie Eifberi (Avebury) – didesnę nei 300 m ir susidedančią iš 194 ratų.

Visai fantastinė piktograma, kurios skersmuo 500 m, iš 409 ratų susidarė 2001 m. rugpjūtį Viltšyro grafystės Milko kalvos rajone. Ji atrodo tarsi milžiniška gėlė su 6-iais vienodais išlenktais žiedlapiais, kurių kiekvieną sudarė po 13 didelių skirtingo dydžio ratų. Kartu greta tų žiedlapių išsidėstę per 300 nedidelių ratų. Crop Circle at Milk Hill, Wiltshire, 2001

Jei pradžioje buvo abstrakčios geometrinės figūros, tai vėliau jose jau galima įžvelgti tam tikrą prasmę. Štai 1996 m. Anglijoje rastos trys figūros iš koncentrinių apskritimų grupių su mažesniais ratukais viduje. Prie Bratono Kastlo rastoje figūroje buvo 9 tokie apskritimai arba „orbitos“, o tai atitinka Saulės sistemos planetų skaičių, o prie Bekhemptono – irgi su 9-iomis ir dar 3-mis papildomomis „orbitomis“, pavaizduotomis kitaip.

O štai istorija, kaip vienoje piktogramoje galimai pateikta žinių apie ją siuntusią civilizaciją.

1974 m. Aresibo (Puerto Rikas) radijo teleskopas į Herkulio žvaigždyne esantį M-13 žvaigždžių spiečių, esantį už 24 tūkst. šviesmečių, pasiuntė žinutę, kuri prasidėjo tekstu: „Mes čia. Mes protingi. Jei Visatoje yra kas nors, atsiliepkite!“ Likusio teksto iššifravimui jį reikėjo paversti grafiniu vaizdu, sudarytą iš 73-ių eilučių.

Ir štai 2001 m. kviečių lauke prie Čilboltono observatorijos Hempšyro grafystėje (pietų Anglijoje) atsirado dvi piktogramos: viena 49x55 m dydžio, vaizduojančio žmogaus veidą, o kita – 27x80 m dydžio, labai panašus į grafinį žemiečių atvaizdą, pasiųstą 1974 m. iš Aresibo. Įdomu, kad ir šią piktogramą sudarė 73 eilutės. Kiekvieną jų sudarė 23 nedideli stačiakampiai iš suguldytų kviečių stiebų, žyminčių dvejetainio kodo vienetus, o iš stovinčių kviečių – žyminčių nuliukus.

Kartu, atvaizde yra keletas skirtumų. Lyginant su žemiečių pasiųstu vaizdu:

planetų sistemoje išskirta ne viena, o trys planetos, kurių viema, matyt, turi 4 palydovus;
prie keturių pagrindinių cheminių elementų prijungtas penktasis – silicis;
DNR sudaro trys spiralės;
žmogaus figūros vietoje pavaizduota į žmogų panaši figūra su didele galva, didelėmis akimis, smulkiu kūnu, dukart už kojas ilgesnėmis rankomis, o vidutinis ūgis nurodytas 108 cm (gali būti, kad tai taikių zetų atvaizdas);
nurodytas gyventojų skaičius – 21,3 mlrd.;
vietoje radijo teleskopo pavaizduotas kažkokios nesuprantamos konstrukcijos įrenginys.

O 2002 m. greta jos atsirado kita, su veido atvaizdu ir 60 m skersmens disku. Diske dvejetainiu kodu ASCII koduote buvo užrašytas dar vienas pranešimo tekstas. Jis išdėstyta spirale išdėstytais stačiakampiais. Raidės, atitinkančios dvejetainį kodą, sudarė tokį pranešimą anglų kalba: „Bijokite netikras dovanas nešančių ir jų neišpildytų pažadų. Daug skausmo, tačiau laiko dar yra... Kažkur greta yra ir gėris. Mes prieš melą“.

Abi tos piktogramos gerokai sudėtingesnės už ankstesnes ir galėjo būti sukurtos kažkaip iš viršaus, todėl daugelis įsitikinę jų tikrumu. Taip pat aišku,kad žemės priemonėmis negalima sukurti tų Čilboltono piktogramų, kurių kiekvieną sudaro pusantro tūkstančio vienodų stačiakampių iš suguldytų ar stovinčių kviečių, aiškiai sudėliotų į 72 eiles arba spirale.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar