Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »  » NSO ir Ateiviai

Ufologų pasakojimai. Keksburgo incidentas. NSO. 09

00:42:20

2 peržiūros
1965m. gruodžio 9d. įvyko mįslingas incidentas JAV ir Kanados oro erdvėje, kuriame dalyvavo NSO ar kitas paslaptingas kosminis objektas. Nors jau praėjo beveik pusė amžiaus, triukšmas, kurį sukėlė šis įvykis, vis netyla, iš naujo įsiplieksdamas kiekviena tinkama proga.

Patį nuodugniausią incidento su NSO prie Keksburgo tyrimą atliko Džonas Merfis, amerikiečių radijo stoties programų direktorius. Jis tą vakarą dirbo redakcijoje, kai paskambino mama, kurios sūnus matė NSO kritimą.

Džonas Merfis į incidento vietą nuvyko labai greitai – netgi greičiau nei policija. Žurnalistas spėjo pabendrauti su berniuku, jo mama ir kitais įvykio liudininkais. Visus šiuos pokalbius Merfis įrašė į magnetofono juostelę.

Tuo metu radijo stotyje netilo skambučiai. Tarp skambinusiųjų buvo karo lakūnai ir valdžios struktūrų darbuotojai. Buvo skambinama iš įvairių JAV regionų. Kitos radijo stotys, informacinės agentūros, vyriausybinės ir karinės tarnybos klausė tikslių NSO kritimo vietos koordinačių. Merfis paruošė specialią programą, tačiau į eterį ji buvo išleista labai apkarpyta.

Žurnalistas visada su savimi nešiojosi fotoaparatą, magnetofoną ir bloknotą užrašams. Jis vėliau savo žmonai Boni papasakojo, kad, būdamas avarijos vietoje, rado laiko prasibrauti į laukymę, kurioje gulėjo nukritęs objektas. Ten jis pamatė neįprastą metalinį aparatą, kurį nufotografavo.

Taip Merfis iš reporterio tapo pagrindiniu įvykio liudininku. Iš pradžių jis davė interviu JAV ir užsienio šalių spaudos leidiniams, tačiau po savaitės žurnalistas netikėtai nutilo, netgi su savo žmona atsisakė svarstyti NSO kritimo temą. Kartą pokalbio metu jis prasitarė, kad jį verčia tylėti žmonės iš Pentagono.

1969 m. vasario 1 d. Merfio gyvybė netikėtai nutrūko – jis pateko po nežinomo automobilio ratais, kai ėjo per pėsčiųjų perėją. Taip žurnalistas su savimi į kapą nusinešė paslaptingo nutikimo Pensilvanijoje paslaptį. Automobilis, po kurio ratais žuvo žurnalistas, taip ir nebuvo surastas. Keista byla buvo užgniaužta ir užmiršta.... daugiau skaitykite https://paranormal.lt/keksburgo-paslaptis
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar