Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija

Atgal » » » Elektrifikuotas Modelis BMW 330e
Elektrifikuotas Modelis BMW 330e

Elektrifikuotas Modelis BMW 330e

BMW grupė pasiekė dar vieną svarbų tikslą elektromobilizmo plėtros kelyje, klientams visame pasaulyje pristačiusi pusę milijono elektrifikuotų automobilių. Sebastianas Mackensenas, BMW grupės Vokietijos rinkos viceprezidentas, ketvirtadienį naujajam savininkui kompanijos būstinėje Miunchene perdavė labai ypatingo „BMW 330e“ raktelius. Būtent šis automobilis paženklino vieną pagrindinių šių metų kompanijos tikslų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Pusė milijono automobilių yra geriausias įrodymas, koks platus tapo BMW elektrifikuotų transporto priemonių asortimentas, patenkinantis skirtingus klientų poreikius. Dabar mes žymiai didiname tempą: sieksime, kad per kitus dvejus metus keliuose būtų milijonas BMW grupės elektrifikuotų transporto priemonių. Tai yra mūsų indėlis į veiksmingą klimato apsaugą“, – teigė Oliveris Zipse, „BMW AG“ valdybos pirmininkas.

Kitąmet – pirmasis modelis su visomis pavaromis Kad kompanijos tikslai yra ne iš piršto laužti bus galima įsitikinti jau 2020-aisiais, kai keliuose pasirodys pirmasis BMW grupės modelis, kurį bus galima įsigyti derinant visų varomų ratų sistemą su bet kuriuo energijos šaltiniu: benzininiu ar dyzeliniu varikliais, iš tinklo įkraunama hibridine ar visiškai elektrine pavara. Šiuo universalumo flagmanu taps „BMW X3“ visureigis.
„Audi“ Pristatė Atnaujintą RS 5 Coupe Elektrifikuotas Modelis BMW 330e BMW pristatė savo pasididžiavimą – trečios kartos X6 Galingas ir elegantiškas: „Audi Q3 Sportback“ Naujasis „Mercedes-Benz GLA“ „Mazda MX-30“ neabejotinai yra unikalus, bet ar bus perkamas?
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Panašios nuotraukos