Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Fotoalbumas » Automobiliai » Naujasis „Mercedes-Benz GLA“
Naujasis „Mercedes-Benz GLA“

Naujasis „Mercedes-Benz GLA“

„Mercedes-Benz“ pristatė jau aštuntąjį dabartinės kompaktinių automobilių gamos modelį – naująjį GLA visureigį. Tai – pats mažiausias gamintojo SUV, tačiau jis erdvesnis už savo pirmtaką bei gali būti užsakomas su 4MATIC keturių varančių ratų sistema, moderniais vairavimo asistentais, ekonomiškais varikliais bei naująja išmania informacine sistema „Mercedes-Benz User Experience“ (MBUX).

„Naujasis GLA yra sportiškesnis ir laisvalaikiui skirtas kito SUV modelio „Mercedes-Benz GLB“ brolis. Vokiečiai didžiuojasi, jog naująjį modelį pavyko padaryti kompaktiškesnį, tačiau jo vidus – erdvesnis, tai itin retas atvejis šiuolaikinėje automobilių rinkoje. Be to, GLA montuojamas toks saugumo sistemų rinkinys, kuris anksčiau būdavo tik aukštesnės klasės modeliuose“, – sako oficialaus „Mercedes-Benz“ atstovo Lietuvoje „Silberauto“ lengvųjų automobilių pardavimo vadovas Rolandas Samuolis.

Naujasis „Mercedes-Benz GLA“ Lietuvoje pasirodys 2020 m. pavasarį.
Galingas ir elegantiškas: „Audi Q3 Sportback“ Naujasis „Mercedes-Benz GLA“ „Mazda MX-30“ neabejotinai yra unikalus, bet ar bus perkamas? „Tesla“ automobiliai ateityje bus dar ilgaamžiškesni Atnaujintas „Audi A4“: dar sportiškesnis ir pažangesnis
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Panašios nuotraukos