Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Fotoalbumas » Automobiliai » Naujas „Mazda MX-30“

Naujas „Mazda MX-30“

„Mazda MX-30“ neabejotinai yra unikalus, bet ar bus perkamas?

Ar „Mazda MX-30“ išgelbės gamintoją nuo žiaurios baudos iš ES? Kodėl tai gali būti visiškas fiasko, nors „Mazda“ tiki, kad europiečiams jis labai patiks.

Šiemet pristatytas „Mazda MX-30“ gamintojui yra labai svarbus automobilis. Tačiau ar kas jį pirks, kai vienu įkrovimu jis nurieda mažiau nei 200 km?

Kovą paaiškės oficialus „Mazda MX-30“ įveikiamas atstumas - tuomet bus gauti sertifikatai. Gamintojas tikina, kad bet kuriuo atveju 35,5 kWh baterija daugeliui Europos miestiečių yra daugiau nei pakankamai - daugelis pirkėjų savo MX-30 įkraus kas antrą as kas trečią dieną. Dažniausiai kasdienės miestų ir priemiesčių gyventojų kelionės nenusitęsia nė 40 km, bet juk elektromobilių pirkėjai tuoj bus išlepinti pasirinkimo ir kai tik ims lyginti skirtingus modelius, tas 35,5 kWh rodiklis greitai ims badyti akis.
Naujasis „Mercedes-Benz GLA“ „Mazda MX-30“ neabejotinai yra unikalus, bet ar bus perkamas? „Tesla“ automobiliai ateityje bus dar ilgaamžiškesni Atnaujintas „Audi A4“: dar sportiškesnis ir pažangesnis Mercedes, GLC, GLC Coupe, auto naujiena 2019
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Panašios nuotraukos