Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Fotoalbumas » Automobiliai » „Mercedes-Benz GLS“ S Klasės Visureigis

„Mercedes-Benz GLS“ S Klasės Visureigis

„Mercedes-Benz“ pristatė S klasės visureigį – septynvietį GLS. Šių metų pabaigoje pirmuosius klientus turėtų pasiekti „Mercedes-Benz GLS“ S klasės visureigiai.

Juos kuriant panaudota daug revoliucinių technologijų – automobilio komforto, pavaros ir multimedijos sistemose jau yra ne viena naujovė, kuri į kitus modelius atkeliaus tik po kelerių metų.

Tačiau bene daugiausia naujovių yra automobilio salone: „Mercedes-Benz“ pasiekė, jog visi septyni keleiviai galėtų keliauti išskirtinai patogiai ir apsupti aukščiausios prabangos.

Gamintojo požiūrį, jog kelionė turi būti vienodai patogi, nepaisant sėdimos vietos, geriausiai pabrėžia automobilio komfortas: orinė pakaba „Airmatic“ bus montuojama jau standartinėje naujojo „Mercedes-Benz GLS“ įrangoje.

Tai – sistema, užtikrinanti maksimaliai komfortišką važiavimą nepaisant apkrovos: naudodama daugybę jutiklių bei algoritmų ji realiu laiku koreguoja suspaudimo jėgą ir užtikrina komfortą ir priekyje, ir trečioje sėdynių eilėje sėdintiems keleiviams.

Naujieji S klasės visureigiai „Mercedes-Benz GLS“ Lietuvoje debiutuos antroje šių metų pusėje, o pirmieji modeliai klientams bus pristatyti 2019 m. pabaigoje.
Naujiena: Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ „Mercedes-Benz GLS“ S Klasės Visureigis „Audi“ Pristatė Atnaujintą RS 5 Coupe Elektrifikuotas Modelis BMW 330e BMW pristatė savo pasididžiavimą – trečios kartos X6
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Panašios nuotraukos