Pagrindinis » Fotoalbumas » Kosmosas » Ledo krateris Marse
NSO, ateiviai [20]Kosmosas [31]
Gamtos paslaptys [31]Paslaptingi statiniai [4]
Technologijos [4]Karo paslaptys [3]
Paranormalūs reiškiniai [6]Žmonės stebuklai [5]
Archeologija [2]Istorijos paslaptys [2]
Paslaptingos būtybės [9]Ligos / Mutacijos [3]
Pasaulio įvairenybės [6]Automobiliai [1]

Ledo krateris Marse

Marso nuotraukose užfiksuotas įspūdingo dydžio ledo krateris ...
Nuotraukose užfiksuotas net 82 kilometrų pločio ledo krateris, kurio paviršių galimai dengia sniegas. Europos kosmoso agentūra nurodė, kad nuotraukose užfiksuotas Korolevo krateris. Užpildytas daugiau kaip 2,200 kubinių kilometrų ledo, krateris, manoma, yra 1,8 km gylio. „Nuotraukose matosi išties didelis šviežio, neapledėjusio sniego plotas, tai būtų puiki kryptis žiemiškoms atostogoms. Gaila tik, kad kelionė būtų per tolima paskutinei minutei“, – šmaikščiai nuotraukas pristatė Europos kosmoso agentūra. Agentūra taip pat nurodė, kad nuotraukoje – „Mars Express“ zondo aukštos raiškos stereokamera (HRSC) užfiksuotas vaizdas, sujungtas iš penkių kadrų.
Ši nuotrauka pasirodė likus vos keletui dienų iki Europos kosmoso agentūros misijos „Mars Express“ 15-os metų sukakties jubiliejaus. „Mars Express“ į kosmosą buvo paleistas 2003 metų birželio 2 dieną, gruodžio 25-ąją – per Kalėdas, jis įskrido į raudonosios planetos orbitą.

74 0 0.0
Žymos: marsas, Mars Express, ledo krateris
Patalpino 29.12.2018 ufospacenet
@NASA Saturnas. Saturno ziedai Marse užfiksuotas įspūdingo dydžio ledo krateris Saulės vainiko kilpa Marse surado tikrą ežerų ir upių kraštą

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal rekomenduoja