Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Fotoalbumas » Technologijos » Galaxy Note 20 Ultra

Galaxy Note 20 Ultra

Anksčiau šiais metais „Samsung“ paskelbė „Galaxy S20“ seriją: „Galaxy S20“, „S20+“ ir „Galaxy S20 Ultra“. „Galaxy S20 Ultra“ buvo pats įspūdingiausias, o kartu ir brangiausias trijulės prietaisas. Dabar „Samsung“ ruošiasi pristatyti naują išmaniųjų telefonų seriją - „Galaxy Note 20“.

„Galaxy Note 20 Ultra“ istorija gana sudėtinga. Iš pradžių pasklido keletas gandų, kad „Samsung“ nutraukė planus gaminti „Galaxy Note 20 Ultra“. Dabar pranešama, kad „Samsung“ visgi išleis aukščiausios klasės „Note 20“ serijos modelį. Naujausiomis žiniomis, „Galaxy S20 Ultra“ gaus 108MP pagrindinę kamerą.

Tikimasi, kad šįkart telefonas nepateiks tų pačių nemalonių siurprizų, kaip „Galaxy S20 Ultra“. Aukščiausios klasės flagmanas turėjo keletą problemų, susijusių su netinkamu kameros fokusavimu. „Samsung“ pateikė kelis atnaujinimus, kad išspręstų šią problemą, tačiau to nepakako.

„Galaxy Note 20 Ultra“ gaus „Snapdragon 865+“ mikroschemų rinkinį. Telefonas taip pat turės QHD ekraną su 120Hz atsinaujinimo dažniu. Bus leidžiama naudoti aukštesnį atsinaujinimo dažnį su aukščiausia raiška, o šios funkcijos nėra „Galaxy S20“ serijoje, tad tai bus reikšmingas atnaujinimas.

„Galaxy Note 20 Ultra“ turės labai efektyvų LTPO skydelį, kuris užtikrins geresnį baterijos veikimo laiką. Be to, telefonas pasiūlys naujas kameros ir „S Pen“ funkcijas.

„Galaxy Note 20 Ultra“ oficialiai pasirodys rugpjūčio 5 d. kartu su „Galaxy Note 20“ ir „Galaxy Note 20+“.
Huawei P40 Pro+ ©Gamintojo nuotr. Galaxy Note 20 Ultra ©Gamintojo nuotr. Į akis krenta cilindro formos mazgas - variklis ir baterijos 20 proc. žmogaus genomo pasirodo nenaudingas Dirbtinis intelektas padės prognozuoti pakartotinius smūgius
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Panašios nuotraukos