Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija

Atgal » » » Samsung Išmanieji Laikrodžiai „Galaxy Watch 3“
Samsung Išmanieji Laikrodžiai „Galaxy Watch 3“

Samsung Išmanieji Laikrodžiai „Galaxy Watch 3“

Nutekino nuotraukas, kaip atrodys naujausi aukščiausios klasės „Samsung“ išmanieji laikrodžiai

„Samsung“ ketina išleisti naują išmanųjį laikrodį – „Galaxy Watch 3“. Laikrodis bus siūlomas dviejų dydžių – 41mm ir 45mm. Modeliai atitinkamai turės 247 mAh ir 340 mAh talpos baterijas.

„Samsung Galaxy Watch 3“ turės 1GB operatyviosios ir 8GB vidinės atminties. Laikrodis turės 5ATM atsparumo vandeniui, o korpusas MIL-STD-810G tvirtumo sertifikatą. Laikrodyje veiks „Tizen OS 5.5“ operacinė sistema. Manoma, kad laikrodis palaikys 4G ryšį ir Wi-Fi. „Galaxy Watch 3“ turės EKG jutiklį ir gebės stebėti širdies ritmą.

Remiantis nutekėjusia informacija, „Galaxy Watch 3“ bus galima rinktis iš trijų spalvų: juodos, bronzinės ir sidabro spalvos. Kita vertus, sidabrinės spalvos variantas taip pat turi juodą dirželį ir juodą aplink ekraną besisukantį ratuką. Atsižvelgiant į tai, tikėtina, kad laikrodis bus dviejų versijų – nerūdijančio plieno ir titano.

„Galaxy Watch 3“ kaina šiuo metu nėra žinoma. Ko gero, apie ją sužinosime prieš pat oficialų pristatymą.

Panašu, kad šio mėnesio 22 d. (trečiadienį) ir bus oficialiai išleistas „Galaxy Watch 3“.
Samsung išmanieji laikrodžiai „Galaxy Watch 3“ Huawei P40 Pro+ ©Gamintojo nuotr. Galaxy Note 20 Ultra ©Gamintojo nuotr. Į akis krenta cilindro formos mazgas - variklis ir baterijos
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Panašios nuotraukos