Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Fotoalbumas » Technologijos » „Newron“ sukonstravo motociklą

„Newron“ sukonstravo motociklą

Prancūzijos kompanija „Newron“ sukonstravo motociklą, kuris išsiskiria neregėtu dizainu. Jo rėmas pagamintas iš medienos, o organiškai išlenktos formos atskleidžia didžiulę cilindro formos bateriją.

Ribota serija šio neįprasto modelio gamybą planuojama pradėti 2020 metais.

Masiniu būdu gaminami elektriniai motociklai rinkoje pasirodė maždaug prieš 10 metų ir visų jų konstrukcija labai panaši.

Kampuota baterija daugeliu atveju užima daugiausiai vietos ir diktuoja dizainą.

Pakeitė įgrisusį dizainą

Sukurti kažką dailaus, kai konstrukcijos pagrindas – dėžė tampa labai sudėtinga, todėl šis „Newron“ greta amerikietiškųjų „Curtiss Motorcycles“ yra laukta daug žadanti naujiena.

„Newron“ elektros motoras ir baterija yra sumontuoti cilindro formos korpuse. Šis tęsiasi nuo priekinio žibinto iki transmisijos mechanizmo ir savo dizainu šiek tiek primena senuosius radialinius lėktuvų variklius.

Vienguba galinė svirtis su varančiuoju velenu atrodo elegantiškai, tačiau efektingiausias konstrukcijos sprendimas – išgaubtų formų medinis rėmas.

Prancūzijos kompanija planuoja per 2020 metus pagaminti 12 tokių motociklų.

Numatys kelionės tikslą
Kartu kuriama išmanioji sistema, kuri pagal kelionės tikslą kontroliuotų energijos sąnaudas.

Taip pat numatytas išmaniųjų įrenginių integravimas, ypatingai – dėl pranešimų apie motociklo aptarnavimą.

„Newron“ kol kas neatskleidžia techninių charakteristikų, prognozuojamas veikimo nuotolis vienu įkrovimu taip pat dar nėra žinomas.

©Gamintojo nuotrauka
Galaxy Note 20 Ultra ©Gamintojo nuotr. Į akis krenta cilindro formos mazgas - variklis ir baterijos 20 proc. žmogaus genomo pasirodo nenaudingas Dirbtinis intelektas padės prognozuoti pakartotinius smūgius ©„Sumitomo Forestry“ vizualizacija
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Panašios nuotraukos