Paranormalių reiškinių ir mistinių vietovių žemėlapis Lietuvoje

Lankytinos vietos Lietuvoje. Mistinės vietovės, sakralinės vietos, piliakalniai, apsireiškimo vietos, mitologiniai akmenys, ežerai, poltergeistai, dvasios, neatpažinti skraidantys objektai, mistinės būtybės, rasti lobiai... t.t.
2015m. Nėra tiksli vietą? Užpildykite forma: pasirinkdami, vietovės tikslinimas. Patalpinkite koordinates ar nuoroda Ačiū.
paranormal.lt
Ežeras Graužis «Ežeryščia»...

Yra ir Lietuvoje mistinių bei stebuklingų vietų, tokių, pvz., kaip Transilvanija Rumunijoje. Netikite!? O aš tokią vietą žinau. Vieta gerai pasislėpusi nuo pašalinių akių. Tai Ežeryščia. Toks nedidukas ežeriukas, taip „pričiuožusių“ me... (0) (2045)

paranormal.lt
Biržuvėnų Laumės pėda...

Laumės pėdų Lietuvoje yra ne viena. Taip vadinami ir nedideli įspaudai akmenyse, ir didesni vandens telkiniai, savo forma primenantys neproporcingai ilgos pėdos paliktą pėdsaką. Toks lieka dar ir dėl to, kad laumės vaikšto vilkdamos kojas. Sako, k... (0) (1075)

paranormal.lt
Raganų kalnas...

Ant Raganų kalno senovėje Juodkrantės gyventojai švęsdavo Rasas arba Jonines. Buriniais kurėnais ir garlaiviais iš Rusnės, Klaipėdos, net Tilžės per Kuršių marias atplaukdavo lietuvininkų chorai, muzikantai, linksmindavosi visą trumpiausią metų na... (0) (2117)

Žinote mistinę vietovę, jus lanko dvasios, matėte NSO, užpildykite anketa
Siuntėjo vardas *:
Pranešimo tema *:
Pranešimo teksas *:
Objekto adresas *:
Koordinatės:
Pranešėjo el-paštas *:
Saugos kodas *:

Už pateiktą informacija, paranormal.lt neatsako. Pranešėjas, prisiima visą atsakomybę.