Pagrindinis

» Sveikatos patarimai / Liaudies medicinaSergant šia liga, obuolys ar morka neša net mirtį
Pavasarį, sužydėjus augalams, 20 proc. Europos gyventojų turi gydytis nuo paūmėjusios šienligės (polinozės). Daugiausiai nuo jos kenčia miesto gyventojai, kuriems alergijos simptomus sustiprina oro tarša ir jame sklandan... Skaityti toliau »
Data: 29.03.2017 | Kategorijos: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina | Peržiūros 265 | Komentarai: 0 | Žymos: avitaminoze, kaip isvengti avitaminozes, folio rugstis
Kaip išvengti avitaminozės?
Kuo gresia vitaminų trūkumas organizme, pagal kokius požymius galima pažinti avitaminozę ir kaip galima išvengti pavasarinio negalavimo.... Skaityti toliau »
Data: 29.03.2017 | Kategorijos: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina | Peržiūros 1.5K | Komentarai: 0 | Žymos: spuogai, ODA, sveikatos patarimai, sveikata, bėrimai
Sveikatos problemos, dėl kurių atsiranda bėrimų
Gydytojai mano, kad veidas yra žmogaus sveikatos indikatorius. Todėl dažnai pasikartojantys bėrimai tam tikrose jo vietose įspėja specifinių vidinių organų sutrikimus. Klysta tie, kurie galvoja, kad į bėrimus neverta kre... Skaityti toliau »
Kraujo skystinimas
Kraujo skystinimas. Kraujo skystinimui daugelis žmonių vartoja aspiriną, tačiau mažai kas žino, jog jis duoda ne tik naudą bet ir žalą. Prisitvirtinusios prie skrandžio sienelių, aspirino dalelės įsiėda į jas ir sudaro o... Skaityti toliau »
Ar atpažįstate kasos vėžio simptomus?
Kasos vėžys - viena iš labiausiai mirtinų vėžio rūšių. Daugiau nei 85% pacientų miršta per metus po diagnozės nustatymo. Diagnozuoti kasos vėžį ankstyvosiose stadijose yra labai sunku. Dažnai, kai pacientai sužino siaub... Skaityti toliau »
Data: 28.03.2017 | Kategorijos: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina | Peržiūros 323 | Komentarai: 0 | Žymos: Sveikatos filosofija, sveikatos patarimai, sveikata
Įpročiai, kurie mums kenkia
Tai, prie ko mes pripratę, ne visada yra tai, kas mums geriausia. Kai kurie mūsų įpročiai mums kenkia, netgi gali kelti pavojų.... Skaityti toliau »
Arnoldas Eretas.

Aš penkis kartus ėmiau atostogas, kad pasveikčiau, tačiau pagaliau buvau pripažintas „nepagydomu“. Vėliau, penkerių metų eigoje, aš „nukentėjau nuo daugelio gydytojų“ (pradedant nuo 24-ių), ir ... Skaityti toliau »

Sveikatos patarimai, kaip derinti maistą
Maisto derinimas iki šiol nepraranda aktualumo. Tam yra nemažai priežasčių. Viena iš pagrindinių yra ta, kad kitokie maisto produktuose virškinami nevienodą laiką ir skirtingose virškinamojo trakto vietose. Pavyzdžiui, v... Skaityti toliau »
Žolės, kurios pavasarį turi stipriausią gydomąją galią

Žolininkai pataria nepraleisti progos iki vasaros pasirinkti ir visiems metams apsirūpinti vaistažolėmis, kurios šiuo metu turi stipriausią gydomąjį poveikį.

... Skaityti toliau »
Kas iš tikrųjų slepiasi po „natūralių cukrų

Daugelis vadinamųjų natūralių cukraus alternatyvų neturi nieko bendro su natūralumu. Štai gerų, blogų ir kenksmingų alternatyvių saldiklių vertinimas (nykštys aukštyn ar žemyn). Kada tik galite, tenkinkitės pačių prod... Skaityti toliau »

5 dienų cukraus detoksikacijos programa
Norėdami padėti sumažinti cukraus vartojimą ir palengvinti išsivadavimą nuo šios saldžios priklausomybės, galite išbandyti 5 dienų cukraus detoksikacijos programą.... Skaityti toliau »
Kas geriau sula ar sultys? Verta žinoti!

Sulos tekėjimo metas nelabai ilgas, todėl naudokitės akimirka ir gerkite jos, kiek tik pajėgiate! Pavasaris - laikas, kai mums kyla didesnis noras aprūpinti organizmą papildomomis maisto medžiagomis.

... Skaityti toliau »
Obuolių sidro actas. Ar iš tikrųjų gerina sveikatą?

Obuolių sidro actą naudoja ne tik produktų skoniui, bet ir sveikatai gerinti. Liaudies medicinoje obuolių sidro actas gydo kone viską, pradedant gripu, baigiant karpomis. Kai kurie liaudies medicinos teiginiai nebuvo ... Skaityti toliau »

Trys inkstus valantys receptai!

Šiuo metu, mes visi vartojame daug greito maisto ir dirbtinių gėrimų kurie pripildyti cukraus ir cheminių medžiagų. Cheminės medžiagos - kenksmingos mūsų organizmui, kuris atlieka papildomą darbą, jas apdoroti. Mes vi... Skaityti toliau »

Neįtikėtina priemonė: gydo gripą, artritą, vėžį ir diabetą!

Kai mes susergame, turime problemų su skrandžiu ar jaučiamės blogai. Pirmas dalykas, ką mes darome - vartojame vaistus! Tačiau, tai nėra idealus variantas!

... Skaityti toliau »
Onkologas sako, šios sultys žudo vėžines ląsteles, gydo širdį, gastritą, diabetą ir kepenų ligas
Bulvių skonis nėra skanus, bet yra labai naudingas, net įtrauktas į Brey medicinos dietą. Sužinok, kaip jas pasigaminti! Kartais paprasčiausi sprendimai yra geriausi.... Skaityti toliau »
Kankina osteoporozė? Natūralus vaistas nuo osteoporozės
Tai geriausia ir efektyviausia priemonė visiems žmonėms, kurie kenčia nuo osteoporozės. Ši priemonė, gali ne tik apsaugoti nuo osteoporozės, bet ir gydyti, pašalinti stiprų skausmą, kurį sukelia ši liga.... Skaityti toliau »
Senas būdas skalbti baltus drabužius ir pašalinti, bet kokias dėmes!
Šiandiena, papasakosiu paprastą būdą, kad jūsų skalbiniai būtu visada balti. Jums nereiks skalbinius virinti arba naudoti cheminius baliklius!... Skaityti toliau »
Vaistas iš morkų pašalina skreplius iš plaučių ir gydo kosulį

Šis straipsnis skirtas vienam receptui, kurio pagrindinis ingredientas yra morka. Šis vaistas padės greitai išvalyti skreplius iš plaučių ir sumažinti kosulį. Dažnai ši priemonė yra naudojama siekiant išlaikyti imunin... Skaityti toliau »

Augalai kurie gali padėti gydyti diabetą
Sergant diabetu, vaistingieji augalai vartojami kaip papildoma gydomoji priemonė. Prieš gydantis jais, būtina pasitarti su gydytoju.... Skaityti toliau »
Kaip išvengti varikozinio venų išsiplėtimo
Jeigu jūsų gentainius vargino varikozinis venų išsiplėtimas, bet jums jis dar nepasireiškė, žinokite, kad yra daugybė būdų jo išvengti. Įsidėmėkite, ką jums pataria mokslininkai.... Skaityti toliau »
Data: 23.03.2017 | Kategorijos: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina | Peržiūros 375 | Komentarai: 0 | Žymos: kojų skausmas, kojos, kraujotakos sutrikimai
Sveikatos patarimai, jeigu greitai įskausta kojas

Kraujo apytakos sutrikimai kojų arterijose kankina daugelį žmonių. Gydytojai šiuos negalavimus vadina periferiniais kraujotakos sutrikimais, kadangi kalbama apie žmogaus kūno pakraščius, t.y. “periferiją”.... Skaityti toliau »

1 2 3 ... 42 43 »