Pagrindinis» Straipsnių archyvas

Pašalinkite tamsias dėmes nuo veido vos per 3 dienas!

Nepraleiskite progos! Nuostabios kaukės! Kaip pasiruošti keletą receptų, kurie pašalins tamsias dėmes nuo veido? Šios priemonės yra visiškai natūralios, todėl jūs neturite jaudintis dėl nepageidaujamų šalutinių poveik... Skaityti toliau »

Data: 28.05.2017 | Kategorijos: Mistinės vietovės Lietuvoje | Peržiūros 217 | Komentarai: 0 | Žymos: Žemaitijos nacionalinis parkas, energetiniai labirintai, Plungė
Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parko paslaptys Likšų kaime

Vienos dienos viešnagė Plungėje, prasidėjusi paryčiais kelione iš Vilniaus, ėjo į pabaigą, kai dulkėtu žvyrkeliu važiavome į sodybą Likšų kaime, Žemaitijos nacionaliniame parke, apžiūrėti Energetinių labirintų ir geom... Skaityti toliau »

Mikrobinė ligų teorija ir ligų atsiradimo priežastys (2)
Lygiai tas pats yra su skiepais… ir mes tai vadiname moksline medicina. Dvylika metų trukę tyrimai su imuno-fiziologiniais testais pateikė daugybę eksperimentinių įrodymų, kurie prieštarauja, nesutinka su Ehrilich teorij... Skaityti toliau »
Mikrobinė ligų teorija ir ligų atsiradimo priežastys (1)

Istoriškai medicinos mokslas svarstė klausimą ar virusas yra gyvas. Iš pradžių jis buvo įvardintas kaip negyvas, bet paskui buvo sakoma, kad tai yra arba ypatingai sudėtinga molekulė, arba ypatingai paprastas mikroorg... Skaityti toliau »

Data: 27.05.2017 | Kategorijos: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina | Peržiūros 658 | Komentarai: 0 | Žymos: Vitaminas D, rachitas, sveikatos patarimai
Vitaminas „D“ naudingos savybės ir deficito priežastys

Vitamino D vaidmuo kovoje su infekcijomis nėra naujiena. Prieš sukuriant antibiotikus, saulės šviesa buvo vienas iš tuberkuliozės gydymo kurso elementų. Tyrimai parodė, kad tuberkulioze sergantys pacientai, su antibio... Skaityti toliau »

Kūdikių mirtingumas, lyginant įprastai skiriamas vakcinų dozes: kokios priežastys? (2)

Šioje analizėje nebuvo analizuojama vakcinų sudėtis, nacionalinis vakcinavimo procentas, kūdikių mirtingumo rodiklio skirtumai rasinėse grupėse, priešlaikiniai gimdymai, valstybių ataskaitų apie gyvus gimusius kūdikiu... Skaityti toliau »

Neįtikėtina: per 5 valandas, kai ji išgėrė šio mišinio įvyko kažkas netikėto!
Imbieras yra vienas iš sveikiausių maisto produktų, kurį galite vartoti. Turi daug maistinių medžiagų, pasižymi įvairiomis savybėmis. Vartojant 2 gramus imbiero kiekvieną dieną, jūs valysite savo organizmą nuo toksinų i... Skaityti toliau »
Išvalykite savo kūną nuo parazitų ir atsikratysite viršsvorio ir nuolatinio noro valgyti saldumynus!
Trys geriausi receptai nuo parazitų! Jei manote, kad turite didelį norą valgyti saldumynus, tai gali būti kalcio trūkumo požymis organizme ir parazitų buvimas. Tačiau, jei šis noras nekyla labai dažnai, nėra reikalo ner... Skaityti toliau »
Data: 26.05.2017 | Kategorijos: Astralinis pasaulis | Peržiūros 307 | Komentarai: 0 | Žymos: Teleportacija, anomalija, žmonių dingimai
Laiko duobės: iš dabarties į praeitį?
Vienas iš paslaptingiausių ir, be abejo, labiausiai gąsdinanti ir pastaruoju metu aktyviai aptariama anomalija yra žmonių dingimai - tiek pavienių žmonių, tiek ištisų grupių. mes nekalbame apie banalius dingimus, susijus... Skaityti toliau »
Įdomios naujienos apie vėžį iš Džono Hopkinso
Visi žmonės turi vėžio ląstelių. Šių ląstelių standartiniais tyrimais neaptinkama tol, kol jų neprisidaugina iki keleto milijardų. Kai gydytojai vėžiu sergantiems pacientams sako, kad po gydymo jų organizmuose nebėra vėž... Skaityti toliau »
Kepenų valymas pagerina virškinimą

Geras virškinimas yra geros sveikatos sąlyga, o kepenų valymas pagerina virškinimą. Prieš valydami kepenis, išvalykite žarnyną, išsinaikinkite parazitus, labai patartina išsivalyti inkstus ir susitvarkyti burnos ertmę... Skaityti toliau »

Tipiškos vegetarų ligos ir kaip jų išvengti

Neretai keičiant mitybos tipą iš tradicinio į augalinį, žmonės susiduria su eile problemų ir gali netgi susigadinti, o ne pagerinti sveikatą. Apie perėjimo klaidas, holistinį (whole – visas, visaapimantis) požiū... Skaityti toliau »

Kūdikių mirtingumas, lyginant įprastai skiriamas vakcinų dozes (1)

Kūdikių mirtingumas (KM) yra vienas iš svarbiausių vaikų sveikatos ir bendro šalies išsivystymo rodiklių. Švarus vanduo, daugiau mitybos galimybių, geresnės sanitarinės sąlygos ir lengvesnė prieiga prie sveikatos prie... Skaityti toliau »

Kokius vaistinius augalus reikia rinkti birželio mėnesį?
Daugelį vaistinių augalų reikia rinkti birželio mėnesį, nes juose šiuo metu būna susikaupę daugiausia maistinių ir gydomųjų medžiagų.... Skaityti toliau »
Data: 26.05.2017 | Kategorijos: Burtai, Magija | Peržiūros 867 | Komentarai: 0 | Žymos: akmuo, akmens gydančios savybės, kristalas, Zodiako ženklas
12 geriausių gydančių kristalų visiems Zodiako ženklams

Šiandien daug žmonių tiki nepaprastomis kristalų galiomis. Šis tikėjimas siekia net pirmykštes gentis, senovės Egiptą, Kiniją ir Romą. Kristalas – ne tik žavinga namų puošmena, bet ir įrankis atrasti sielos harm... Skaityti toliau »

Pasveikite nuo reumato naudodami senovės japonų samurajų eliksyrą
Šį gėrimą naudojo tūkstančius metų. Jis padės ir jums atsikratyti reumato, kartą ir visiems laikams! Jūs turite bėdų su kaulais, ar dažnai jaučiatės pavargę? Sprendimas gali būti senas japonų samurajų gėrimas.... Skaityti toliau »
Tik 1 ingredientas ir kaukė nuo plaukų slinkimo paruošta!
Morkos yra žinomos visiems, tai puikus beta-karotino ir vitamino A šaltinis, tai turi teigiamą poveikį plaukų sveikatai. Be to, morkos padeda detoksikuoti visą kūną, padeda naujų sveikų ląstelių regeneracijai.... Skaityti toliau »
1 puodelis šio gėrimo išvalys kūną nuo toksinų ir sudegins riebalus ties juosmeniu!
Šis nuostabus gėrimas daro stebuklus juosmeniui. Be to, jis pašalina atliekų perteklių iš jūsų kūno. Ir paskutinis, bet mažiau naudingas! Šis gėrimas gerina medžiagų apykaitą, tokiu būdu skatinamas svorio metimas. Geriau... Skaityti toliau »
Data: 25.05.2017 | Kategorijos: NSO, Ateiviai | Peržiūros 679 | Komentarai: 0 | Žymos: dalnegorskas, katastrofa, nso, aukštuma 611
Mįslinga NSO katastrofa neduoda ramybės ufologams

1986 m. sausio 29 d, apie 20 valandą daugiau nei 20 atsitiktinių liudininkų matė rutulio formos objektą, kuris skrido lygiagrečiai žemės paviršiui. NSO švietė raudona spalva ir skrido 15 m/s greičiu. Tačiau po kelių s... Skaityti toliau »

Kurioje atšakoje mes gyvename?
Nuo 1954-ųjų metų, kai Hju Everetas III oficialiai pareiškė apie paralelinių visatų egzistavimą, ši mintis neduoda ramybės mokslininkams, filosofams, rašytojams ir eiliniams gyventojams. Gali būti, kad mes paprasčiausiai... Skaityti toliau »
Nuo širdies ir kraujagyslių ligų gali apsaugoti Viduržemio jūros dieta
Viduržemio jūros dietą UNESCO pripažino kultūriniu paveldu, o jos esmė – saulė, lengvas vėjelis nuo jūros, šviežios saulėje natūraliai užaugusios daržovės, šaltai spaustas alyvuogių aliejus, jūros gėrybės, LRT RADIJUI sa... Skaityti toliau »
1 2 3 ... 131 132 »