Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Balandžio » 3

2024 m. balandžio 3 d. horoskopas: kas laukia kiekvieno Zodiako ženklo?

2024 m. balandžio 3 d. horoskopas

Šiandien Ožiaragio Mėnulis jungiasi su galinga Plutono planeta. Plutonas labai mėgsta laužyti tai, kas netvirta, perdaryti viską, kas blogai padaryta.

Jei jums reikia atlikti ką nors iš minėtų veiksmų (laužyti, perdaryti), kviečiame. Tai pavyks gerai.

Tačiau norėdami sukurti kažką naujo, pradėti kelionę, išjudinti teises - to nedarykite. Plutonas yra galios simbolis, o šiandien tie, kurie turi galios, bus labai principingi.

Su jais reikia bendrauti geruoju, nedaryti jiems spaudimo, tada jie jums padės. 

Visi kartkartėmis atsiverčiame horoskopus, kad sužinotume, kas laukia ateityje. Ne išimtis bus ir 2024 m. balandžio 3 d., todėl apžvelkime prognozę kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.):

Avinai šiandien turėtų atsargiau vertinti savo veiksmus ir sprendimus. Galite susidurti su tam tikrais sunkumais, tačiau nepanikuokite - viskas pavyks, jei būsite kantrūs ir atkaklūs.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20 d.):

Jaučiams ši diena bus palanki naujoms pradžioms ir projektams. Nebijokite eksperimentuoti ir siekti naujų tikslų - sėkmė nepaliks jūsų abejingų.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.):

Šiandien Dvyniai turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su aplinkiniais. Gali tekti parodyti daugiau kantrybės ir supratingumo, kad išvengtumėte konfliktų.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.):

Vėžiams diena bus tinkama saviugdai ir savęs pažinimui. Stenkitės atkreipti dėmesį į savo vidinius poreikius ir bandykite rasti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.):

Liūtai šiandien turėtų būti atidesni savo sveikatai. Nepamirškite tinkamai maitintis, sveikai miegoti ir mankštintis - tai padės išlaikyti energiją ir gyvenimo pusiausvyrą.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.):

Mergelės šiandien turėtų atkreipti dėmesį į savo finansinę padėtį. Pasistenkite būti taupesni ir apdairiau leisti pinigus, kad ateityje išvengtumėte finansinių problemų.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.):

Svarstyklėms ši diena bus palanki bendrauti su artimaisiais. Leiskite laiką su artimaisiais, dalinkitės savo mintimis ir jausmais - tai padės sustiprinti jūsų santykius.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.):

Skorpionai šiandien turėtų būti atviresni naujoms galimybėms ir pasiūlymams. Nebijokite keisti savo gyvenimo į gerąją pusę - kartais reikia išeiti iš komforto zonos, kad pavyktų.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.):

Šauliams diena bus tinkama saviugdai ir mokymuisi. Išnaudokite laiką naujoms temoms tyrinėti ir naujiems įgūdžiams įgyti - tai padės jums augti kaip asmenybei.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.):

Ožiaragiai šiandien turėtų būti labiau susitelkę ir atkakliau siekti savo tikslų. Prisiminkite savo svajones ir siekite jų nepaisant galimų sunkumų.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.):

Vandeniams ši diena bus palanki kūrybinėms pastangoms ir projektams. Išlaisvinkite savo vaizduotę ir nebijokite peržengti įprastų ribų - tai padės rasti naujų sprendimų ir idėjų.

Žuvys (vasario 19 - kovo 20 d.):

Šiandien Žuvys turėtų atkreipti dėmesį į savo vidinę pusiausvyrą ir ramybę. Skirkite laiko meditacijai, jogai ar kitoms praktikoms, kurios padės sustiprinti savo dvasinį pasaulį.

Nepamirškite, kad horoskopas tėra rekomendacija, o jūsų gyvenimas priklauso nuo jūsų pačių. Prisiminkite savo tikslus, siekius ir svajones, siekite jų užtikrintai ir atkakliai.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.07.2019 laikas 15:19 Receptai Skanūs kotletai be gramo mėsos. Paprasta, bet kaip skanu!

Avižiniai kotletai. Tokie kotletai gaminami be mėsos, bet tikrai galiu pasakyti, kad jie yra labai skanūs. Paprasta juo gaminti, išeina švelnūs, sotūs su traškia plutele.

Skaityti daugiau

13.08.2019 laikas 22:00 Receptai Absoliutus hitas ir naujiena – kepti viščiukų sparneliai aluje

Kepti viščiukų sparneliai aluje receptas. Sumaišome kari, druska, pipirą, sutraiškytą česnaką. Nuplauname ir nusausiname vištienos sparnelius. Įtriname sparnelius prieskoniais ir paliekame marinuotis valandai.

...

Skaityti daugiau

10.11.2019 laikas 13:45 Receptai Nepakeičiamas griliažinis tortas: vaikystės nostalgija
Planuojate savo artimuosius palepinti saldžiais gaminiais? Išbandykite griliažinį pyragą, kuris ne tik sukels vaikystės nostalgiją, bet sužavės ir visą šeimą.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau