Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2024 » Balandžio » 3

Edgaras Keisis išpranašavo, kad 2024-ieji bus "lemtingi" prabudimo ir transformacijos metai

Edgaras Keisis išpranašavo, kad 2024-ieji bus prabudimo metai

Visame pasaulyje žinomas Amerikos "miegantis pranašas" Edgaras Keisis, Keisas (Edgar Cayce) 2024-iesiems metams pateikė drąsių prognozių, numatydamas, kad tai bus "transformacijos metai" "kovoje tarp pasaulinių tironų ir meilės bei laisvės žmonių".

Iš Kentukio kilęs beveik nebylys mistikas E. Keisis, Keisas (Cayce) suteikė daugiau kaip 14 000 dokumentais patvirtintų skaitymų įvairiems žmonėms, įskaitant tokias įžymybes kaip Haris Houdinis (Harry Houdini), Tomas Edisonas (Thomas Edison), Vudrovas Vilsonas (Woodrow Wilson) ir Merilin Monro (Marilyn Monroe). Jis taip pat pranašavo įvykius, pradedant Atlantidos atradimu, Antrojo pasaulinio karo pradžia, baigiant Kovido pandemija ir Putino iškilimu.

Jo įvairios ir neįtikėtinai tikslios prognozės jau dešimtmečius intriguoja daugelį.

Pasak Keisio, 2024 m. žymi esminį žmonijos istorijos momentą, kai įvyks kolektyvinis prabudimas, pakeisiantis mūsų supratimą apie tikrovę ir mūsų vietą joje. Keisio vizijoje teigiama, kad šis pabudimas paskatins labiau nušvitusį požiūrį į gyvenimą, kai užuojauta, supratimas ir gilesnio pažinimo siekis taps svarbiausiais mūsų egzistencijos elementais.

Štai santrauka, ką, pasak miegančiojo pranašo, atneš 2024 m:

Pasaulinis pabudimas. Keisis pranašavo, kad 2024 m. šviesos jėgos pagaliau įveiks dešimtmečius žmoniją persekiojusią tamsą. Prasidės kolektyvinio mūsų tikrovės ir mūsų vietos joje supratimo epocha.

Nušvitęs požiūris su meile, užuojauta pakeis "globalistinių tironų" doktriną.

Į dienos šviesą iškils senųjų civilizacijų liekanos, pakeisiančios mūsų supratimą apie žmonijos istoriją Žemėje. Keisis taip pat įspėjo apie dirbtinį intelektą ir jo nedorus panaudojimo būdus, kurių ketina imtis valdžioje esantys asmenys.

Atsiras autentiška ekologiško gyvenimo praktika, suderinta su gamta, kuri pakeis globalistinę anglies dioksido mokesčių, elektromobilių ir pasaulinių 15 minučių miestų darbotvarkę, stumiamą tų, kurie siekia perimti pasaulio gyventojų kontrolę.

Pasauliniai klimato sukrėtimai tęsis, tačiau jie vyks ne taip, kaip teigia globalistai. Keisas prognozavo, kad Atlanto vandenyno poslinkiai galimai įvyks iki 2025 m., o Europos klimatas pereis į kitą ledynmetį. Atkreipkite dėmesį, kad Atlanto vandenyno poslinkis NĖRA žmogaus sukeltas, kaip teigiama jį paskelbusiame tyrime.

Dvasinė ir medicininė pažanga įvyks "taip, kad jos abi tarpusavyje susipins". Atkreipkite dėmesį, kad Gateso pasaulinė vakcinų "pažanga" yra kontrolės, o ne gydymo metodas.

Įvyks pasaulinė lyderių kaita, žmonės iš valdžios pašalins senąją gvardiją ir atsiras nauji lyderiai, pagrįsti tradicinėmis vertybėmis, įskaitant dvasingumą, ir vienybe - jie išstums "susikompromitavusius" globalistus, tokius kaip Baidenas, Trudeau ir Makronas, šiuo metu formuojančius pasaulinius įvykius.

Taip pat bus atrasti nauji energijos šaltiniai arba vėl atsiras energijos šaltiniai, kuriuos valdantieji ilgą laiką slopino. 

Kas yra Edgaras Keisis?

Edgaras Keisis gimė 1877 m. kovo 18 d. ūkyje pietinėje Kristiano apygardoje, Kentukio valstijoje, Lesli ir Kari Keisių (Leslie and Carrie Cayce) šeimoje.

Vaikystėje jis pasižymėjo neįprastais gebėjimais, pavyzdžiui, matė dvasias ir galėjo užmigti ant knygos, kad prisimintų visą jos turinį.

Edgaras Keisis išpranašavo, kad 2024-ieji bus prabudimo metai
Edgaras Keisis su motina ir tėvu Lesliu ir Kari Keisiais.

Šie gebėjimai ilgainiui išsivystė į visame pasaulyje žinomą jo neįtikėtinai tikslios aiškiaregystės dovaną.

E. Keisis atrado, kad jis gali panirti į transą ir pasinaudoti universaliomis žiniomis arba sąmone, kurios leidžia jam diagnozuoti ir siūlyti sudėtingų ligų gydymo būdus, pateikti pažangių technologijų specifikacijas ir net ištirti žmogaus sielos įrašus per daugybę įsikūnijimų. 

Per savo gyvenimą jis suteikė daugiau kaip 14 000 dokumentais patvirtintų skaitymų. Juose rastos įžvalgos ir žinios tebėra gairės ir pagalba žmonėms visame pasaulyje.

Jis pelnė tokias pravardes kaip "miegantis pranašas" ir "holistinės sveikatos tėvas", o jo darbai laikomi vienu iš XX a. septintojo ir aštuntojo dešimtmečių "New Age" judėjimo pavyzdžių.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
14.06.2019 laikas 22:43 Receptai – Patiekalai Švelnus tortas su varškės kremu, plakta grietinėle ir persikais

Ką šiandiena pas mus prie arbatos? Švelnus, aromatinis, skanus varškės-vaisių pyragas su persikais! Nuostabus desertas, su kuriuo susidoros net virėjas naujokas.

Skaityti daugiau

22.06.2019 laikas 09:25 Receptai – Patiekalai Moliūgų blynai
Gardžių moliūgų blynų receptas. Moliūgų blynai patiekiami su grietine, arba apibarstyti cukraus pudra. Skanaus!

Skaityti daugiau

14.12.2017 laikas 15:14 Receptai – Patiekalai Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Inkstus. Ingredientai: kadagio uogų, rugiagėlių žiedų, vaistinės šventagaršvės.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
19.04.2024 laikas 20:16 Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams 2024 m. balandžio 20 d.
Astrologai parengė 2024 m. balandžio 20 d. prognozę visiems Zodiako ženklams. Šią dieną gali kilti noras pasislėpti nuo bet kokių problemų ir sudėtingų užduočių.

Skaityti daugiau

19.04.2024 laikas 06:52 Treji pernelyg skubotų santykių spąstai
Susipažinote prieš tris savaites, o jau planuojate gyventi kartu? Svajojate, kaip sensite kartu, auginsite vaikus, pasistatysite namą su sodu? Norite, kad šis vyras ar ši moteris būtų su jumis visą likusį gyvenimą? Tai reiškia, kad santykiai, tikslia...

Skaityti daugiau

19.04.2024 laikas 06:48 Kam merginai reikalingas princas gelbėtojas?
Gražioji princesė įkalinta bokšte. Ją saugo drakonas. Reikia gelbėti! Šią istoriją nuo vaikystės žino kiekvienas, tačiau šio archetipo reikšmė mažai kam suvokiama. Į bėdą patekusios merginos personažas sutinkamas visur: kine, literatūroje ir net rekl...

Skaityti daugiau