1. Dėl Straipsnių

Paranormal.lt - tai nekomercinis leidinys, nesiekiantis pelno, hobis, laisvalaikio praleidimas ar tiesiog gyvenimo būdas. Todėl, šiam tinklalapiui reitingai nereikalingi. Jis gyvena, dėl savęs, nereikalaujantis didelio žmonių srauto ar dėmesio. Jai, kažkam patinka, ką darau malonu. Patalpinti straipsniai, man kažkuo patiko, sudomino. Kiekvienas straipsnis patalpintas yra su autoriaus atgaline į tinklalapio nuorodą ir autoriumi, gerbdamas autorių ir jo darbą. Tuo pačiu reklamuodamas jo darbus ir tinklalapį,  su "amžina nuoroda" jūsų paieškos sistemoje reitingas tik didės, kol šis (paranormal.lt) tinklalapis gyvuos. Jai, tinklalapiu redaktoriams, autoriams patalpintas straipsnis neatitinka jų tinklalapio politikos (atgalinė nuoroda). Puslapiai bus panaikinti.

Stengiamasi gerbti, bet koki autorių, nors jis ir nenurodo, kad straipsniai būtų su atgaline nuoroda į jo tinklalapį.

Paranormal.lt duomenis pats nesaugo, serveriai priklauso ne Lietuvos respublikos teritorijoje.

2. Atsakomybės apribojimas

 Tinklapio autorius neatsako už reklaminių skydelių turinį. Iškilus klausimams kreiptis į reklamos mainų sistemų arba reklamuojamų tinklapių tvarkytojus.

  •         Tinklapio autorius neatsako už nuorodų turinį. Iškilus problemoms, kreiptis į nurodytų tinklapių administratorius.
  •         Tinklapyje naudojami multimedijos komponentai yra laisvai platinami. Jei informacija gauta iš kitų tinklapių, šalia yra nuoroda į šaltinį.
  •         Iškilus klausimams rašykit. Kontaktus rasit puslapio apačioje paspaudę nuorodą kontaktai
  •         Kopijuojant ar cituojant, prašom pridėti nuorodą - www.paranormal.lt.
     

Ačiū už supratingumą.

3. Dėl TV

Paranormal.lt transliacijų bei retransliacijų tiesiogiai nevykdė ir nevykdo. Visa lankytojų bei moderatorių publikuojama vaizdinė medžiaga yra perteikiame nekomerciniais tikslais ir gaunama vaizdo langų pagalba, kurie yra viešai prieinami internete, todėl už transliacijų kokybę, reklamą bei legalumą puslapio administracija neatsako.

Paranormal.lt doesn't pursue, and never pursued live streamings and re-streamings. All of users or moderators publicated videos is reproducing for not-commercial reasons, it's obtained by using help of video windows, which is publicated on internet, that's why administration doesn't not take responsibility for video quality, advertises and legality.