Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (1363) Komentarų: (0) (07.08.2015 - 20:48)

Trečiojo laipsnio kontaktas: Susitikimas su ateiviais

Beveik prieš pusę amžiaus Kanadoje, Manitobos provincijoje, policija tyrė keistą incidentą, kuris įvyko pietinėje Vaitšelio parko (Whiteshell Park) dalyje. Šį vaizdingą pirmykštės gamtos kampelį lanko daugybė turistų ir sportinės žuklės mėgėjų (visa kitokia komercinė veikla šioje vietoje yra uždrausta). Šioje vietoje į žemės paviršių išeina sidabro spalvos kvarco gyslos, traukiančios įvairius kasinėtojus. Beje, griežtos taisyklės leidžia iš parko teritorijos išnešti ne daugiau vieno kilogramo rūdų pavyzdžių per mėnesį.

Paslaptingi įvykiai prie Falkono ežero

Turistiniu šio gamtos draustinio centru yra nedidelis Falkon Leiko (Falcon Lake) kaimelis, kurio pavadinimas sutampa su netoliese esančio ežero pavadinimu. Būtent čionai 1967-ųjų metų gegužės mėnesį su eiline „sidabro grynuolių medžiotojų" partija atvyko geologas-mėgėjas Stefanas Michalakas (Stephen Michalak) iš Vinipego.

Pernakvojęs nedideliame kempinge, jis ankstyvą rytmetį leidosi į žvalgybą. Porą valandų jis žygiavo į

šiaurę ir priėjo daug žadančias uolienas, kurias ėmė tyrinėti. Apie vidurdienį tyrinėtojas nusprendė pailsėti ir patogiai įsitaisė ant plokščio uolos iškyšulio. Michalakas dar nespėjo iš kuprinės išsitraukti sumuštinių ir termoso su kava, kai jo dėmesį patraukė laukinių žąsų girgsėjimas. Bandydamas įžvelgti paukščių nerimo priežastį, geologas netikėtai pamatė du raudonos spalvos cigarus, kurie lėtai leidosi virš uolų. Po kelių minučių vienas NSO nusklendė už uolų, o kitas nuskrido vakarų kryptimi.

Trečiojo laipsnio kontaktas

Tyrinėtojas, apimtas smalsumo, užšoko ant artimiausio akmens, prieš jo akis atsivėrė vaizdas į nusileidusį NSO. Paslaptingas aparatas nusileido už pusės šimto metrų ant nedidelio uolingo plokštikalnio.

Reikia pasakyti, kad Stefanas buvo didelis fantastikos mėgėjas ir jis nuolat užsisakinėjo ufologinius žurnalus. Būtent dėl to jis nepasimetė ir, keikdamas save už kempinge paliktą fotoaparatą, ėmė karštligiškai užrašinėti apie trečiojo laipsnio kontaktą (kai kontaktuotojas tiesiogiai kontaktuoja su NSO). Pačiupęs bloknotą, tyrinėtojas ėmė skubiai piešti eskizus. Aparatas, kuris iš žemės atrodė cigaro formos, iš tiesų pasirodė besąs „klasikiniu NSO", kaip jį vaizduoja ufologai. Tai buvo 10-15 m

skersmens (vėliau Michalakas apsistojo ties 12 m skersmeniu), kelių metrų aukščio ir metro aukščio „vairinę" turinti skraidanti lėkštė. Po nusileidimo NSO spalva palaipsniui kito nuo „vyšninio raudonumo iki karšto nerūdijančio plieno spalvos su aukso ir sidabro spalvos pulsais".

Pagal lėkštės perimetrą buvo įtaisyta eilė iliuminatorių-prožektorių, kurie skleidė ryškią turkio ir avietės spalvos šviesą. Norėdamas įžiūrėti detales, Michalakas netgi užsidėjo suvirintojo akinius, kuriuos buvo įsidėjęs į kuprinę kaip akių apsaugą nuo akmenų skeveldrų. Sukaupęs drąsą, tyrinėtojas po truputį priartėjo prie NSO ir iš karto pajuto galingą karšto oro su ozono ir sieros kvapu srautą. Aparato viduje aiškiai buvo girdimas kažkoks variklis, kuris su švilpesiu traukė į save orą, kurį po to išstumdavo lauk.

Susitikimas su ateiviais

Priartėjęs prie pat skraidančios lėkštės Michalakas pastebėjo, kad ant lygaus paviršiaus nėra jokių detalių, sujungimų ar suvirinimo siūlių, išskyrus šviečiančius iliuminatorius. Nužengęs keletą žingsnių aplink aparatą jis netikėtai pastebėjo metro skersmens ovalo formos šviečiantį liuką. Geologas atsargiai prisartino prie pusmetrio storio skylės ir akis rėžiančios baltos spalvos žybsniuose pastebėjo keistą pultą su dešimtimis pulsuojančių lempinių indikatorių. Michalakas įsiklausė ir per variklio gaudimą išgirdo aiškius žmogiškus balsus. Vienas jų kalbėjo falcetu, o kitas atsakinėjo sodriu baritonu. Kalba buvo panaši į anglų, tačiau žodžių nebuvo įmanoma suprasti. Su dideliu nusivylimu tyrinėtojas nusprendė, kad tai buvo kažkokio JAV KOP eksperimentinio aparato, patekusio į Kanados teritoriją, avarinis nusileidimas.

Prisiminęs, kad Antrojo pasaulinio karo metais jam teko tarnauti žvalgybos karininku, Michalakas šūktelėjo, stengdamasis perrėkti veikiančių variklių gaudesį:

- Na, jankiai, kokios problemos Kanados danguje?

Balsai tučtuojau nutilo, pasigirdo kažkokių instrumentų skambėjimas... Tuo metu buvo pats šaltojo karo įkarštis, šalis buvo apimta šnipinėjimo manijos, todėl Michalakas, prisiminęs žvalgo įgūdžius, savo klausimą pakartojo rusiškai, po to dar prancūziškai ir vokiškai. Kadangi atsakymo taip ir nepasigirdo, tyrėjas vėl perėjo į anglų kalbą ir garsiai geologiniu plaktuku padaužė per aparato korpusą. Staiga garsiai ėmė zyzti kažkoks mechanizmas, iš trijų pusių išlindo skydeliai, kurie aklinai uždengė įėjimą į lėkštę. Michalakas pasilenkė prie skraidančios lėkštės pagrindo. Prieš tai jos dėl visa pikto apsimovė odines pirštines ir palietė poliruotą aparato korpusą. Tačiau geologas iš karto buvo priverstas atitraukti ranką, nes pasigirdo šnypštimas ir ore pasklido apdegusios odos kvapas.

Skraidančios lėkštės startas

Stefanas nespėjo atšokti nuo deginančio paviršiaus, kai skraidantis aparatas netikėtai pasisuko aplink savo ašį ir staiga priešais žmogų atsivėrė kažkas tokio, primenančio išmetimo angą, pridengtą „ventiliacijos grotelėmis“. Po akimirkos pro grotelių skyles išsiveržė karštų dujų srovė, kuri smogė tyrinėtojui į krūtinę. Rėkdamas iš skausmo Michalakas ėmė trypti, plėšdamas nuo savęs kiaurai pradegintus marškinius. Tuo metu lėkštė šovė aukštyn. Liko tik stiprus sudegusios elektros instaliacijos kvapas, sumišęs su tuo pačiu ozono-sieros dvoku.

Sunkiai paeidamas nepaklusniomis kojomis Stefanas sugrįžo prie savo daiktų. Ten jis ant savo apdegintos krūtinės iš gertuvės užpylė vandens ir susmuko be sąmonės. Nors atsigavęs vyras juto pulsuojantį galvos skausmą ir pykinimą, tačiau iš karto pastebėjo, kad jo kompasas visiškai išsimagnetino. Įveikdamas didžiulį silpnumą geologas vis tik nusprendė sugrįžti į įvykio vietą. Ten tarp akmenų nukirstų lapų ir šakelių pamatė taisyklingą apskritimą.

Michalako savijauta žymiai pablogėjo, jis su dideliu vargu patraukė atgal. Grįžtant jį visą laiką kankino silpnumo priepuoliai, galvos svaigimas ir pykinimas, ir tik viskio butelys padėjo šiek
tiek atgauti jėgas. Stefanas, išėjęs į kelią, sustabdė policijos automobilį ir apie įvykį papasakojo pareigūnams. Tačiau patruliai nepatikėjo jo pasakojimu ir netgi paskyrė baudą už pasirodymą neblaiviame stovyje viešoje vietoje, kokia pagal Kanados įstatymus yra parko teritorija.

Pasiekus kaimelį paaiškėjo, kad jame nėra jokio gydytojo, todėl geologas išskubėjo į Vinipegą. Iš kempingo jis paskambino namo, pranešė, kad rimtai susirgo, ir paprašė jį pasitikti. Stefanas, sukaupęs paskutines jėgas, pabandė susisiekti su „Winnipeg Tribune“ laikraščio redakcija, tačiau buvo šeštadienio vakaras, o budintis reporteris visiškai nesusidomėjo jo pranešimu.

Tyrimo pradžia

Grįžęs namo Michalakas keletą dienų praleido ligoninėje, kur gydėsi nuo nudegimų ir labai stiprios migrenos. Po poros savaičių geologo savijauta pasidarė normali. Keletą metų jį ne kartą tyrė vyriausybinės ir privačios Kanados ir JAV medicininės komisijos. Tačiau, nežiūrint į labai stiprų ufologinių organizacijų spaudimą, gydytojai tik paliudijo, kad pacientas yra psichiškai visiškai sveikas, visi jo vidiniai organai funkcionuoja normaliai, kraujo sudėtis be pakitimų, tik ant krūtinės liko 1-o laipsnio nudegimo, kuris gautas nuo kažkokio tinklo formos daikto, požymiai.

Kai Michalakas išėjo iš ligoninės, iš karto policijoje parašė pareiškimą ir kreipėsi į kelių laikraščių bei žurnalų redakcijas. Tai leido jam birželio pradžioje į įvykio vietą sugrįžti kartu su policijos tyrėjais ir žurnalistais. Tuo metu Falkon Leiką jau buvo užplūdusios „nepriklausomų tyrėjų", ufologų, ekstrasensu ir „kontaktuotojų" grupės.

Ištisą mėnesį entuziastų būriai vaikščiojo po ežero apylinkes, kol nuošalios uolos plyšyje buvo pastebėti trumpalaikio Michalako buvimo pėdsakai. Policininkai paėmė grunto pavyzdžius iš NSO nusileidimo aikštelės, nuo kurios vasaros lietūs spėjo nuplauli visus „įkalčius". Oficialūs tyrimai parodė, kad grunte nėra absoliučiai jokių radioaktyvumo ar neįprastų cheminių medžiagų pėdsakų. Nelaimingas geologas-mėgėjas buvo pradėtas rinitai kaltinti „bandymu suklaidinti oficialų tyrimą", ir tik didelis visuomeninis rezonansas išgelbėjo Micbalaką nuo teisinio persekiojimo.

Pirmieji įkalčiai ir nauji argumentai

1967-ųjų metų liepos pabaigoje ufologų komanda aptiko radioaktyvius radžio-226 izotopus NSO nusileidimo aikštelės viduryje bei pastebėjo keistus išdegintų samanų apskritimus. Ši radioaktyvi medžiaga gana plačiai buvo naudojama medicininiuose tyrimuose, jos taip pat yra atominės pramonės atliekose.

Egzistuoja ir daugybė neoficialių liudijimų apie NSO skrydį virš Falkon Leiko. Visi be išimties

stebėjimai visiškai sutampa su Michalako eskizais. Kanados policija ir KOP daug kartų bandė ištirti šiuos atvejus, siejant juos su „Michalako byla", tačiau taip ir nesugebėjo kaip nors paaiškinti šios mįslingos istorijos. Pats Stefanas Michalakas mirė 1999-ais metais, būdamas 83 metu amžiaus ir tapęs vienu garsiausiu „ufologiniu personažu".

Tuo metu skeptikai nurodo ne vieną keistenybę. Tai ir nesuprantami „suvirintojo akiniai" geologo rankose (ką per juos galima matyti?), ir įtartini nudegimai, kurių piešinys galėjo atsirasti, tik būnant arti išmetimo tūtos, o ir pati skraidančios lėkštės konstrukcija žymiai primityvesnė nei šiuolaikinių skraidančių aparatų. Gali būti, kad mįslės įminimas gali būti susijęs su NASA technika, kuri kažkokiu būdu pateko į Kanados teritoriją.

reklama

Mįslės ir faktai ir paranormal.lt

Šioje istorijoje: Falkon, Ateiviai, Skraidančios lėkštės, nso, Vaitšelio parkas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1363 | | Reitingas: 5.0/1 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (389)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (300)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Mokslininkai į žmogaus akis įšvirkštė skysčio, kuris le...

Biochemijos srityje dirbantys mokslininkai iš JAV išsiaiškino, kaip į žmogaus akis įdiegti naktinį matymą, kuris leistų žmogui visiškoje tamsoje objektus matyti 50 metrų atstumu keletą valandų. Svarbiausiais elementas šiame eks
paranormal.lt
Imbierinio alaus paruošimas nuo artrito ir kitų ligų...

Holistinė medicina tradiciškai naudoja imbierą gydyti daugelį sveikatos problemų, tokių kaip skrandžio opą ir artritą. Imbiero alus gali būti gaminamas namie iš šviežio arba džiovinto imbiero, cukraus ir citrinos sulčių.

paranormal.lt
Vėžio testai ir ankstyva diagnozė daro daugiau žalos ne...

Nesenai British Medical Journal (BMJ) publikavo straipnį - ”Why cancer screening has never been shown to “save lives”-and what we can do about it”, kur teigiamą, kad ankstyvi vėžio testai/tyrimai (kaip

paranormal.lt
Rozmarinų spiritas nuo podagros, venų varikozės ir celi...

Celiulitas, deja, bendra problema į kurią labiau linkusios moterys virš 18 metų. Dažniausios celiulito priežastys yra riebalai, apdorotas ir keptas maistas, taip pat kofeino vartojimas.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Kaip grūdintis, kad būtume sve...

Sakoma, kad grūdintis sveika. Vieni, norėdami sustiprinti imuninę sistemą, lipa į eketę, kiti prausiasi tik su šaltu vandeniu arba kiekvieną laisvą valandėlę išnaudoja pasivaikščiojimams ar darbui gryname ore. Dar kiti teigia, k
paranormal.lt
Ar jūsų maiste pakanka vitamin...

Kad būtumėme sveiki, mitybos specialistai rekomenduoja valgyti kuo įvairesnį maistą.
paranormal.lt
Ar tikrai naudinga vietnamieti...

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamas „Žvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms...
paranormal.lt
Kaip pasigaminti veiksmingą te...

Paprastas receptas, aliejaus pagrindu! Natūralus tepalas nuo psoriazės savo rankomis. Norėčiau pabrėžti, kad šis tepalas negydo psoriazės, o mažina diskomfortą, pavyzdžiui, niežulį, pleiskanojimą. Būtinai išsitirkite save prieš
paranormal.lt
Ciberžolės kaukė veido odai...

Veido kaukė iš ciberžolės. Greita ir naudinga! Jūsų veido išvaizda gali priklausyti nuo daugeli problemų, kurios gali kilti dėl įvairių veiksnių, įskaitant stresą, hormonus ir kt. Dažniausiai odos problemos spuogai, tamsi veido