Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai » Peržiūrų: (3875) Komentarų: (0) (26.11.2015 - 20:47)

Paslaptingos Vangos pranašystės 2016 metams

Nuo neatmenamų laikų žmonės nerimauja ir bijo ateities. Kai kurie už informaciją apie tai, kas laukia ateityje, gali atiduoti labai daug. Turinčių tokias galias žmonių nėra daug. Viena garsiausių pasaulio aiškiaregių buvo bulgarė Vanga.

Vangelija Pandeva Gušterova gimė 1911 metais sausio 31 dieną. Mergaitė pasaulį išvydo dviem mėnesiais anksčiau laiko. Naujagimė nevaldė nei rankų, nei kojų, niekas nežinojo, ar ji išgyvens. Tačiau per stebuklą mažylė išgyveno, nes jai šioje Žemėje buvo skirtas išskirtinis vaidmuo.

Per savo 85-erius gyvenimo metus ši moteris išpranašavo ateitį tūkstančiams žmonių, išgydė šimtus

ligonių, nuspėjo Tarybų Sąjungos žlugimą, Černobylio katastrofą, Stalino mirties datą, povandeninio laivo Kurskas tragediją, rugsėjo 11 atakas ir netgi tikslią savo mirties datą.

Osmanų imperijoje (dabartinėje Makedonijoje) gimusi aiškiaregė pradžioje niekuo neišsiskyrė iš savo bendraamžių.

Vėliau Vangos šeima persikėlė į Bulgariją, mažą Rupitės kaimelį. Būsimosios aiškiaregės tėvas išvyko į I pasaulinį karą. Mama mirė gimdydama, kai mergaitei buvo treji.

Vangelijos gyvenimas aukštyn kojomis apsivertė tada, kai ji pateko į siaubingą viesulą. 12-metė mergaitė su draugais pastebėjo keistą debesį. Netikėtai kilo audra. Stiprus vėjo gūsis pakėlė Vangą nuo žemės. Kai mergaitė nukrito, prarado sąmonę, jos akys buvo pilnos smėlio.

Po šio nelaimingo atsitikimo mergaitė neteko regėjimo. Paauglystę ji leido Serbijoje, kur 1925 metais tėvas su pamote išsiuntė mokytis į aklųjų mokyklą. Gydymą žolelėmis nuo mažens praktikavusi mergina namo grįžo tik po to, kai gimdydama mirė jos pamotė. Akla mergina padėjo tėvui rūpintis likusiais trimis broliais. Ji tapo berniukų motina, gynėja ir namų šeimininke.

Nepaisant didelio skurdo, Vanga labai mėgo švarą ir tvarką. Niekam neleisdavo namuose sėdėti be veiklos. Ji pati daug mezgė. Žmonės už mezginius jai atsidėkodavo senais drabužiais, kuriuos ji persiūdavo savo broliams.

Apakusi mergaitė įgijo nepaaiškinamų galių matyti ateitį, apie kurias dar niekas neįtarė. Visai atsitiktinai per Šv. Jurgio dieną mergaitės nusprendė išsiburti ir Vanga išpranašavo joms ateitį. Ir visos jos pranašystės išsipildydavo.

Kartą Vangos tėvas pasigedo savo bandos avių. Dėl to varganai gyvenančios šeimos galva labai sielojosi. O mergaitė paguodė tėvą: „Nesijaudink, tavo avys yra sveikos pas Ataną, Monospitovo kaime“. Šis labai nustebo, nes iki tol nebuvo girdėjęs nei apie tokį žmogų, nei apie tokį kaimą. Tad iš kur apie tai galėjo sužinoti jo dukra? Tačiau nusprendęs patikrinti jos pasakojimą, tėvas liko šokiruotas. Pas minėtą asmenį jis ir rado savo avis.

Vanga paaiškino, kad tai susapnavo. Kaip ir daugelį kitų dalykų, kurie visada išsipildo. Kartais ji girdi balsus, kurie pasako ne tik apie žmogaus praeitį, bet ir ateitį.

Pradžioje ji apie tai kalbėjo atsargiai ir nedrąsiai, nes galvojo, kad tai yra nenormalu.

Tačiau apie stebuklingas Vangos galias žinia pradėjo sklisti žaibo greičiu ne tik po visą šalį. Antrojo pasaulinio karo metu tiek paprasti žmonės, tiek karaliai, vadovai, politikai plūdo į mažą kaimelį ieškoti aiškiaregės, kuri padėtų surasti dingusius artimuosius ar pasakytų jų likimą. Vanga taip pat išpranašavo Antrojo pasaulinio karo baigtį. Tada paslaptingoji bulgarė tapo pasaulinio garso aiškiarege.

Paprašyti aiškiaregės išduoti brolio žudikus atėjo ir būsimas jos vyras, Dmitrijus Gušterovas. Vanga pergyveno dėl to, kad buvo nevaisinga ir negalėjo susilaukti vaikų. Moters sutuoktinis daug gėrė ir mirė

1962 metais nuo kepenų cirozės. Vanga užaugino svetimą berniuką, kuris jai atstojo sūnų, pasirinkusį prokuroro kelią.

Bulgarų mokslininkas Georgi Lozanov stebėjo Vangą ketvirtį amžiaus ir fiksavo daugiau nei 7000 atvejų. Pasak jo, visi aiškiaregės spėjimai išsipildė.

Manoma, kad 1943 metais ji ištarė Hitlerio vardą, išpranašavo Kennedžių likimus, Indira Gandhi mirtį, Sovietų Sąjungos žlugimą ir Kursko tragediją.

Paskutiniais gyvenimo metais Vanga priimdavo nebe šimtus, bet dešimt- penkiolika lankytojų. Surinktus pinigus ji atiduodavo miesto iždui.

Už susitikimą iš bulgarų prašydavo apie 100 levų (apie 2 dolerius), iš užsieniečių – 50 dolerių. Tačiau Bulgarijos slaptųjų tarnybų darbuotojai užsieniečiams pas Vangą apsilankyti tiesiog neleisdavo.

Įdomu tai, kad aiškiaregė buvo labai religinga – švęsdavo visas religines šventes. Už surinktus pinigus ji Petkos kaimelyje netgi pastatė cerkvę. Tačiau santykiai su bažnyčia išliko įtempti, nes dvasininkai nepripažino tokių pranašų.

„Norite, kad paaiškinčiau, ką darau? Bet kaip paaiškinti tai, kas yra Dievo rankų darbas? Tai mano dovana iš Dievo. Jis atėmė iš manęs akis, bet suteikė kitokį regėjimą. Aš matau tai, kas plika akimi neregima“, – yra sakiusi Vanga.

Šiandien jau nė vieno nereikia įtikinėti, kad beveik visos Vangos išpranašautos nelaimės, dėl kurių ji perspėjo žmoniją, išsipildė.

2016 metams Vanga pasauliui išpranašavo karą su musulmonų valstybe. Garsi bulgarų aiškiaregė trečiojo pasaulinio karo pradžios ženklu vadino Sirijos žlugimą.

Į konfliktą įsitrauks Rytų šalys, iš kurių viena panaudos branduolinį ginklą. Po šios katastrofos 2016-aisiais Europa „ištuštės“, taps tuščia ir šalta.

„Negerai gyventi blogyje. Sustabdykite tas pinigų ir ginklų lenktynes. Blogis sugrįš“, – perspėjo ji.

Panašu, kad Vangos pranašystės jau pradėjo pildytis…

Aiškiaregės prognozėmis, 2012-2018 metais gims indigo vaikai (kai kurių ezoterinių idėjų pasekėjai taip vadina vaikus, neva turinčius ypatingų psichinių ir dvasinių sugebėjimų ir priklausančius naujajai rasei). Šie vaikai bus sveikesni, sąžiningesni ir protingesni. Naujoji karta gims tam, kad žmonija išgyventų ateinantį sunkmetį.

Pasak pranašės, 2018 nauja pasaulio supervalstybe taps Kinija.

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: vanga, pranašystės

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 3875 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (355)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (273)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Detoksikacijos gėrimas per 2 minutes...

Šis gėrimas puikiai tinka esant kraujospūdžiui, nutukimui ir turint didelį cukraus kiekį. Niekas nemėgsta sirgti, bet kaip taisyklė daugelis ligų gali būti lengvai pagydoma.
paranormal.lt
Ciberžolė gydo tris ligas: depresija, astma, egzema bei...

Pastaruoju metu visur mirga antraštės apie stebuklingas ciberžolės galias ir jos naudą sveikatai, šis prieskonis vadinamas naujuoju superproduktu. Ar iš tiesų taip yra, pamėgino išsiaiškinti Michaelas Mosley – vienas iš

paranormal.lt
Aiškiaregės Vangos patarimai stiprinti sveikatą...

Visame pasaulyje garsi aiškiaregė Vanga pasakojo, kad vaikystėje pateko į viesulą, kuris ją pakėlė į orą ir nubloškė tolyn. Tuo metu į akis pateko daug smėlio, dėl kurio, atgavusi sąmonę, ji nebegalėjo atmerkti akių.
paranormal.lt
Galingas receptas nuo juodų taškelių ant veido!...

Skaitytoja Emilia Akbulatova pasidalino savo patirtimi paruošiant kaukę nuo juodų taškelių. Štai ką ji rašo: tas pats efektas, kaip reklamose gaunamas sumaišant želatina ir aktyvuotą anglį!


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite