Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Gegužės » 1

Europos Parlamentas patvirtino griežtus operacijų grynaisiais pinigais apribojimus

Europos Parlamentas patvirtino griežtus operacijų grynaisiais pinigais apribojimus

Karas su grynaisiais pinigais tęsiasi, šį kartą prisidengiant kova su pinigų plovimu....

Europos Parlamentas pritarė direktyvai, kuria bus griežtai apribotas atsiskaitymas grynaisiais pinigais.

Draudimas neva skirtas kovai su nusikalstamumu, tačiau kritikai teigia, kad dėl jo nukentės paprasti piliečiai, ypač pažeidžiamiausi.

Apie tai praneša "InfoWars": Pagal direktyvą, kuria tariamai siekiama pažaboti pinigų plovimą ir terorizmo finansavimą, komerciniuose sandoriuose bus uždrausti anoniminiai mokėjimai grynaisiais pinigais, viršijantys 3 000 eurų. Verslo sandoriuose bus visiškai uždrausti grynųjų pinigų mokėjimai, viršijantys 10 000 eurų. Anoniminiai mokėjimai kriptovaliutomis taip pat bus visiškai uždrausti.

"Prisidengdami kova su pinigų plovimu, iš tikrųjų kariaujate prieš grynuosius pinigus, kurie nuo neatmenamų laikų saugo mūsų finansinį privatumą", - plenarinės sesijos metu sakė Vokietijos piratų partijos narys Partickas Breyeris (Partick Breyer) - vienas iš nedaugelio priemonės priešininkų. 

"Jūs norite priversti mūsų finansus perduoti į atsekamas ir vis labiau abejotinas bankų sistemas, kurios bet kada gali užblokuoti mūsų korteles ir sąskaitas ir įvesti neigiamas palūkanų normas. Gyvensime ir gailėsimės dėl to. Aš jums sakau: Kiekvienas, kuris kėsinasi į grynuosius pinigus, kėsinasi į mūsų finansinę laisvę. O mums, piratams, nekyla abejonių, kad sąžiningų piliečių finansai - ne jūsų reikalas! Šalin rankas nuo mūsų grynųjų pinigų, mūsų skaitmeninių valiutų! Mes sakome "ne" šiam šliaužiančiam finansiniam teisių atėmimui".

Dėl reglamento buvo diskutuojama nuo 2016 m., pereinant įprastą ilgą ES teisėkūros procesą. Parlamentas galutinai jam pritarė balandžio 25 d. Kad jis taptų įstatymu, jį dar turi patvirtinti Europos Vadovų Taryba.

Jos oponentų teigimu, taisyklė yra labai nepopuliari ir bus neveiksminga siekiant tikslo užkirsti kelią nusikalstamumui.

Breyeris nurodo, kad prireikus kriptovaliutą jau galima atsekti, nes ji veikia per blokų grandinės tarpusavio kompiuterių tinklą. Jis priduria, kad teisėsaugos institucijos jau veiksmingai susekė ir sugavo nusikaltėlius, vykdančius finansinius nusikaltimus arba plaunančius pinigus, gautus iš neteisėtos veiklos naudojant kriptovaliutas. Jis taip pat pažymi, kad per viešųjų konsultacijų dėl direktyvos laikotarpį ji pasirodė esanti labai nepopuliari tarp ES valstybių narių piliečių - 90 proc. respondentų pasisakė prieš šią priemonę, nurodydami, kad grynųjų pinigų naudojimas yra esminė asmens laisvė.

Ekspertai taip pat įspėjo, kad ši direktyva mažai padės užkirsti kelią nusikalstamumui ir pakenks paprastiems piliečiams, ypač pažeidžiamiausiems.

P.S. kontrolė, nuolankumas, savo nuomonės turėjimas eina į praeitį... Greitu laiku mes nieko nebeturėsime. O, jau pamirš, kaip žmogus gyveno laisvai, be kontrolės.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.11.2019 laikas 21:46 Receptai Sultingi obuolių varškės blynai pusryčiams. Nepakartojamas skonis!
Šie varškėčiai yra skanesni ir švelnesni nei tradiciniai. Nepakartojamas skonis! Patiekiame su grietine.

Skaityti daugiau

02.09.2019 laikas 12:20 Receptai Svečiai džiaugiasi, kad taip skanu. Bulvinė dešra. Nors kiekvieną dieną duokite

Užburia iš karto! Pasigaminkime namuose skanų patiekalą. Atrodo tikrai įspūdingai, net norisi valgyti ir valgyti...

Skaityti daugiau

08.11.2017 laikas 14:26 Receptai Skatinanti prakaitavimą arbata (ramunėlės, juoduogio šeivamedis)

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas, prakaitavimas. Ingredientai: ramunėlės žiedai, juoduogio šeivamedžio žiedai.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau