Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Gegužės » 28

Von der Leyen pažadėjo „paskiepyti“ ES gyventojus nuo klaidingo mąstymo

Von der Leyen pažadėjo „paskiepyti“ ES gyventojus nuo klaidingo mąstymo

Europos Komisijos pirmininkė Ursula Von der Leyen pareiškė, kad žmonės, kurie laikosi globalistiniam naratyvui prieštaraujančių pažiūrų, turi būti „skiepijami“ nuo „klaidingo mąstymo“, ir paaiškino, kad laisvas mąstymas ir laisvas žodis kelia grėsmę Darbotvarkei iki 2030 m. ir turi būti palikti istorijai.

Kalbėdama Kopenhagos aukščiausiojo lygio susitikime dėl demokratijos, vykusiame anksčiau šį mėnesį, U. von der Leyen aiškino, kad „tyrimai parodė, jog išankstinis paneigimas yra sėkmingesnis nei paneigimas. Išankstinis paneigimas yra priešingas paneigimui. Trumpai tariant, prevencija yra pranašesnė už gydymą.

„Manipuliavimą informacija laikykite virusu. Užuot gydžius infekciją, kai ji jau įsisiautėjo, tai yra de-bunkingą, geriau skiepyti, kad mūsų organizmas būtų paskiepytas. Pre-bunking yra toks pat požiūris“.

Vienas iš skiriamųjų Europos Sąjungos bruožų yra tas, kad jei kas nors skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, dažniausiai taip ir yra. Tiesą sakant, klasikiniu orvelišku stiliumi globalistinė organizacija paprastai turi omenyje visiškai priešingus dalykus, nei sako. RT pranešimas:

Europos Komisijos pirmininkė Ursula Von der Leyen siekia būti perrinkta, nors iš tikrųjų ji tik viešai ginčijasi su keliais kitais valdžios atstovais, kad būtų išrinkta ir patvirtinta pačios valdžios, o ne visuotiniu balsavimu.

Tačiau tai nesutrukdė jai skelbti „rinkimų kampanijos“ skelbimus socialinėje žiniasklaidoje, tarsi ji iš tikrųjų bandytų kreiptis į rinkėjus. Viename tokiame vaizdo įraše ji žada, kad jei bus vėl karūnuota, „perrinkta“, ji gins Europą „Demokratijos skydu“.

Visa idėja, kaip ji sako, yra „aptikti dezinformaciją ir piktavališką kišimąsi... pašalinti turinį, įskaitant [dirbtinio intelekto] gilumines klastotes, [ir] padaryti mūsų visuomenes atsparesnes“.

Tačiau nieko apie Europos demokratijos gynimą nuo nerinktų biurokratų, turinčių pernelyg didelę galią, spėju?

Ji taip pat daug laiko praleidžia įtikinėdama visuomenę, kad informacija yra tarsi virusas.

Ar tik nebūtų geriau, jei ES galėtų savo naratyvus kaip vakciną įšvirkšti tiesiai į piliečių protus ir taip pašalinti bet kokią netvarkingos priešingos nuomonės ar informacijos riziką?

Tačiau kas, jei iš anksto sukurtas naratyvas yra dezinformacija? Žinoma, taip niekada neatsitinka, tiesa? Viskas, ką sako ES ir Vakarų vyriausybės, visada yra visiška ir išsami objektyvi tiesa, o visi, kurie tuo abejoja, yra kokie nors užsienio agentai.

Beje, von der Leyen „visuomenės atsparumas“ iš tikrųjų reiškia tik paklusnumą - kad visi, gavę komandą, suliptų į klounų automobilį, kad šie bozos galėtų visus nuvežti į distopinį greitkelį, kuriuo bet kuriuo metu būtų galima važiuoti ten, kur diktuoja jų slapti specialūs interesai.

Tačiau galbūt karalienei Uršulai vis dėlto reikėtų suteikti abejonių. Gal ji iš tiesų nori tik panaudoti savo Demokratijos skydą prieš erzinančių internetinių botų armijas, o ne politinio žaidimo lauke, kad užgniaužtų nesutarimus?

„Tai ne tik klastotės ar sufabrikuotas turinys, - skelbdama apie skydą tvirtino von der Leyen. „Tai taip pat įtakos pirkimas ir chaoso sukėlimas. Matėme, kad kraštutinių dešiniųjų politikų ir AfD lyderių kandidatų Vokietijoje kišenėse yra Rusijos. Jie pardavinėja savo sielas Rusijos propagandos kanaluose ir vaizdo įrašuose“. 

Na, jei ji taip sako... abejonių nauda ištrinta.

Norite apšmeižti politinį oponentą, nes jis atsitiktinai naudojasi žodžio laisve įvairiose platformose? Skamba kaip darbas karalienės Uršulės „Demokratijos skydui“, kuris, kaip ir NATO, yra visiškai gynybinis ir niekada nevykdo puolamųjų operacijų bei aktyviai šmeižia oponentus politinėje erdvėje. ES jau bandė atrinkti ištisas jai nepatinkančias žiniasklaidos priemones, viršvalstybiniu lygmeniu cenzūruodama tokias Rusijos platformas kaip RT ir „Sputnik“ ir primesdama šį draudimą visoms viso bloko valstybėms narėms, nesilaikydama suverenaus ir demokratinio teisingo proceso. Pateisinimas? Jos skleidė „iškraipytus faktus“, kurie kėlė grėsmę ES demokratinei tvarkai. Nieko nėra geriau patikimai žurnalistikai nei vyriausybės, teigiančios, kad jos yra galutiniai teisingos informacijos arbitrai.

Pasirodo, kad visuotinė cenzūra ne visus suvienijo, todėl von der Leyen savo skelbime teigia, kad „Demokratijos skydas“ „padės susekti manipuliavimą informacija ir koordinuos veiksmus su nacionalinėmis agentūromis“. Medžioti neteisingai besireiškiančius asmenis informaciniame kraštovaizdyje? Skamba itin demokratiškai. Kaip ir idėja, kad „nacionalinės agentūros“ spręs, kas laikytina naujienomis.

Ar šis autoritarinis Demokratijos skydas reikalaus kokios nors nepriklausomos priežiūros? Nes von der Leyen, kai ji buvo Vokietijos gynybos ministrė, vadovaujama kanclerės Angelos Merkel, nelabai mėgo tokius dalykus.

Vakarų spaudos pranešimuose buvo gausu detalių apie nepakankamai sėkmingą jos veiklą, pavyzdžiui, laikraštis „Washington Post“ minėjo karinės įrangos trūkumą ir pažadus ištaisyti padėtį, kurie taip ir liko neįgyvendinti. Juose taip pat buvo rašoma, kad NATO pratybose kariai vietoj kulkosvaidžių naudojo šluotas. Spėju, kad jų ji turėjo daug.

Iš to, kaip ji užstojo komitetą, reikalaujantį parodyti jos SMS žinutes su „Pfizer“ vadovais dėl sandorių dėl vakcinų, žinome, kad karalienė Uršulė taip pat tikrai nėra linkusi į skaidrumą.

Tačiau kam reikalingos tikros demokratinės vertybės, kai turi Demokratijos skydą? Galbūt mes galėsime pamatyti, kaip jis naudojamas realiuoju laiku atliekant tam tikrą bandymą.

Jei skydas tikrai atliktų savo darbą - saugotų demokratiją, jis pirmiausia nušluotų von der Leyen propagandą, o tada tiesiog susprogdintų save.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.09.2018 laikas 09:54 Receptai Liaudiški patarimai batams nutrynus kojas

Batams nutrynus kojas liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai batams nutrynus kojas, kojų nutrynimas, receptai kojoms, nutrintos, kojos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistaž...

Skaityti daugiau

03.09.2018 laikas 07:23 Receptai Vaistažolių mišiniai praguloms gydyti

Pragulos liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai praguloms gydyti, receptai nuo pragulų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vais...

Skaityti daugiau

25.07.2019 laikas 12:25 Receptai Lietiniai su varške
Gaminame namuose. Lietiniai su varške. Prieš tiekiant lietinius iš abiejų pusių apkepiname aliejuje. Lietiniai su varške tiekiami su grietine, grietine ir mėgstama uogiene ar sviesto ir grietinės padažu. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau