Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Kovo » 3

ES patvirtino Bilo Geitso "skaitmeninę tapatybę", dėl kurios reikalavimų neatitinkantys asmenys negali dalyvauti visuomenės gyvenime

ES patvirtino Bilo Geitso skaitmeninę tapatybę

Globalistas milijardierius Billas Gatesas (Bilas Geitsas) reikalauja, kad pasaulio vyriausybės pasektų Europos Sąjungos ir Indijos pavyzdžiu ir patvirtintų jo "pasaulinio skaitmeninio asmens tapatybės dokumento" sistemą, kuri turi integruotų funkcijų, skirtų pašalinti žmones iš visuomenės gyvenimo, jei jie neatitinka globalistų darbotvarkės.

Penktadienį Europos Sąjungos parlamentas oficialiai patvirtino "Europos skaitmeninę tapatybės piniginę", taip padėdamas pamatus Kinijos socialinio kredito stiliaus sistemai, kuri baudžia tuos, kurie nusprendžia nesilaikyti "pasaulinės skaitmeninės tapatybės" sistemos, pašalindama juos iš visuomenės.

Rengdamasi naujajai sistemai, Graikija tapo pirmąja ES valstybe, praėjusią savaitę pradėjusia diegti skaitmenines asmens tapatybės korteles piliečiams.

Pasaulinis elitas visada neigė, kad planuoja skaitmeninę asmens tapatybės sistemą, o visus, išdrįsusius atskleisti jų planus, vadino "sąmokslo teoretikais", kuriems reikia užčiaupti burnas socialiniuose tinkluose, o kai kuriais atvejais - pasodinti į kalėjimą.

Tačiau dabar jų kaukės nusiimtos ir globalistai imasi veiksmų.

Skaitmeninės tapatybės technologija, vadinama eID, suteiks Europos politiniam elitui galią įšaldyti žmonių banko sąskaitas, neleisti jiems pirkti skrydžių, maisto produktų, būtiniausių prekių ir prasmingai dalyvauti visuomenės gyvenime.

"Skaitmeninė tapatybė - tai ne tik pasas, kurį turėsite savo "iPhone" telefone skaitmeninio paso pavidalu. Ji apima beveik viską, ką vyriausybė norėtų apie jus žinoti", - sakė Eva Vlaadingerbroek.

"Jos blogoji pusė yra ta - ir tikiuosi, kad žmonės pradės tai suprasti - kad vyriausybė gali jus uždaryti. Jei norite nusipirkti mėsainį, raudonas ekranas - ne jums. Tas skrydis - ne jums."

"Jie labai atvirai ir sąžiningai kalba apie tai, koks čia jų tikslas, - tęsė Vlaadingerbroek. "Turėtume labai rimtai vertinti jų žodžius ir sakyti velniop, turėtume nedelsiant atšaukti šiuos komunistus, turėtume pasakyti: "Eikite velniop iš mano asmeninio gyvenimo, neleisiu jums sekti, ką valgau ir kur einu."

Pasaulinis elitas pasiryžęs pakelti autoritarizmą į visiškai naują lygmenį, gerokai pranokstantį viską, kas buvo bandyta Mao Kinijoje ar Stalino Rusijoje.

Rugsėjį WEF paskelbė keletą straipsnių, kuriuose raginama užtikrinti DPI vykdymą.

WEF žada, kad naujoji "visuomenė be grynųjų pinigų" ir skaitmeniniai asmens tapatybės dokumentai bus palankiai vertinami visuomenės dėl jų "nulinio žinojimo technologijų".

Jie tikrai galvoja, kad mes esame kvaili ir jie gali išsisukti nuo atsakomybės už savo nusikaltimus žmonijai.

O, ką jūs manote rašykite komentaruose?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.09.2018 laikas 13:15 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo karpų
Karpos liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo karpų, karpos, karpų gydymas, receptas karpoms, vaistažolės karpoms, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydyti...

Skaityti daugiau

28.06.2019 laikas 18:26 Receptai Kiaulienos karbonadas

Gaminame. Kiaulienos karbonadas. Kiaušinį išplakame. Kiaulieną pjaustome 1,5-2 cm storio gabaliukais, gerai išmušame, apibarstome druska, pipirais, pavilgome kiaušinio plakinyje ir apvoliojame džiūvėsėliuose. Kepame įkaitintame...

Skaityti daugiau

31.01.2018 laikas 18:46 Receptai Vitaminų kaukė iš varškės
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Varškė, Citrinų sultys, Apelsino skiltelė

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau