Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugsėjo » 17

WEF ragina kurti "COVID koncentracijos stovyklas", kad būtų galima įkalinti oficialiuoju naratyvu abejojančius pabėgėlius

WEF ragina kurti

Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) paragino vyriausybes visame pasaulyje statyti COVID koncentracijos stovyklas, kuriose būtų kalinami piliečiai, nesutinkantys su oficialiu pasakojimu.

Kaip praėjusią savaitę pranešė "The People's Voice", naujas CDC tyrimas atskleidė, kad vyrams padidėja rizika mirti po kiekvieno šūvio. Duomenys rodo, kad kiekvienais metais kiekvieno "paskiepyto" asmens tikimybė mirti padidėja septyniais procentais, nuo kiekvienos dozės per metus. Kaip pažymėjome istorijoje, "tai reiškia, kad mRNA vakcinos ir stiprinamieji skiepai yra "lėtai veikiantys genetiniai nuodai".

Allnewspipline.com praneša: Kaip šį trečiadienį pranešė "Rochester First", trečiadienio rytą vyko žodiniai argumentai apeliacinėje byloje dėl Niujorko sveikatos departamento karantino taisyklių, susijusių su COVID, dėl reglamento, kuris leistų sveikatos apsaugos komisarui išduoti įsakymus dėl izoliavimo ar karantino siekiant kontroliuoti užkrečiamosios ligos plitimą.

Niujorko valstija siekia įgyti teisę tiesiogine prasme PRIVALYTI Niujorko gyventojus karantinuoti arba mesti į "karantino stovyklas", kaip rašoma Dr. Joseph Sansone's Substack straipsnyje, tai yra ne kas kita, kaip koncentracijos stovyklos, į kurias jie siekia įgrūsti žmones dėl to, kad jie galėjo susidurti su tuo, kas, kaip dabar visi žinome, yra JŲ sukurtas biologinis ginklas!

Niujorko valstijos psichopatiški autoritarai, gubernatorė Kathy Hochul ir generalinė prokurorė Letitia James, šį trečiadienį oficialiai pateikė apeliacinį skundą, kuriuo bando panaikinti Katarauguso apygardos Aukščiausiojo teismo sprendimą, kuriuo panaikintos siūlomos koncentracijos stovyklos.

Niujorko valstija siekia, kad jai būtų suteikta teisė priverstinai uždaryti žmones prieš jų valią ir galimybė juos apgyvendinti karantino stovyklose, dar vadinamose koncentracijos stovyklomis. Penkių teisėjų apeliacinis teismas gali užtrukti porą mėnesių, kol paskelbs nuosprendį. 

Tai panaši taktika, kuri Antrojo pasaulinio karo metais buvo naudojama nacistinėje Vokietijoje, kai žydai, čigonai ir kiti nepageidaujami asmenys, neva nešiojantys ligas, buvo priverstinai sodinami į koncentracijos stovyklas. Matyt, bus nusitaikyta į tuos, kurie atsisakys švirkšti C19 biologinio ginklo injekcijas.

Ir prie to beprotiško veržimosi į tironiją, dabar vykstančio Niujorke, prisideda tai, ką matome Naujojoje Meksikoje, kur ten esanti gubernatorė mėgino viena pati nuversti Jungtinių Valstijų konstituciją, remdamasi savo paskelbta "nepaprastąja padėtimi", ką mielai darytų tironai visoje šalyje.

Valdžios ištroškusi demokratė Naujosios Meksikos gubernatorė Dž. Michelle Lujan Grisham (Mišelė Lujan Grišam) tvirtina, kad ji pritars kovai, nes didėja pasipiktinimas dėl jos bandymo panaikinti 2-ąją pataisą, t. y. tiesioginį išpuolį prieš JAV Konstituciją, kurį tironiškiems globalistams būtinai reikia užbaigti, jei jie ketina įvykdyti visapusišką tironiją, ar Grišam nesupranta, kad 2-osios pataisos, įrašytos į JAV Konstituciją, paskirtis - užkirsti kelią tironijai, ir bet kokia "kova", su kuria Grišam susidurs pagal ilgalaikį scenarijų, gali baigtis "ginklų kova", jei bus dar blogiau?!

Turint tai omenyje, nereikėtų stebėtis, kad Albukerkės gyventojai reagavo taip, kaip žmonės visada turėtų reaguoti į tironiją, ir ginklų pardavimai ten išaugo iki maksimumo. Ir nors meldžiamės, kad per ateinančias dienas, savaites ir mėnesius būtų išvengta "kovos dėl ginklų", kaip daugelis įspėjo, nes esame gena link visiškos tironijos, gali būti, kad būtent 2-oji pataisa ir Amerikos žmonės taps paskutine linija smėlyje tarp laisvės ir visiškos tironijos. 

Ir, kaip jau seniai įspėjome ANP, "tironija" niekada neturėtų turėti "saugios erdvės" "laisvoje šalyje".

Tačiau būtent tai ir vyksta tuo metu, kai žudomi jauni, kovinio amžiaus Amerikos vyrai, o kovinio amžiaus vyrai iš Kinijos įleidžiami į šalį per Džojaus Baideno (Joe Biden) pražūtingą pietinę sieną; dėl Baideno išdavystės nelegalių Kinijos karinio amžiaus vyrų sienos kirtimų skaičius išaugo net 900 proc. 

Ir kadangi šie "išpuoliai" prieš Amerikos vyrus tęsiasi jau ne vienerius metus, o protestavę prieš pavogtus 2020 m. rinkimus jauni vyrai buvo įmesti į "Vašingtono gulagus", kaip pasielgtų bet kuri komunistinė šalis, ar gali būti geresnis būdas "vidiniams ar išoriniams Amerikos priešams" sunaikinti tuos, kurie prieš juos pasipriešintų, nei sunaikinti Amerikos "pirmąją gynybos liniją", nužudant juos biologiniais ginklais dar prieš atvirai paskelbiant bet kokį "pasaulinį karą"? Tiesą sakant, tikriausiai niekada nesulauksime atviro trečiojo pasaulinio karo paskelbimo, nes akivaizdu, kad jis vyksta jau daugelį metų, nes tuo pat metu, kai jie žudo amerikiečius, į šalį iš Kinijos įsileidžia jaunus kovinio amžiaus vyrus. 

Taigi globalistai, kaip tik dabar rengiantys kitą "sukčiavimo epidemiją", kupiną uždarymų ir privalomų skiepų, tuo pat metu bandydami nuginkluoti Amerikos piliečius vienoje valstijoje ir bandydami įkurti "koncentracijos stovyklas" kitoje valstijoje, yra garsus ir aiškus įspėjimas, kurį ignoruoti galime tik savo pačių rizika. Neseniai iš ANP skaitytojo, kurio sūnus dirba policijos departamente, gavome tokį elektroninį laišką. 

Mano sūnus dirba .....PD ir rugsėjo 11 d. visiems vietos merams paskambino federaliniai pareigūnai ir pranešė, kad kita plandemija artėja greitai, bus daug blogesnė nei praėjusį kartą, ir jiems reikia jų paramos kaukėms, visų įmonių ir mokyklų uždarymui bei naujos "vakcinos" stūmimui.

Tada meras sukvietė visus darbuotojus ir policininkus ir aptarė, kaip valstybės tarnautojui elgtis socialinėje žiniasklaidoje. Kitaip tariant, neskleiskite blogų žodžių miestui dėl jų būsimos planuojamos tironijos.

Ir nors visa tai girdėjome daugiausia apie jaunus, kovinio amžiaus amerikiečių vyrus, šį sekmadienį "Daily Mail" istorija mus su Susan Duclos be galo supykdė ir širdį veriančiu būdu parodė "bendrą vaizdą". Mums papasakota istorija apie penkiametę Cathy iš Naujojo Pietų Velso, kurią šeima nuvežė į ligoninę po to, kai ji susirgo, o ligoninė ją paprasčiausiai išleido, liepdama šeimai toliau daryti tai, ką jie darė, kad gydytų ją nuo "peršalimo", tik po kelių dienų šeima vėl atvežė Cathy į ligoninę, kai jos kvėpavimas sutriko.

Šį kartą ligoninė nusprendė atlikti Cathy tyrimus dėl COVID-19 ir kvėpavimo takų sincitinio viruso (RSV), kaip rašoma "Daily Mail" istorijoje, o kai abu tyrimai buvo neigiami, penkiametė vėl buvo išsiųsta namo. Tačiau šį kartą, praėjus vos kelioms dienoms, mažoji Cathy nugriuvo motinai ant rankų, o kai į jų namus atvykę greitosios pagalbos ekipažai bandė ją gaivinti, bet jiems nepavyko, ji buvo nuskraidinta atgal į ligoninę, kur tik po kelių valandų buvo konstatuota jos mirtis.

Vėliau koroneris nustatė, kad mažoji Cathy sirgo įprasta bakterine liga Strep A, kuri diagnozuojama atlikus paprastą gerklės tepinėlį, Strep A būtų buvę galima lengvai gydyti antibiotikais, jei ji būtų buvusi teisingai diagnozuota pirmojo apsilankymo ligoninėje metu, tačiau 2023 m. medicinos sistema kažkodėl to nepastebėjo, nors gydymas nuo Strep A buvo taikomas nuo pat 1930 m. 

Dar vienas visiško mūsų medicinos sistemos žlugimo požymis, žlugimo, kurį matome iš ANP skaitytojų, kuriems sakoma, kad jie dažnai negali gauti paskyrimo pas gydytoją mėnesių mėnesiais dėl dalykų, dėl kurių anksčiau galėdavo gauti paskyrimą per savaitę, netgi mano ir Siuzanos gydytoja dabar pati yra pacientė, kenčianti nuo tokių pačių "paslaugų", ir neseniai ji pasakė Siuzanai, kad ji pati turi laukti mėnesius ir mėnesius, kad gautų paskyrimą pas savo gydytoją; Amerikos medicinos sistema sugriauta į gabalus.

Penkiametės Cathy istorija yra puikus mūsų sveikatos priežiūros sistemos žlugimo pavyzdys: Cathy mirė nuo to, kas greičiausiai būtų buvę lengvai pagauta "prieš COVID", tačiau jiems nebuvo nustatyta tinkama diagnozė, nes jie buvo pernelyg susikoncentravę į "COVID". 2020 m. vasario 10 d., po pokalbio su biologinių ginklų ekspertu daktaru Francisu Boyle'u (Francis Boyle), ANP įspėjome, kad "COVID" gali sugriauti Amerikos sveikatos priežiūros sistemą. Daktaras Boilas taip pat pasakė, kad COVID greičiausiai buvo "sukurtas laboratorijoje", ir šį teiginį žiniasklaida daugelį metų po to vadino beprotišku.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/09/wef-calls-for-covid-concentration-camps.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau