Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Sausio » 23

WEF skelbia karą kavai: 'Ne daugiau kaip po 2 ar 3 puodelius per metus'

WEF skelbia karą kavai: 'Ne daugiau kaip po 2 ar 3 puodelius per metus

Pasaulio ekonomikos forumas paskelbė karą kavos mėgėjams, teigdamas, kad jie sukelia "visuotinį virimą" ir turi būti sustabdyti bet kokia kaina.

Pasak Pasaulio ekonomikos forumo darbotvarkės dalyvio Huberto Kellerio (Hubert Keller), "kava, kurią visi geriame, išskiria nuo 15 iki 20 tonų CO2 iš tonos kavos... Kiekvieną kartą, kai geriame kavą, į atmosferą išmetame CO2".

"Didžioji dalis kavos gaminama monokultūros būdu, o monokultūra taip pat turi įtakos klimato kaitai. Šių gamtos turtų kokybė sparčiai prastėja", praneša planet-today.com (su nuorodomis).

Pasaulio ekonomikos forumo duomenimis, ateityje kavos mėgėjai turės apsiriboti dviem ar trimis kavos puodeliais per metus. Žiūrėkite:

Vokietijos europarlamentarė Christine Anderson (Kristina Anderson) sakė: "Žalioji darbotvarkė yra tik dalis [bendros globalistų darbotvarkės], kuria siekiama sukurti totalitarinį režimą, kuriame žmonės būtų visiškai kontroliuojami."

Iš tiesų, kava yra naujausias iš ilgo kasdienių produktų, įskaitant mėsą ir pieno produktus, sąrašo, kurį WEF paskelbė draudžiamu.

Keturiolika JAV miestų jau pasirašė sutartį su globalistų organizacija, pagal kurią iki 2030 m. bus uždrausta prekiauti mėsa, pieno produktais ir automobiliais, kad būtų pasiekti Klauso Schwabo klimato kaitos tikslai.

WEF infiltruoti JAV miestai sudarė koaliciją, pavadintą "C40 miestų klimato lyderystės grupe" (C40).

C40 nustatė "tikslą" iki 2030 m. pasiekti WEF radikalaus gyventojų skaičiaus mažinimo tikslus.

C40 miestai susitarė, kad jų gyventojai bus priversti laikytis toliau pateikto antikonstitucinių taisyklių sąrašo:

 • "0 kg [mėsos] suvartojimo".
 • "0 kg [pieno produktų] suvartojimo".
 • "3 nauji drabužiai vienam asmeniui per metus".
 • "0 asmeninių transporto priemonių", priklausančių
 • "1 trumpalaikis skrydis pirmyn ir atgal (mažiau nei 1500 km) vienam asmeniui per 3 metus".

C40 miestų distopinius tikslus galima rasti ataskaitoje "The Future of Urban Consumption in a 1,5°C World" ("Vartojimo mieste ateitis 1,5°C pasaulyje"). 2019 m. ataskaita buvo paskelbta ir dar kartą pabrėžta 2023 m. Organizacijai vadovauja ir didžiąja dalimi ją finansuoja milijardierius demokratas Michaelas Bloombergas (Michael Bloomberg). Organizacijai priklauso beveik 100 pasaulio miestų.

C40 organizacijai priklauso šie Amerikos miestai:

 • Austinas
 • Bostonas
 • Čikaga
 • Hiustonas
 • Los Andželas
 • Majamis
 • Naujasis Orleanas
 • Niujorkas
 • Filadelfija
 • Finiksas
 • Portlandas
 • San Franciskas
 • Vašingtonas, D.C.
 • Sietlas.

Žiniasklaida apie "C40 miestų" tikslus rašė palyginti nedaug.

Tačiau pranešama, kad keli žiniasklaidos atstovai ir naujienų portalai, kurie apie tai kalbėjo, buvo smarkiai užsipulti korporacijų "faktų tikrintojų".

"Faktų patikrinime", skirtame konservatyvių pažiūrų komentatoriui Glennui Beckui, "AFP Fact Check" teigė, kad mėsos ir pieno produktų uždraudimas, kelionių lėktuvu ir drabužių vartojimo ribojimas iš tikrųjų "nėra politinės rekomendacijos".

AFP cituoja originalios ataskaitos "Miesto vartojimo ateitis 1,5°C pasaulyje" pastraipą, kurioje rašoma

"Šioje ataskaitoje nepropaguojama, kad C40 miestai visuotinai priimtų šiuos ambicingesnius tikslus; veikiau jie įtraukti siekiant pateikti atskaitos taškus, kuriuos miestai ir kiti dalyviai galėtų apsvarstyti svarstydami įvairias išmetamųjų teršalų mažinimo alternatyvas ir ilgalaikes miestų vizijas."

Tačiau atrodo, kad ši pastraipa, greičiausiai įtraukta į ataskaitą kaip atsakomoji priemonė, jei būtų pasipriešinta, tiesiogiai prieštarauja žodžio "tikslas", kuris šiame kontekste gali būti apibrėžiamas kaip "pageidaujamas tikslas", reikšmei.

Ataskaitoje pažymima, kad tikslas iki 2030 m. atsisakyti mėsos, pieno produktų ir asmeninių transporto priemonių yra "pagrįstas ateities vizija, kurioje numatoma efektyviai išteklius naudojanti gamyba ir dideli vartotojų pasirinkimo pokyčiai" - tai, ko aiškiai tikisi jos autoriai.

Jei tai nebūtų jų tikslai, jie nebūtų pavadinę jų "ambicingais tikslais".

"Faktų tikrintojo" primygtinis tvirtinimas, kad C40 miestų aiškiai įvardyti klimato tikslai yra kažkokie nenuoširdūs, yra dar labiau neįtikinantis, turint omenyje, kad mes stebime, kaip jie pradedami įgyvendinti dabar.

Šiais metais Niujorko meras Erikas Adamsas paskelbė, kad miestas nustatys apribojimus mėsos ir pieno produktų kiekiui miesto įstaigose, pavyzdžiui, mokyklose ir kalėjimuose.

Tuo tarpu Jungtinė Karalystė uždraudė po 2030 m. pardavinėti naujas dujomis varomas transporto priemones, o Prancūzija uždraudė trumpalaikius skrydžius, kad "sumažintų anglies dioksido išmetimą".

2020 m. Pasaulio ekonomikos forumas (kuris savo interneto svetainėje reklamuoja "C40 miestus") pristatė "Didįjį persitvarkymą", kuriuo siekiama pasinaudoti Kovido pandemija kaip tašku, nuo kurio būtų galima pradėti visuotinį visuomenės persitvarkymą, tariamai siekiant kovoti su klimato kaita.

Tačiau šis perkrovimas kur kas labiau susijęs su socialine kontrole nei su klimatu.

Jei globalistų lyderiams iš tiesų rūpėtų aplinka, jie neskraidytų privačiais lėktuvais ir nestatytų didžiulių, daug energijos naudojančių dvarų Kalifornijos pakrantėje, kuri, pačių klimato fanatikų skaičiavimais, netrukus atsidurs po vandeniu.

Kaip 2016 m. reklaminiame vaizdo įraše aiškiai pareiškė WEF, iki 2030 m. "jums nieko nepriklausys, ir jūs būsite laimingi".

Šiuo metu rizikos draudimo fondai ir privatūs milijardieriai visame pasaulyje supirkinėja gyvenamuosius namus ir žemės ūkio paskirties žemę.

Tuo pat metu nerealistiška nulinės emisijos politika skurdina vakariečius ir naikina viduriniąją klasę, o tai skatina priklausomybę nuo centralizuotos valdžios.

Tokie sąmoningi žingsniai atgal ironiškai kenkia ir Žemei, nes įrodyta, kad turtingesnių tautų aplinka švaresnė ir mažiau apkrauna gamtos išteklius.

Klimato aktyvistai taip pat pasisako už "klimato užraktus", panašiai kaip buvo vykdomi Kovido užraktai.

Siūlomos įvairios idėjos, kaip sustabdyti klimato kaitą: nuo žmonių uždarymo namuose ir kelionių lėktuvais apribojimo iki visuotinių bazinių pajamų ir maksimalaus pajamų lygio nustatymo.

Klimato distopija tuo nesibaigia. Kaip pranešė "Slay News", su WEF susijęs "bioetikas" daktaras Matthew Liao pasiūlė idėją, kad mokslininkai genetiškai modifikuotų žmones, kad jie būtų alergiški mėsai.

Liao taip pat svarstė galimybę eugenikos ar hormonų injekcijų būdu sumažinti žmonių fizinį dydį, kad jie sunaudotų mažiau išteklių.

Visi šie politiniai pasiūlymai atrodo dar labiau nepagrįsti ir nelogiški, kai iš tikrųjų įvertiname duomenis.

Tarptautinės nelaimių duomenų bazės duomenimis, didėjant C02 išmetimų kiekiui, mirčių, susijusių su ekstremaliais karščiais, potvyniais, audromis ir sausromis, sumažėjo.

Iškastinio kuro ekonomika milijardams žmonių suteikė šildymo, oro kondicionavimo, orų perspėjimo sistemų, masinio drėkinimo ir patvarių pastatų.

Tai nereiškia, kad neturėtume stengtis riboti anglies dioksido išmetimą.

Aplinkai nekenksminga branduolinė energija, kuri yra saugesnė ir patikimesnė už vėjo ir saulės energiją, yra puikus būdas atpratinti mūsų visuomenę nuo priklausomybės nuo iškastinio kuro.

Tačiau globalistai klimato aktyvistai priešinasi branduolinei energijai, taip dar labiau pakirsdami savo tariamai gerus ketinimus.

Galiausiai klimato koalicijos tikslai iš esmės yra antihumaniški. Žmonėms apskritai reikia mėsos ir jos teikiamų baltymų, kad jie klestėtų.

Mėsos ir pieno produktų draudimas, kalorijų ribojimas, genetinis žmogaus kūno keitimas ir masių skurdinimas pakenks planetai ir žmonėms.

Labiau tikėtina, kad tai ne tik pakenks žmonėms, bet ir daugelį jų nužudys.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.06.2019 laikas 11:44 Receptai Sluoksniuotos tešlos pyragaičiai su bananų įdaru

Šie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su baananų įdaru greitai ir labai paprastai pagaminami, puiki idėja užsimanius kažko skanaus. Taigi, paprastai ir greitai pagaminamų sluoksniuotos tešlos pyragėlių receptas. Snanaus!

...

Skaityti daugiau

12.09.2018 laikas 08:34 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo moteriškų ligų
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Moteriški negalavimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo moteriškų ligų, receptai nuo moteriškų ligų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgy...

Skaityti daugiau

06.11.2017 laikas 15:10 Receptai Vaistažolių mišinys nuo karščiavimo, temperatūros
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas, temperatūra. Ingredientai: liepos žiedai, čiobrelis, ramunėlės žiedai, vanduo.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau