Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 1

Trys priežastys, kodėl vyrai anksčiau ar vėliau meta net geras moteris

Supratimas apie šias santykių problemas gali padėti jums išgyventi sunkų išsiskyrimą... arba net susigrąžinti buvusiąją.

Trys priežastys, kodėl vyrai anksčiau ar vėliau meta net geras moteris

Nepriklausomai nuo aplinkybių, paprastai yra bendros priežastys, kurias jūsų buvęs tikriausiai slepia - paslaptys, neleidžiančios jam iki galo išreikšti savo jausmų.

Galite pagalvoti: "Ne, čia ne apie mus. Mano vyras buvo jautrus, atviras, net verkdavo filmuose". Tačiau beveik visi vyrai susiduria su panašiomis santykių problemomis, kurios gali paskatinti juos pabėgti.

Šių santykių problemų supratimas gali padėti jums išgyventi sunkų išsiskyrimą... arba net susigrąžinti buvusiąją.

Štai trys priežastys, kodėl vyrai palieka geras moteris:

1. Jis jautėsi prislėgtas ir nesaugus

Ar jautėsi taip, tarsi nuolat jam priekabiautumėte? Ar norėjote daugiau meilės, prieraišumo ar sekso, nei jis galėjo duoti? Ar dažnai stengdavotės santykiuose viską "pataisyti"?

Jei atpažįstate save kuriame nors iš šių klausimų, tikėtina, kad jūsų santykiuose buvo disbalansas ir jis jautėsi spaudžiamas ir nesaugus jūsų akivaizdoje. Svarbu suvokti, kad jo nepilnavertiškumo jausmas nėra jūsų kaltė.

Dauguma vyrų bėga nuo emocinio spaudimo, tarsi gelbėdami savo gyvybę (nes taip jiems atrodo). Emocinis spaudimas meta iššūkį jo nepakankamai išvystytam vyriškumui ir verčia jį jaustis nepasirengusį spręsti problemas. Jis jaučiasi taip: viskas, ką jis daro, yra nepakankamai gerai jums (ir niekada nebus).

Natūralu, kad dėl neišspręsto nesaugumo jausmo vyrai užsidaro ir užrakina savo širdis, užuot mokęsi susidoroti su naujais spaudimo ar nesaugumo jausmais.

2. Jūsų santykiai jautėsi konkurencingi

Jei vyrui santykiuose tenka kovoti dėl kontrolės, jis gali jaustis nesaugus, tarsi juose jam nebūtų vietos.

Atminkite: tai yra nepaprastai svarbu.

Tai nereiškia, kad vyras santykiuose turėtų viską kontroliuoti. Tai būtų nesąžininga abiejų šalių atžvilgiu. Veikiau sėkmingi santykiai kuriami remiantis viena kitą papildančiomis stipriosiomis pusėmis, kai kiekvienas asmuo atsisako kontrolės tam tikrose srityse. Jei pusiausvyra nepasiekiama, abi šalys pradeda konkuruoti. Jos varžosi viena su kita, siekdamos įgyti pranašumą, ir santykiai nukenčia. Ši dinamika pasireiškia tokiose situacijose, pvz:

  • Ar ginčijatės dėl to, kas buvo "teisus" draugų akivaizdoje?
  • Kuris iš jūsų yra šeimos maitintojas? Ar uždirbote daugiau pinigų nei jis? Dar svarbiau, ar tai buvo panaudota prieš jį?
  • Ar nuolat nustatinėdavote, kur valgyti, ką veikti ir kokį filmą žiūrėti?

Jei jis jautėsi taip, tarsi būtumėte prieš jį, o ne jo pusėje, tikėtina, kad jis niekada negalės iš tiesų atverti savo širdies. Jis bijojo pralaimėti šį žaidimą ir rimtai susižeisti.

3. Jis nesijautė gerbiamas

Vyras nesugeba sukurti laimingo gyvenimo su moterimi, kuri jo negerbia. Partnerė turi būti ištikimiausia jo rėmėja - jis turi būti tikras, kad ji yra šalia jo sunkiausiomis akimirkomis, jį palaiko ir priima. Nes štai paslėpta tiesa apie tavo svarbą: tu esi raktas į jo didybę.

Kad jis galėtų visiškai atsiverti, rodydamas švelnumą ir norą užmegzti rimtus santykius, jam reikia tvirto ir gilaus pagarbos pagrindo.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.06.2019 laikas 20:43 Receptai Minkštos varškės spurgos

Senas labai skanių, minkštų varškės spurgų receptas. Gaminame. Varškės spurgos.

Skaityti daugiau

25.08.2019 laikas 12:01 Receptai Karališkas tortas. Be miltų!

Paprastas skaniausio, Karališko torto receptas. Be gramo miltų! Kartą paragavę “Karališko torto” kito deserto nebenorėsite!

Skaityti daugiau

14.11.2017 laikas 13:25 Receptai Svogūnas nuo kosulio
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: svogūnas, pienas.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau