Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sąmokslo teorijos, Gandai » Peržiūrų: (462) Komentarų: (0) (09.09.2016 - 11:00)

Slapta bendrija «Kaukolė ir kaulai»

Vienintelio darbo, skirto šio susivienijimo istorijai ir funkcijos, Entonis Satonas mano, kad ordinas 322, arba "Kaukolė ir kaulai", o dažnai paprasčiausiai "Kaulai", turi būti vertinamas ne tik kaip pats slapčiausias sąmokslininkų susivienijimas, bet ir kaip pats galingiausias XX amžiaus politinis susivienijimas.

Ordiną 1833-iais metais Jeilio universitete įkūrė Viljamas Haningtonas Raselas ir Alfonsas Taftas kaip 322-ą kažkokios slaptos vokiečių draugijos, turinčios savo taisykles, ceremonijas ir tikslus, skyrių. „Kaulai" kiekvienais metais pasipildo aukštesniųjų kursų studentais, kuriuos išrenka vyresni draugai, jau esantys bendrijos nariais.

Baigus mokslus ordino nariai nuolat palaiko tarpusavio ryšius ir dalyvauja bendrose politinėse ir finansinėse akcijose. Sąmokslų ir slapto karo instrumentų tyrinėtojas Satonas „Kaukolę ir kaulus" Entonis Satonas, Antony Sutton prilygino slaptai vokiečių bendrijai - Adamo Veishaupto įkurtam iliuminatų ordinui, kurio kai kurie nariai savo laiku persikėlė į JAV, kai buvo demaskuota jų antivyriausybinė veikla.

Parenkant kandidatus į bendrijos narius pirmiausia dėmesys kreipiamas į mokėjimą veikti komandoje, o ne asmeninėms savybėms. Nors ir asmeninės ordino narių savybės kažkam aiškiai nėra visiškai nesvarbios: visi nuo 1833-ųjų metų išrinktieji priklauso 20-30-iai šeimų, kurios į Amerikos žemyną atvyko XVII amžiuje -Vitniai, Lordai, Felpsai, Vudvortai, Alenai, Bandžiai, Adamsai.

Prie jų vėliau prisijungė per pastaruosius 100 metų praturtėjusių šeimų nariai - Harimanai, Rokfeleriai, Peinai, Devisonai. Visi jie dažniausiai tuokiasi su savo išrinktojo rato nariais, gina jo interesus, galiausiai, visuomeninius santykius rengia taip, kad būtų naudinga šiam ratui.

Reti liudijimai

Kai kurie duomenys apie garsių šeimų veiklą žinomi vos iš dviejų publikacijų apie ordiną: jose pirmą kartą buvo paminėta tam tikra jo narių interesų specifika. Straipsniai laikraštyje „Iconoclast“ (1873 m. spalio 13 d.) ir žurnale „Esquire" (1977-ais metais) smulkmenų apie „Kaukolę ir kaulus" neatskleidė, tačiau šį ordiną pavadino „mirtinai pavojingu blogiu, augančiu kiekvienais metais".

„Kaulų" nariai

Apie bendrijos narių bendravimą tam tikrame rate buvo gerai žinoma amerikiečių visuomenėje: kai kurie „Kaulų" nariai ėmėsi politinių, ekonominių funkcijų, apeidami valstybines, tarptautines ir kitokias institucijas. Pavyzdžiui, 1983-iųjų metų birželio mėnesį į Maskvą deryboms su tuometiniu SSRS vadovu J. Andropovu atvyko Averelas Harimanas, kuris neužėmė jokio valstybinio posto, tačiau buvo ordino nariu. Ką galima pasakyti apie tokio „privataus asmens" politinius ryšius, jeigu su juo asmeniškai susitiko vienos didžiausių pasaulio valstybių vadovas?!

Ordino narių įtaka Amerikos gyvenime labai jaučiama. Jie įkūrė Amerikos istorijos asociaciją, Amerikos chemijos bendriją ir Amerikos psichologijos asociaciją, dalyvavo įkuriant Karnegio institutą, Amerikos tarptautinių ginčų teisinio reguliavimo bendriją (Taikos gynimo lygos pirmtakę), galiausiai, Politinių tyrimų institutą.

Tokios įvairiapusės grupės narių pastangos rodo tai, kad visi ordino interesai nukreipti tam, kad būtų sukurta nauja pasaulinė tvarka, pakeičiant visuomenę ir pasaulį, smarkiai apribojant asmeninę laisvę.

Planai ir strategija

Ordino nariai kontroliuoja labai svarbias veiklos sritis JAV: švietimą, finansus, teisę, politiką, istoriją, psichologiją, mediciną, religiją, žiniasklaidą. Skverbimasis į šias sritis vyksta planingai ir nuolat, panaudojant visas galimas teisėtas ir užkulisines priemones.

Slapta bendrija «Kaukolė ir kaulai»

Įvairiais istoriniais periodais ordino nariai finansiškai rėmė nacistus ir komunistus, policijos tarnybas ir teroristus, kiršino priešiškas jėgas, kontroliavo politinius ir ekonominius procesus.

Panašu, kad ordinas turi visuotinę kontrolę, o tai reiškia, kad jis tampa valstybe. Dar daugiau - globalistai iš „Kaukolės ir kaulų" sukūrė pasaulinį organizacijų tinklą, kurio veikla nukreipta tam, kad būtų pakeista įvairių šalių valstybinė santvarka.

Tarptautinių reikalų taryboje, Trišalėje komisijoje, Bilderbergo klube ordino atstovai vykdo vieningą slaptą politiką. Nežiūrint į tai, kad informacijos apie „Kaulus" yra labai mažai, žinoma, kad egzistuoja neskaitlingas slaptas branduolys - vidinis žmonių ratas, kuris priima sprendimus, iškelia savo kandidatus į JAV prezidentus (tėvas ir sūnus Bušai), finansines ir žvalgybos sistemas.

Šiuo atžvilgiu ordinas labai primena konspiracinį Bavarijos iliuminatų tinklą. Įvertinant tai, kad pagrindinės „Kaukolės ir kaulų" narių veiklos kryptys yra teisė, švietimas, verslas, finansai ir pramonė, reikia pripažinti, kad bendrija gali skirti pagrindinį dėmesį bet kurioje iš šių sričių, priklausomai nuo tikslų tam tikrame etape.

Istorijos falsifikavimas

Ordinas turi dar vieną įdomų svertą daryti įtaką žmonijai - kontroliuoti tautų istoriją. Tai vykdoma labai paprastai: žmonėms primetamas tam tikras įvykių vertinimas. Tuo tikslu yra palaikomi, apmokami, publikuojami tik tokie istoriniai darbai, kurie yra naudingi ordino ideologijai.

1880-ais metais „Kaukolės ir kaulų" ordinas įkūrė Amerikos istorijos bendriją.

„Kaukolės ir kaulų" ordinas XX amžiaus pradžioje ordinas jau darė įtaką mokinių auklėjimo procesui ir mokymo sistemai. Bendrijos narys Timotis Dvaitas tapo Jeilio universiteto prezidentu. Makas Džordžas Bandis, dalyvavęs, valdant Vietnamo karo eigą, gavo dekano vietą Harvardo universitete.

Bet kokia informacija apie istorinius įvykius, kuri prieštaravo pagrindinei Amerikos istorijos bendrijos linijai, nebuvo leidžiama dėstyti ar analizuoti mokymo procese.

Dauguma organizacijų, leidžiančių mokyklinius vadovėlius, taip pat yra remiamos ordino pinigais. Tokia pati taktika pradėta taikyti ir kitose pasaulio šalyse. Sukurtas procesas, neleidžiantis žmonėms savarankiškai mąstyti, veikti ir ieškoti dėsningumų.

1946-ais metais Rokfelerio fondas JAV skyrė 139 tūkstančius dolerių tam, kad būtų oficialiai pripažinta tokia Antrojo pasaulinio karo versija, kurioje visiškai nuslėptas tas faktas, kad nacistų režimą rėmė Amerikos bankininkai. Viena iš pagrindinių kompanijų, tai finansavusių, buvo pačių Rokfelerių kompanija „Standart oil".

Fordo fondas iš pradžių buvo įsteigtas už lėšas, kurias Henris Fordas gavo iš automobilių gamybos. Tačiau netrukus į fondą buvo infiltruoti „Kaukolės ir kaulų" ordino nariai, kurie steigiamąsias lėšas panaudojo tam, kad būtų sugriautas tiek mokyklinis švietimas, tiek ir visuomenės informavimo sistema.

Globalistų tikslas-ateitis

1966-ais metais Fordo fondo prezidentu tapo Makas Džordžas Bandis. Viceprezidentu jis pasirinko taip pat „Kaukolės ir kaulų" ordino narį Haroldą Houvą II. Pastarojo veiklos sfera buvo moksliniai tyrimai ir švietimas. Pavyzdžiui, psichologinio karo technika, sukurta Teivistoko humanitarinių tyrimų institute, numatė tiesioginį poveikį spaudai, televizijai ir radijui, momentinį informacijos paskelbimą visame pasaulyje.

Deividas Rokfeleris

Kruopštus ordino veiklos informacijos ir švietimo sistemose tyrimas atskleidžia pagrindinį jo tikslą - kontroliuodamas šias sferas, „Kaukolės ir kaulų" ordinas kontroliuoją amerikiečių (ir ne tik!) bendruomenės ateitį.

Reikia pasakyti, kad sąmoningas ir profesionalus manipuliavimas masių mąstymo būdu ir nuomone yra viena svarbiausių sudėtinių valstybės dalių, po kurių priedanga veikia slaptosios bendrijos. Ordinas „Kaukolė ir kaulai" naudoja jau primirštą XVIII amžiaus suokalbininkų lozungą: „Mes turime užkariauti paprastus žmones visuose Žemės kampeliuose. Tai bus pasiekta per mokyklas ir per reginius, atlaidumą, populiarumą ir pakantumą prietarams, kuriuos per laiką pašalinsime ir išsklaidysime".

Būtent tokia kryptimi veikia amerikiečių mokyklos, slopindamos mokinių individualius talentus ir ruošdamos juos būti tik valstybinio mechanizmo „sraigteliais".

reklama

Šioje istorijoje: slaptos organizacijos, sąmoklo teorijos, slapta organizacija

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 462 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (350)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (269)

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite
paranormal.lt
Išvalykite žarnyną nuo gleivių...

Išsivalę nuo gleivių, išmatų ir kitų parazitų žarnyne, mes galime atsikratyti daugelį ligų. Per 70 metų (gyvenimo trukmė) mūsų žarnynas perdirba apie 100 tonų maisto produktų ir 40 tūkstančius litrų skysčio. Pasekmė, ant pilv

paranormal.lt
Pašalinkite gleives iš plaučių...

Atėjo laikas peršalimo ligoms, bronchitui ir pneumonijai! Jei jūs kenčiate nuo kosulio, tada šis receptas padės jums! Kai žmogus kenčia nuo nepraeinančio kosulio, jam sunku dirbti, pastovus skausmas krūtinėje, galvoje ir žino

paranormal.lt
5 natūralios kaukės paakių oda...

Oda aplink akis yra labai plona ir jautri. Joje pasirodo pirmieji senėjimo požymiai. Oda tampa nebe tokia elastinga, dažnai kamuoja patinimas, atsiranda smulkių raukšlelių, tamsių ratilų. Todėl šiai veido sričiai reikėtų skirti