Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

30.10.2019, 09:33
Archeologija
Tamplierių riteriai buvo vienas svarbiausių katalikų karinių ordinų istorijoje. Tamplierių galios augimas ir galutinis jų nuosmukis yra daugelio tyrimų, legendų ir sąmokslo teorijų tema. Jų pėdsakas istorijoje iki šiol išlieka intriguojantis. Ir norėdami sukurti naują dokumentinį filmą, dr. Albertas Linas iš „National Geographic“ į Izraelį nuvežė naujausias archeologines technologijas – kad ištirtų vieną iš svarbiausių su tamplieriais siejamų vietų ir išsiaiškintų, ar pavyktų atrasti ką nors naujo
Sužinok daugiau ...
29.10.2019, 21:41
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Kalcis yra gausiausias mineralas mūsų organizme. Daugiausia jo yra mūsų kauluose ir dantyse. Be to, kalcis yra svarbus raumenų vystymuisi, nervų sveikatai, fermentiniam aktyvumui ir naujų ląstelių formavimuisi. Mūsų kūnui reikia didelio kasdienio kalcio kiekio. Bet, jei su maistu mes negausime jo, mūsų organizmas be problemų ištrauks jį iš dantų ir kalų.
Sužinok daugiau ...
29.10.2019, 21:03
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Nors cholesterolis turi blogą reputaciją, nedidelis kiekis, viskas, ko reikia hormonams ir kitoms medžiagoms gaminti. Bet, kai šios medžiagos yra per daug, ji pradeda kauptis kraujyje. Todėl, ant kraujagyslių sienelių pradeda formuotis apnašos.
Sužinok daugiau ...
28.10.2019, 22:48
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Esant radikulitui, artritui ir sąnarių skausmui uždėkite šviežius varnalėšos lapus ant uždegimo vietos. Uždenkite lapus plėvele, tada šiltu šaliku ar skara ir patogiu būdu užfiksuokite kompresą. Laikykite 2-3 valandas.
Sužinok daugiau ...
28.10.2019, 20:48
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Žmonės, kurie turi skaudamus sąnarius, artritą, reumatoidinį artritą ar poliartritą, kenčia nepakeliamą skausmą, nes dėl sutinimo negali be skausmo sulenkti pirštų, skausmas neleidžia užmigti.

Sužinok daugiau ...
28.10.2019, 16:02
Civilizacijos Paslaptys
Žengdama į naują epochą, žmonija vėl atsigręžia į Piramides. Gimsta naujos hipotezės, atgimsta senosios. Nevalingai kyla klausimas: ką mums daryti su piramidėmis? Beprotiškaiusio projekto autoriai siūlo išardyti jas alei akmenėlio. Bent jau vieną iš jų – Cheopso. Kam to reikia? Ogi tam, kad galutinai suprastume, kas ten viduje slypi…
Sužinok daugiau ...
27.10.2019, 18:09
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Druskas tirpdanti arbata 1 stiklinę smulkintos saulėgrąžos šaknies pavirinti 3 l vandens 5-10 min, paskui nukošti ir gerti vietoj bet kokių skysčių. Šis nuoviras gerai padeda esant druskų nuosėdoms. Gydymo kursas 2-3 mėn. Arbata iš saulėgrąžos šaknų geriama didelėmis dozėmis mėnesio bėgyje ir ilgiau. Druskos pradeda išeiti tik po 2 gydymo savaičių ir išeina iki tol, kol šlapimas netampa skaidrus kaip vanduo, ir jame nebenusėda druskų nuosėdos.
Sužinok daugiau ...
27.10.2019, 17:21
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Sąnarių skausmas dažnai suvokiamas, kaip senatvės požymis, ypač jei jis pasireiškia vyresniems nei 40 metų. Tačiau sąnarių diskomfortas yra ir jaunesniems žmonėms. Gali būti keletas priežasčių, kodėl skaudą sąnariai: reumatas, traumos, perkrovos, artrito atsiradimas. Skausmą gali palengvinti senas receptas, kurį galima lengvai paruošti namuose.

Sužinok daugiau ...
27.10.2019, 14:11
Archeologija
Faisto diskas laikomas unikaliu Mino kultūros paminklu (datuojamas XVII a. pr. m. e.). Abiejose jo pusėse yra įspausti hieroglifų ženklai, išsidėstę spiralės forma. Daugybę metų nuo pat disko suradimo mokslininkai ir mėgėjai entuziastai bando iššifruoti šį tekstą. Niekas nesiginčija, kad ženklai ant disko - tai senovinio rašto pavyzdys. Be kitų, buvo ir nuomonė, kad tai galėjo būti kažkokia religinė ir politinė sutartis (archeologija - paranormal.lt).
Sužinok daugiau ...
27.10.2019, 12:19
Žmonės Stebuklai

Antroje praėjusio amžiaus pusėje amerikiečių mokslininkas Livingstonas Gerhardas, remdamasis matematinės statistikos duomenimis, įtikinamai įrodė, kad yra ryšys tarp žmogaus psichikos būklės, didžiausio Saulės aktyvumo ir savaiminio žmogaus užsidegimo fenomeno. Jis sudarė įvairių energijų sąveikos lenteles. Kad jos atrodytų įtikinamesnės, ekspertų teismui, pateikė fantaziją dirginančius, dokumentais patvirtintus 1938 metų įvykius. Anot kito tyrėjo, amerikiečio Frenko Ruselio, tais metais mūsų šviesulys aktyviai veikė įprastus gamtinius procesus, laisvai žaisdamas su mumis – jų mąstančia dalimi.

Sužinok daugiau ...
27.10.2019, 09:36
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Kaip per 20 sekundžių išvalyti sinusus liežuviu ir nykščiu. Tai paprasta procedūra, padedanti per kelias sekundes nusausinti sinusus. Esmė tame, liežuviu turite prispausti viršutinę burnos dalį, o tada pirštą dedame tarp antakių ir atliekame spaudimus.
Sužinok daugiau ...
25.10.2019, 20:45
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Gelis veikia uždengdamas skrandžio gleivinę ir apsaugo skrandžio sieneles. Sumažina dirginančio rėmens simptomus. Maža to, alavijas gydo pankreatitą (kasos uždegimas), taip pat cholecistitą (tulžies pūslės uždegimas). Taigi, kaip Alaviją naudoti skrandžio problemoms gydyti?

Sužinok daugiau ...
25.10.2019, 18:16
Mistika
Šis mistinis veiksmas, vadinamas „Šventojo Januarijaus kraujo stebuklu“, vyksta visada tuo pačiu laiku jau daugiau kaip pusantro tūkstančių metų. Pasak legendos, krikščionis Januarijus, pirmasis Italijos Benevento miesto vyskupas, nenorėjo atsisakyti savo tikėjimo, dėl to Romos imperatorius Diokletianas jį nuteisė mirties bausme 305 metais. Januarijus ir kiti kankiniai buvo įmesti į ugnį, bet liko nesužaloti. Tada juos atidavė suėsti žvėrims cirke, bet žvėrys jų nelietė. Galiausiai vargšams nukirto galvas. Mirties akimirką Januarijui buvo maždaug 30 metų. Vėliau jis buvo pripažintas šventuoju ir kanonizuotas – ir katalikų, ir pravoslavų bažnyčioje.
Sužinok daugiau ...
25.10.2019, 12:42
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai
Kambarinių augalų nauda yra neįkainojama: jie ne tik valo orą, pakeičia gyvenamąją erdvę ar pripildo namus energijos, bet taip pat padeda ir pagerinti savijautą, atsikratyti negatyvių emocijų ir kurt asmeninį gyvenimą. Tačiau tik tuomet, jei pasirenkami tinkami kambariniai augalai. O tam, kad žaliojo augintinio bioenergetinės bangos sutaptų su jūsų, būtina atsižvelgti į astrologų rekomendacijas kiekvienam Zodiako ženklui. Vienokie augalai labiau tinka ugnies ir vandens, o kitokie – žemės ir oro elementų ženklams.
Sužinok daugiau ...
25.10.2019, 11:37
NSO, Ateiviai
Kartais pasitaiko tokių keistų naujienų, kad turime sustoti ir pagalvoti apie tai, ką perskaitėme – o galiausiai skaitome ir iš naujo, nes tiesiog negalime tuo patikėti. Panašiai turėjo nutikti ir 2017 metų kovo 21 dieną, kai portalas „Mail Online“ paviešino istoriją, kurioje „NSO entuziastai teigė, jog elitiniai iliuminačių kariai numušė 12 000 metų senumo ateivių palydovą, kuris buvo skirtas žmonijos šnipinėjimui“.
Sužinok daugiau ...
24.10.2019, 21:23
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Galite padidinti hemoglobino kiekį namuose naudodami daržovių gėrimą. Kurį sudaro burokėliai. Pirma, jie ne tik naudingi sergant mažakraujyste, jie dažnai naudojami ir kitų ligų gydymui. Natūrali priemonė anemijai pašalinti ar užkirsti kelią.
Sužinok daugiau ...
24.10.2019, 19:01
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Avokado kauliukuose yra dauguma maistinių medžiagų. Todėl, galite pasigaminti paprastos, bet veiksmingos arbatos, kuri atneš daug naudos. Pvz.; Sumažins cholesterolio kiekį. Kovoja su sukraus kiekiu kraujyje. Stiprina dantis, kaulus, nagus ir plaukus. Stabilizuoja mėnesines. Pagerina kraujotaką. Jis turi priešuždegiminių savybių. Kova su nerviniu kolitu. Pagerina odos išvaizdą. Stiprina imuninę sistemą. Stabilizuoja kraujospūdį. Sumažina sąnarių skausmą. Padidina kolageno gamyba.
Sužinok daugiau ...
24.10.2019, 17:32
Medicinos Naujienos
Kaip rašoma medicinos leidinyje „The Annals of Internal Medicine“, keturiolikametis paauglys apsilankė pas savo šeimos gydytoją, skųsdamasis nuovargiu. Jis atrodė sveikas ir nevartojo jokių vaistų, tačiau save apibūdino kaip išrankų valgytoją. Atlikus tyrimus jam buvo diagnozuotas vitamino B12 trūkumas ir anemija. Paaugliui buvo paskirtos B12 injekcijos ir patarta, kaip tinkamai maitintis.
Sužinok daugiau ...
24.10.2019, 09:36
Kosmosas
Rugpjūčio mėnesį Kinijos mėnuleigis „Yutu-2“, važinėdamas tolimosios Mėnulio pusės teritorijoje, padengtoje nedideliais krateriais, aptiko kai ką keisto. Tuo metu Kinijos kosmoso agentūra pranešė, kad ši keista medžiaga yra „gelio konsistencijos“ ir turi „neįprastą spalvą“.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 397 398 »