Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

18.09.2019, 18:16
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Pasirūpinkite savo mityba, venkite, tam tikrų maisto produktų, pavyzdžiui, saldainių, šokolado, kavos ir aštraus maisto. Taip pat pasinaudokite šiais namie pasigamintais vaistai nuo gastrito, kuriuos išvardinsime.
Sužinok daugiau ...
18.09.2019, 15:39
Burtai, Magija
“Galbūt aš nužiūrėta/s ar prakeikta/s?” – pirmosios mintys, kai visos bėdos užpuola vienu metu, jos nuolat kartojasi, visi darbai krenta iš rankų, o apie laimę ir sėkmę lieka tik pasvajoti. Nesiklostantys asmeniniai santykiai, nuolatinės problemos darbe, gydytojų neišgydomos ir nediagnozuojamos ligos – tik trumpas sąrašas pasekmių, kurių priežastis gali būti maginis pakenkimas.
Sužinok daugiau ...
18.09.2019, 15:23
Pasaulio įvairenybės

Automobilis, vis dar matomas „Google Maps“, buvo rastas dirbtiniame vandens telkinyje, pastatytame siekiant surinkti smarkaus lietaus nuotėkį. Pietinės Floridos leidinys „Sun-Sentinel“ praneša, kad automobilio – balto 1994 m. „Saturn SL“ – išorė padengta storomis kalkių nuosėdomis – kas įrodo, kad jis ilgą laiką praleido vandenyje.

Sužinok daugiau ...
18.09.2019, 15:05
Medicinos Naujienos
Daugeliui žmonių augintiniai tampa itin didele jų gyvenimo dalimi, o jų netekus jaučiamės tarsi netekę geriausio draugo. Štai vienas Kinijos pilietis Huangas Yu, praradęs savo 2,5 metų britų trumpaplaukį katiną, vardu Garlic (liet. česnakas), jautėsi lygiai taip pat – tačiau sugalvojo gana neįprastą būdą jį susigrąžinti.
Sužinok daugiau ...
18.09.2019, 14:39
Katastrofos
Objektas, žinomas „Vektor“, yra viena iš dviejų pasaulyje laboratorijų, kur saugomi raupų viruso pavyzdžiai. Ten taip pat yra ir Ebolos mėginių. Tačiau dujų sprogimas sukėlė gaisrą šioje mokslinėje Rusijos laboratorijoje, praneša šalies valdžios atstovai.
Sužinok daugiau ...
18.09.2019, 14:29
Medicinos Naujienos
Aviečių ketonų papildai pastaruoju metu kaip reikiant išpopuliarėjo, jie reklamuojami kaip padedantys atsikratyti nereikalingų kilogramų, tačiau mokslinio pagrindo tam nėra. Kas tie avietėse aptinkami organiniai junginiai, ir kokią naudą mums žada, aptaria šis straipsnis.
Sužinok daugiau ...
18.09.2019, 14:19
Kosmosas

Tarpžvaigždinės kelionės – tai kiekvieno mūsų viduje tūnančio penkiamečio vaiko fantazija. Taip pat tai yra daugybės mokslinės fantastikos filmų bei serialų pagrindas – drąsiai keliauti ten, kur niekada niekas dar nėra keliavęs.

Sužinok daugiau ...
17.09.2019, 22:36
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Nedaug žmonių žino, koks naudingas medaus vanduo. Jis buvo naudojamas šimtmečius įvairioms ligom gydyti, taip pat kosmetikos tikslams. Medaus vandens paruošimas ir vartojimas. Arbatinį šaukštelį medaus sumaišykite su stikline šilto vandens. Tokiu būdu gausite 30% medaus tirpalą, kurs yra identiškas plazmos sudėčiai.
Sužinok daugiau ...
17.09.2019, 15:02
Technologijos, IT
Kiek iš tikrųjų gali kainuoti Bitkoinas? Viena vertus, atsakymas yra paprastas – tiek, kiek esate pasirengę už jį mokėti. Bet jei esate vos vieno BTC savininkas ir pastatėte ant jo, neduok Dieve, viską ką turite, kokio kainų augimo ribų turėtumėte tikėtis? Tai labai svarbus klausimas, ypač žinant, kad vis dažniau girdime 50 000 USD, 100 000 USD ir net 250 000 USD pranašystes. Pabandykime pažvelgti į bitkoinų maksimalistų ir priešininkų argumentus.
Sužinok daugiau ...
17.09.2019, 14:46
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Jei jūsų aukštas kraujo spaudimas, jis gali pažeisti kraujagysles, širdį, inkstus, akis ir smegenis. Taip pat padidina koronarines širdies ligas, insulto, širdies nepakankamumo ir aklumo riziką.
Sužinok daugiau ...
17.09.2019, 12:32
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Nors baltmė veikia visų rasių žmones, ši būklė ypač pastebima tamsesnės odos žmonėms. Tai lėtinė liga, prasidedanti mažais odos plotais, plinta į didesnius odos plotus. Žmonės nuo 10 iki 30 metų yra ypač linkę į šią būklę. Be to, apie 30% odos paveiktų žmonių natūraliai pradeda pigmentuoti, kai yra saulė (sveikatos patarimai - paranormal.lt). Baltmės (Vitiligo) priežastys: Specifinių baltmės (vitiligo) vystymosi priežasčių nėra, tačiau manoma, kad tai yra autoimuninė problema: Baltmės atsiranda, kaip streso ar ligos priežastis; Genetinis paveldimumas; Žmonių, sergančių endokrininėmis ligomis ar jungiamojo audinio ligomis. Pavyzdžiui, skydliaukės liga, Addisono liga, kenksminga anemija, židininė alopecija.
Sužinok daugiau ...
16.09.2019, 22:49
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Chia sėklos nerekomenduojamos žmonėms, turintiems virškinimo trakto problemų. Chia sėklos laikomos tikrai naudingos mūsų sveikatai. Daugybė mokslinių tyrimų įrodė, kad chia sėklų savybės gali padėti numesti svorio. Tačiau, svarbu laikytis dienos normos. Pakanka 1 valgomo šaukšto arba 25 gramus per dieną. Chia sėklų privalumai, kas dar nežino ir kurie susidomės
Sužinok daugiau ...
16.09.2019, 21:06
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Nauji tyrimai paneigė apie vynuoges mitus! Drastiškai sumažėja ląstelių galimybė kaupti riebalus maždaug 130 procentų. Taip pat lemia ir tai, kad riebalų ląstelės suyra greičiau, viršijančios 246 procentais normą. Rezultate labai padeda metant svorį. Vynuogės ir jų gydomosios savybės.
Sužinok daugiau ...
16.09.2019, 19:18
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
PSO (Pasaulio sveikatos organizacija) duomenimis, 30% mirčių nuo vėžio atsiranda dėl įvairiausių mitybos priežasčių! Ypač didelė rizika: KMI (kūno masės indeksas) yra didelis: tai yra, antsvoris ir nutukimas Mažas vaisių ir daržovių vartojimas Fizinio aktyvumo stoka Dažnas alkoholio vartojimas Rūkymas
Sužinok daugiau ...
16.09.2019, 09:09
NSO, Ateiviai
Nežemiška gyvybė yra viena didžiausių mūsų civilizacijos paslapčių - ar vis gi egzistuoja kažkas daugiau už mūsų planetos ribų, ar vis gi čia esame visiškai vieni? Na, naujas tyrimas pateikia gana optimistišką hipotezę, čia rašoma, kad Paukščių tako galaktikoje gali būti tūkstančiai civilizacijų, tačiau apie jas mes nežinome dėl to, kad paskutinį kartą ateiviai mus aplankę buvo prieš 10 mln. metų.
Sužinok daugiau ...
15.09.2019, 20:13
Kelionės laiku
Praėjusią vasarą patyriau vieną iš labiausiai jaudinančių įvykių savo gyvenime. Iki šiol nelabai mėgstu tai prisiminti, žmonės tikriausiai galvoja, kad tai neįtikėtina. Esu studentas iš Kentukio. Praeitą vasarą turėjau atlikti internatūrą reabilitacijos centre, bet, likus dviem dienoms, kitas studentas užėmė mano vietą, todėl vasarą teko dirbti mūsų universiteto miestelio teritorijoje Tenesyje. Tam tikra prasme man net pasisekė, galėjau būti kartu su drauge, o netrukus mes persikėlėme iš bendrabučio į išnuomotą namą
Sužinok daugiau ...
15.09.2019, 17:21
Sąmokslo teorijos, Gandai

Kai tariate frazę “absoliutus blogis”, turite galvoje Jį - mirties stovyklos, dujų kameros, krematoriumai ir milijonai pražudytų gyvenimų. Atrodytų, kad būtent Adolfą Hitlerį reikėtų laikyti muziejuje su užrašu “visiškas nevidonas”. Jei tik nepažįstate Deivido Rokfelerio...

Sužinok daugiau ...
15.09.2019, 08:11
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Iš vištienos galima paruošti bene šimtus skanių patiekalų. Bet mes žinome, kad gamintojai dažnai naudoja augimo hormonus ir antibiotikus. Tokia višta ant prekystalio gali laikytis dviem savaitėm ilgiau nei „švari“.
Sužinok daugiau ...
14.09.2019, 15:30
Kosmosas

Astronomai mano pastebėję jau antrą objektą, kuris į Saulės sistemą pateko iš tarpžvaigždinės erdvės – veikiausiai iš kitos žvaigždės sistemos. Nors šis objektas vis dar yra toli, manoma, kad jis vėliau šiais metais praskris ties Marsu

Sužinok daugiau ...
« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 387 388 »