Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

12.10.2019, 21:59
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Nė viena užstalė neapsieina be skanios silkės. Ji mėgstama valgyti tiek atskirai, tiek ir mišrainėse. Žinomiausias ir labai populiarus patiekalas – silkė pataluose. Žuvytė ši labai skani, bet kaip ir bet kurią žuvį, ją pirmiausia reikia nuvalyti. Perskaitę šį straipsnį, sužinosite, kaip greitai ir be vargo nuvalyti silkę.

Sužinok daugiau ...
12.10.2019, 19:37
NSO, Ateiviai
Silvies slėnio fermoje (angl. Silvies Valley Ranch), esančioje Oregono valstijos (JAV) pakraštyje, nugaišo penki galvijai – tačiau tikslios priežasties kol kas negali nurodyti niekas. NPR ir „Associated Press“ praneša, kad galvijų mirties vietoje nebuvo pastebėta jokių plėšrūnų pėdsakų, nuodų, šautinių žaizdų ir net gi kraujo žymių.
Sužinok daugiau ...
12.10.2019, 13:48
Kosmosas

Tačiau kas nutiktų, jei objektas vis dėlto iš tikrųjų susidurtų su Žeme? Na, greičiausiai, jis virstų bolidu, panašiu į Čeliabinsko meteorą, kuris 2013 m. sprogo virš Rusijos. Dabartiniai skaičiavimai rodo, kad 2019 SU3 skersmuo – nuo 9 iki 23 metrų – apytiksliai toks, koks, tikėtina, buvo ir Čeliabinsko meteoro.

Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 23:13
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Pateikiama priemonę, apie kurią gydytojai nutyli. Liepia gerti vaistus nuo sąnarių skausmo, kuris kartais tampa ne veiksmingas, o dar labiau pakenkia kitiems žmogaus organams... Bet apie naujas esamas komplikacijas, gydytojas nutylės ir priskirs kitus vaistus... O jūsų sąnariai, kaip skaudėjo, taip ir skaudės... Gal laikas išbandyti liaudies gydymo priemonę. Pats pigiausias vaistas pasaulyje nuo sąnarių skausmo!

Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 20:59
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Gydome be vaistų! Šį produktą sudaro daugiausia žolelės, jau senai jos žinomos dėl savo poveikio gydant kvėpavimo takų ligas. Taip pat stimuliuoja imuninę sistemą, padeda organizmui labiau apsisaugoti nuo įvairių infekcijų. Jis taip pat gali būti naudingas palengvinant gripo simptomus.

Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 19:53
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Laimei, yra trys komponentai, kurie sudaro vaistą, nuo nemigos. Kuris padės jums išsimiegoti pakankami, kad jaustumėtės ryte žvalus. Ar jūs visada pakankamai išsimiegate? Ar dažnai pabundate vidurį nakties?
Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 15:03
Kosmosas
85% Visatos materijos yra tamsioji, nesąveikaujanti elektromagnetiškai ir neskleidžianti šviesos. Bet ir iš likusių 15% gerai žinome tik maždaug pusę. Skaitmeniniai modeliai prognozuoja, kad likusi pusė turėtų slypėti karštų dujų gijose, jungiančiose galaktikas ir jų spiečius.
Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 13:41
Kosmosas
2019 metų sausio 3 dieną Kinijos zondas ir marsaeigis buvo įrašyti į istoriją, nes tapo pirmąja žmogaus sukurta technologija, kuri sėkmingai pasiekė tolimąją Mėnulio pusę. Tačiau kinų misija buvo ne tik pasiekti tolimąją Mėnulio pusę, bet ir pabandyti ten užauginti pirmuosius augalus. Praėjus daugiau nei pusei metų, pagaliau galime sužinoti, ar pavyko šis mokslininkų eksperimentas.
Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 13:31
Medicinos Naujienos
Žmonės visais laikais ieškojo gyvybės eliksyro, kuris leistų gyventi amžinai - ir iš dalies jis buvo atrastas kartu su medicina, kuri leido ženkliai pailginti žmonių gyvenimo trukmę. Tačiau ar technologijoms ir medicinai ir toliau sparčiai tobulėjant, yra realu dabartinę žmonių gyvenimo trukmę prailginti dar labiau? Į tai pamėgino atsakyti mokslininkai.
Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 12:49
Istorijos paslaptys
Prieš 230 metų, 1789-ųjų spalio 10 dieną, Prancūzijos Nacionalinės asamblėjos posėdžio metu, asamblėjos narys daktaras Josephas-Ignacas Guillotinas pasiūlė humaniškesnio mirties bausmės vykdymo idėją. Anuomet Prancūzijoje galva kertama kirviu arba kardu būdavo tik diduomenei, tiesa, nukirsti dažnai pavykdavo ne iš pirmo karto, tuo tarpu paprasti žmonės būdavo kariami.
Sužinok daugiau ...
10.10.2019, 20:27
Burtai, Magija
Kartais nutinka, kad papuošalai iš brangaus mėnulio metalo ima ir pajuoduoja. Ir neturi reikšmės, kad tu juos prižiūri ir reguliariai valai.
Sužinok daugiau ...
10.10.2019, 19:27
Kosmosas
Saulės paviršiaus temperatūra yra apie 5500 Kelvino laipsnių – didžiulė, bet visiškai menka, palyginus su milijono laipsnių vainiku, supančiu visą žvaigždę. Kaip vainikas įkaista iki tokios temperatūros, kol kas neaišku, bet manoma, kad tam įtakos turi trumpi – impulsyvūs – magnetiniai reiškiniai Saulės paviršiuje.
Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 20:50
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Dauguma žmonių, paklausti, ką gamina bitės, atsakytų: medų. Tačiau tai nėra vienintelis naudingas bičių produktas. Įvairūs bičių produktai padeda sustiprinti imuninę sistemą, mažina uždegimą ir turi aibę kitų privalumų sveikatai.

Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 20:22
Burtai, Magija
Sunku įsivaizduoti didesnę tragediją moters gyvenime, kaip būti paliktai vyro. Netekusi šeimos maitintojo moteris neišgali išlaikyti vaikų. Be to, neretai ją visą gyvenimą kamuoja nevisavertiškumo kompleksas. Nieko nuostabaus, kad beveik visos paliktos moterys trokšta susigrąžinti vyrus į šeimą naudodamosi magija. Nuo neatmenamų laikų burtų ir ritualų, skirtų susigrąžinti gyvenimo meilę, patikimumas patikrintas daug kartų.
Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 19:51
Pasąmonės galios

Ne paslaptis, kad visata, norėdama apsaugoti jus nuo kokio nors neteisingo žingsnio ar gresiančios nelaimės, pradeda siųsti įvairius ženklus, kuriuos reikia išsiaiškinti. Kartais pasąmonė šią informaciją perduoda užkoduotais, nelabai maloniais sapnais.

Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 19:06
Pasaulio įvairenybės
Jei mus netikėtai ištiktų baisiausia lemtis, t.y. staigi pasaulinė pandemija ar kokia kita egzistencijos krizė, kuri grėstų žmonijos išnykimu, kaip reikėtų gelbėtis?
Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 18:53
Gamtos paslaptys
Nors mokslininkai dažniausiai kalba apie unikalius delfinų, šimpanzių ar aštuonkojų gebėjimus, vis dažniau tiriamos ir kiaulės. Pasirodo, šie gyvūnai yra socialūs ir moka priimti gana racionalius sprendimus. Mokslininkai Prancūzijoje pirmą kartą nufilmavo, kaip kiaulės pasinaudoja įrankiais.
Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 18:38
Gamtos paslaptys

Jakutija yra laikoma Rusijos deimantų sostine, todėl tikriausiai nieko keisto, kad šis unikalus brangakmenis buvo surastas būtent ten. Iš karto reikėtų pasakyti, kad jo vertė nėra žinoma. Deimantų vertę diktuoja rinka - šis deimantas kainuos tiek, kiek žmonės bus linkę už jį mokėti.

Sužinok daugiau ...
08.10.2019, 22:28
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Jei nosis užsikimšusi ir atsiranda kosulys su skrepliais, tuomet laikas valyti organizmą vaistais nuo uždegimo! Gleivės organizme gaminamos, kaip apsauginis mechanizmas nuo toksinų, virusų ir bakterijų, taip pat apsaugo žmogaus kvėpavimo, virškinimo trakto, urogenitalines, regos ir klausos sistemas.

Sužinok daugiau ...
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 391 392 »