Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

24.11.2019, 22:22
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Peršalimo ligas sukelia įvairūs virusai ir mikroorganizmai, kurių nuolatos yra mūsų burnos ir nosiaryklės gleivinėje. Įprastomis sąlygomis organizmas jiems atsparus, tačiau dėl peršalimo, pervargimo, streso imunitetas susilpnėja ir žmogus suserga.
Sužinok daugiau ...
24.11.2019, 18:44
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Jei norite gauti iš daržovių esantį chlorofilą, turite įsitikinti, kad daržovės šviežios ir žalios. Patartina juos naudoti neapdorotus, kad galėtume pasinaudoti visais jų pranašumais. Chlorofilo pranašumas daugiausia susijęs su jo gebėjimu pašalinti toksinus iš organizmo ir prisotinti mūsų kraują deguonimi. Be to, jis stimuliuoja imuninę sistemą, nes sugeba šarminti organizmą.
Sužinok daugiau ...
24.11.2019, 16:03
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Želatina iš esmės yra „virtas kolagenas“. Ruošdami naminį kaulų sultinį, jūs gaunate natūralaus kolageno, prolino, glutamino ir glicino ištraukimą iš kaulų ir raiščių. Kam mokėti farmacijai tokius pinigus. Pasigaminkime patys 1 tipo kolageną namuose.

Sužinok daugiau ...
24.11.2019, 13:01
Istorijos Paslaptys

Kažkada dėl Babilono bokšto statybos ant žmonių supykęs Dievas sumaišė visas kalbas, kad žmonės negalėtų susikalbėti ir susitarti. Bet žmonėms to pasirodė per maža: nors egzistuoja nemažai dialektų ir tarmių, žmonės nuolat išgalvoja naujų. Nejaugi tik tam, kad visiškai nustotų suprasti vienas kita? Ir kodėl iki šiol pasaulyje nėra bendros kalbos?

Sužinok daugiau ...
23.11.2019, 19:43
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Česnakų sultys buvo naudojamos, kaip vaistas visame pasaulyje. Gerdami jas, žmogus įsisavina naudingas maistines medžiagas. Česnakuose yra daug vitaminų, mineralų ir antioksidantų. Kuris apsaugo ir palaiko organizmo sveikatą. Česnako sultys – išskirtinis vitaminų A, B6, C, E, kalcio, vario, sieros, mangano, geležies, kalio, fosforo ir seleno šaltinis.
Sužinok daugiau ...
23.11.2019, 08:49
Dokumentika

Skelbiama, kad Nazarė pakrantėse užfiksuotos didesnės kaip 15 metrų bangos. Bene didžiausios bangos pasiekė 20 metrų, tačiau vietiniai teigė, kad jos buvo dar didesnės. Bangų aukščio vidurkis varijavo tarp 13–18 metrų.

Sužinok daugiau ...
23.11.2019, 08:15
Gamtos Paslaptys

Gyvačių evoliucija jau daugelį metų intriguoja mokslininkus – nes žinoma, kad šie sudėtingi stuburiniai gyvūnai kadaise turėjo galūnes, tik ilgainiui prisitaikė gyventi be jų. Tačiau pakankamai riboti iškasenų ištekliai iki šiol neatspindėjo to, kaip įvyko šis perėjimas – nuo pat tų laikų, kai gyvatės išsivystė Juros periode, prieš 163–174 milijonus metų.

Sužinok daugiau ...
22.11.2019, 21:17
Pasąmonės Galios

„Visos laimingos šeimos panašios viena į kitą, kiekviena nelaiminga šeima nelaiminga savaip“. Ši citata iš Levo Tolstojaus romano „Ana Karenina“ geriau nei kas kitas tinka mūsų šiandieninei istorijai apie vieną sutuoktinių porą iš JAV. Vienu momentu jie nustojo vaikščioti į svečius ir kviestis draugus. Visą laisvą laiką jie sėdėjo namie ir valgė kaloringą maistą.

Sužinok daugiau ...
22.11.2019, 11:32
Archeologija
Komanda sako, kad tai yra vienintelis žinomas atvejis, kai vaikų kaukolės buvo naudojamos kaip laidojamų kūdikių šalmai. Mokslininkai nežino, nei dėl ko mirė kūdikiai, nei kas, tikėtina, nužudė vaikus, iš kurių kaukolių pagaminti „šalmai“.
Sužinok daugiau ...
22.11.2019, 11:19
Kosmosas
Aštuntoji Saulės sistemos planeta Neptūnas turi 14 žinomų palydovų. Didžiausias jų yra Tritonas, besisukantis priešinga kryptimi nei kiti, o daugelis mažųjų atrasti palyginus neseniai – Voyager 2 praskridimo metu 1989 metais.
Sužinok daugiau ...
21.11.2019, 21:22
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Sunkieji metalai į mūsų kūną patenka su maistu, kosmetika ir net oru. Todėl ypač svarbu žinoti, kaip išvalyti organizmą, kad išvengtume rimtų problemų. Kadangi šie metalai gali sukelti daugybę problemų organizme. Pavyzdžiui, sunkieji metai, tokie kaip gyvsidabris, kadmis, švinas, uranas ir aliuminis į žmogaus kūną patenka per maistą, vandenį, orą arba per odą. Šie toksinai prisideda prie rimtų sveikatos problemų.

Sužinok daugiau ...
21.11.2019, 19:35
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Na, gal kartais kam nors ir kyla kažkokia abejonė, bet ta abejonė būna labai nestipri. Nes kitaip tokių nesąmonių, apie kokias čia rašau, tiesiog nebūtų. Na, jūs patys pagalvokit, ar galėtų būti toks absurdas, kaip, pvz., silkė su cukrumi? Negalėtų? O jūs tikrai manote, kad tokių nesąmonių šalimais nėra?
Sužinok daugiau ...
21.11.2019, 10:15
Ligos, Mutacijos
Su antra uodega „Šunelis vienaragis“, augančia tiesiai snukelio viduryje, gimęs šunelis buvo priimtas šunų prieglaudos globai po to, kai jis buvo surastas vienišas klaidžiojantis gatvėmis.
Sužinok daugiau ...
21.11.2019, 09:11
Technologijos, IT

Štai kaip atrodo tikrų tikriausia gėda. JAV laivyno vadinamasis pasaulio pabaigos lėktuvas, esą, turėjęs atlaikyti atominę ataką, neseniai sutiko savęs vertą priešininką – paukštį. Po susidūrimo su sparnuočiu nustojo veikti vienas iš keturių lėktuvo variklių, ir JAV laivynas deklaravo „A klasės incidentą“, o tai reiškia, kad incidentas pridarė žalos už daugiau nei 2 mln. JAV dolerių, sukėlė mirtį ar nuolatinę negalią.

Sužinok daugiau ...
20.11.2019, 22:21
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Reumatoidinis artritas – liga, kuriai būdingas autoimuninis, lėtinis uždegimo procesas ir simetriškas kelių sąnarių pažeidimas. Ši liga labai sunki. Tačiau, galima pasistengti sumažinti jos simptomus, o gal iš pagyti naudojant tiesiog plačiai paplitusias natūralias priemones. Česnakai gali padėti gydyti reumatoidinį artritą, nes turi priešuždegiminių, analgezinių ir antioksidacinių savybių. Tai, kaip supratote yra natūralus gydymas, be chemijos, jo gydomosios savybės gali padėti kenčiantiems nuo šios ligos.
Sužinok daugiau ...
20.11.2019, 19:46
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Paprastas sveikatos patarimas. Mano tėvas pasakojo, kad, kai tarnavo armijoje, pas jų gydytojo buvo posakis: «tepkite kulnus jodu ir viskas praeis»! Ši frazė kareiviams skambėdavo, kaip vaistas nuo streso, dirglumo, nerimo, depresijos. Būdamas vaiku, aš nelabai supratau šio posakio prasmės.

Sužinok daugiau ...
20.11.2019, 09:52
Paslaptingi Statiniai
Šie milžiniški, išsibarstę žmonių, gyvūnų ir kitų objektų atvaizdai yra maždaug 2500 metų amžiaus, o kai kurios yra tokios didelės, kad jas galima pamatyti tik iš oro. Neseniai archeologai iš Japonijos Yamagata universiteto pranešė, kad 2004 metais pradėjo tyrimą, kurio metu atrado 143 anksčiau nežinomus Naskos geoglifus. Vieną iš jų aptiko dirbtinio intelekto principu paremta programa.
Sužinok daugiau ...
19.11.2019, 19:34
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Minkštos ir gražios kojos – grožio ir gerovės sinonimai. Tačiau, neprižiūrimos jos gali atrodyti sausos ir sutrūkinėjusios. Siūlomi 3 vonelės paruošimo būdai, kurie padės jums suminkštinti ir sušvelnintį kojų odą. Staigūs orų pokyčiai, hormonų svyravimai ir priežiūros stoka gali paveikti kojų būklę. Šie veiksniai, be kitų problemų, turi įtakos jūsų odos sausumui.
Sužinok daugiau ...
19.11.2019, 13:51
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Miego sutrikimai ypač paplitę visame pasaulyje. Amerikos miego medicinos akademija 2014 m. kovo mėn. paskelbė straipsnį apie nemigą. Šios organizacijos nariai apskaičiavo, kad apie 30% jaunų suaugusiųjų kenčia nuo laikinų nemigos epizodų. Maždaug 10% jų patiria įprastinę nemigą ne mažiau kaip 3 dienas per savaitę!

Sužinok daugiau ...
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 399 400 »