Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Liaudies medicina ir sveikatos patarimai » Peržiūrų: (43502) Komentarų: (2) (04.06.2016 - 20:05)

Patarimai žmonių, kaip išsigydyti egzemą ir žvynelinę

Kaip išsigydyti egzemą ir žvynelinę pataria žmonės komentaruose. Surinkti įdomiausi ir jų manymų išsigydę ar tiesiog sumažinę šią ligą.

1. Man absoliučiai išgydė lempu terapija, kol kas jau daugiau nei metai nieko nėra:)

2. Kūnas buvo nusėtas egzemomis...visose jautresnės odos plotuose, ant kojų, rankų, kaklo...dėmių daugėjo, jos didėjo...išleidau kelis šimtus litų įvairiems gydytojų rekomenduotiems hormoniniams vaistams...rekomendavo nenaudoti vandens,nesiprausti ir kt. niekus... Netikėtai aptikau Ozavos Makrobiotikos brošiūrėlę. Esmė tokia - per dešimt dienų pasikeičia kraujas, tas dešimt dienų reikia vartoti vandeny virtas košes, be druskos - košių valgyti (ryžių, grikių, perlinių - aš tokias vartojau)galima valgyti kiek norisi, o gerti reikia žalią arbatą arba ramunėlių, be cukraus , be medaus... Antrą trečią dieną išryškėja visos ligos, kurias žinote ir kurių nežinote...man egzemos išburko, paraudo, pasidarė niežtinčios, tačiau sekančiomis dienomis jos pradėjo menkti, blykšti, ir net nesulaukus dešimtos dienos stebuklingai išnyko! Paraleliai tvarkėsi stuburo skausmai pusiaujyje, Pradžioje kas antrą dieną užeidavo skausmo priepuolis pusiaujyje, trukdavęs apie valandą. Po trijų skausmo priepuolių, nebeliko jokių problemų su stuburu. Dabar profilaktiškai kiekvienais metais gruodžio mėnesį darausi tokį dešimties dienų organizmo išvalymą ir neturiu jokių problemų su sveikata. Buvo dar gydytojai aptikę kiaušidėse cistą 5 cm dydžio - rekomendavo gydymą, ir net operaciją. tačiau po ozavos košines dietos, po poros savaičių cistos neliko net pėdsako! Perskaityti Ozavos Makrobiotikos knygutę vertą - nesukišit gydymams pinigų, o rezultatas stulbinamai greitas. Tik neišsigąskit pablogėjimo dietos pradžioje - antra trečia dienos yra kritinės, kada viskas organizme paūmėja, gali būti pykinimai, vėmimai, galvos skausmai - tad iškentėkite ir sulaukite dešimtos dienos pagerėjimo ir ligų atsitraukimo. Sėkmės!

P.s. knygą galima atsisiųsti iš el-knygos.eu ten reikia sumokėt už VIP narystę norint atsisiųst nemokamai, bet tik 0,50 Eur/savaitei, aš nereklamuoju tos svetainės - tik informacija kur gauti knygą.

3. Kuris padės išgydyti egzema. Padėjo man 100%,gal padės ir jums.Tai ,,pieno grybas'',kuris yra auginamas daugelio Japonu namuose ir padeda jis dėl daugelio ir kitu problemų. Gavau ši pieno grybą iš geru draugu, užpyliau kambario temperatūros pienu ir laikiau 24 val.,tada grybas yra veiksmingiausias,reikia perkošti ji per plastmasini sieteli ir tame pagamintame kefyre reikia mirkyti rankas,kiek galima ilgiau,tuomet perplauti rankas šiltu vandeniu be muilo ir lengvai nusausinti. Grybą reikia kasdien išplauti, atsargiai nepažeidžiant, saltu vandeniu ir kasdien vėl užpilti šviežiu pienu.Tam tikslui naudojau stiklaini,kuriame laikiau grybą, užpilta pienu ir uždengdavau stiklainiuką - marle ar kokiu kitu audiniu,kad grybas galėtu kvėpuoti. Veiksmingiausias grybo pagamintas kefyras yra po 24 valandų, tada ir reikia ji naudoti.Grybas nuolat auga ir tuomet reikia jam daugiau pieno užpilti ir turėsite daugiau kefyriuko. Aš turėjau egzema ant abiejų ranku, atrodė baisiai,gydytoju prirašyti vaistai,man padėdavo tik laikinai,bet išgijimui nebuvo galo.Pavargau tepliotis riebiais vaistais,eiti miegoti su medvilninėmis pirštinėmis ir t.t.Dėkoju pieno grybui,kuris padėjo man išgyti.

4. Mano vyrui taip pat sausėja oda, pleiskanoja, susidaro kaip pleiskanų luobas. Vyrui labai padeda, žinoma, kaip ir visiems saulė ir sūrus vanduo. Dar dedu vandens ir Rėjaus kompresus. Rėjus tai tokia gėle. Rėjaus lapus sutrinu ir skiedžiu su vandeniu šiek tiek įpilu degtinės. Tikrai šimtaprocentų padeda. Tik aišku reik apsišarvuoti kantrybe. Kažkur po keliu kartu pradeda matytis pirmieji gijimo požymiai, o po mėnesio labai ženkliai.

5. Aš 15m turėjau egzemą ,esu išbandęs įvairias gydymo procedūras ,bet pabandžiau gydytis savo šlapimu, rezultatas po dviejų kartu dingo.

6. Šia liga sergu jau 20 metu. Neseniai perskaičiau internete,kad šia liga išprovokuoja grūdinėse kultūrose esantis baltymas-glitimas. Tai gi,atsisakiau visu produktu,kuriuose yra grūdiniai augalai - miežiai, rugiai ir avižos. Rezultatas pasirodė jau po savaites. Oda gyja ir be tepalu. Nepamirškit, kad glitimo yra ir degtinėje ir aluje.

7. Aš asmeniškai isšigydziau kortikosteroidiniu preparatu "Sinaflan" - ana gamina Baltarusijoj, čia anas kažkodėl uždraustas ir vaistinėse jo nerasit. Keista, nes labai gerai padeda.

8. 888, keisk mitybą, buvo ir pas mane laikai kai niekas nepadėjo, bet kai pakeičiau mitybą, atsisakiau to kas kenkia, pvz. Paleo dieta gerai veikia, vos ne visi vaistai veikia gerai, tik šitas gal išskirtinai greitai sutvarko dėl to jį renkuosi. Be mitybos ir mąstysenos pakeitimo nieko nebus.

9. Egzema grybelinis susirgimas. Iš visu komentaru pastebėsite, kad nevalgant cukraus, miltų, krakmolo ir gyvuliniu baltymu visiem pagerėja savijauta ir pažeistos vietos užgyja. Viskas tinka kas prieš grybeli žalia arbata, arbatmedžio aliejus, eglių pušų pumpurai ir sakai. Svarbiausia gydyti iš vidaus užtrunka iki 1.5metu, bet pagysite.

10. O aš gydžiausi arbata iš 9 žolelių, kurią reikėjo geri po gurkšnį kas valandą kiekvieną dieną. Visiškai atsisakiau saldumynų ir beveik nevalgiau miltinių patiekalų. Daiginau kviečius ir kas rytą sumaltus užpildavau pienu ir valgydavau kaip košę. Atsirado labai daug energijos, žvynelinė kiek apmažėjo. Paskui atradau solidolį. Tepdavau prieš miegą dėmeles, o ryte kruopščiai nuplaudavau. išsigydžiau nemažai dėmelių. Aišku, patalynės ir rūbų šiuo tepalu sugadinta nemažai :) Dar vėliau didelį plotą odos išsigydžiau rytais ir dienos bėgyje valgydama avižinę košę, tik kartais pasitepdama kūno kremu.

11. Turiu psoriazę jau beveik 60 metu, gydžiausi visais įmanomais buvusioje SSSR metodais, gydžiausi ir Garm-Casmoje Pamyre. Ten, aišku padėdavo visiems, kam užtekdavo net metams, bet mane apiberdavo net po mėnesio. Gydymosi klausimais palaikydavau ryšį su daugybe savo likimo draugu, rinkau informacija kam kas padėjo. Taigi, iš savo patirties galiu pasakyti, kad laikinai padėdavo daugybe dalyku, bet tik laikinai. Viena moteriškė sužverėjusio vyro išmesta per langą iš 4 aukšto atsipirko tik keliais kaulu lūžiais ir per savaite dingusia psoriaze. Jai psoriaze susirgo ir jos atsikratė per stresą. Aišku, tai atsitiktinis atvejis, niekas nebandė kartoti tokio "gydymo". O man praktiškai išgydė psoriaze irgi pakankamai drastiškas būdas, kuriam reikia labai daug atsidavimo. Tai ugniažolės stiebeliu spiritinis ekstraktas, jis labai nuodingas ir juo naudotis reikia labai atsargiai, griežtai dozuojant ir jokiu būdu nenaudojant nei laso alkoholio. Mano supratimu, psoriaze atsiranda, kai pakinta koks tai žmogaus vidaus organu darbas, kokios tai liaukos ko tai nebepagamina arba per daug gamina, o ugniažolė kaip tai atreguliuoja tos medžiagos gaminimą. Šis ugniažolės ekstraktas naudojant pagydo ir skrandžio opas bei pagerina kitu vidaus organu darbą. Bent jau aš neturiu jokiu kitu sveikatos

problemų, kartais juokauju, kad tapau atspari ir nuodams ir infekcijoms. Tiesa, naudojau ji nepilnais kursais, vis kas nors sutrukdydavo juos reikiama kieki gerti, bet kai liga pranykdavo, tiesa, vėl gi laikinai, praeidavo stimulas gydytis. Grįždavo po ilgesnes pertraukos ir žymiai mažesniu intensyvumu. Manau, kad prie gero užsispyrimo galėjau ja ir išgydyti. Bet jau buvau sena ir taip prie psoriazes pripratau, kad ji jau nebetrukdo man gyventi. O paskutiniais metais psoriazes likučius apgydau netikėtai atrasta priemone, tai Vilniuje "Saulėtekio slėnyje" gaminamu ranku balzamu. Tai 150 g talpos geltonos spalvos plokščias buteliukas su bespalves žele turiniu. Ant buteliuko užrašas ECO certificate, o skersai: "Sumažina užkrato tikimybe". Ji pirkau kosmetikos parduotuvėje, o didesni kieki esu pirkusi ir pas gamintojus Rekin-international Saulėtekio slėnio pastate. Patarčiau visiems pabandyti, o gal kam tiks. Tiesa, aš gyvenu ne Lietuvoje ir nieko bendro su ta firma neturiu, tai ne reklama, bet esu neapsakomai jiems dėkinga už gera produktą.

12. Sulsenos tepalas. 15 minučių plonai užtepti ant nuplautos pažeistos vietos ir nuplaunu tik su vandeniu. Matomai ten esantys sieros junginiai gydo.

13. Nuostabus vaistažolinis tepaliukas KARTALIN (ryte ir vakare patepti). Atsisakyt miltiniu produktu, rūkymo, sumažinti kavos vartojimą ir aišku ALAUS ir kito stipraus alkoholio, net ypatingai Alaus atsisakyti. Daug gerti vandens (citrina ir agurko juosteles). Po trijų mėnesiu pastebėsit kaip viskas gerėja. Pirma mėnesi galimi paumejimai, bet reikia būtinai juos pralaukti ir tada tik geryn eis. Vasara saikingai pasinaudoti saules voniomis.

Turite, savo metodą, kaip gydote šią ligą? Parašykite komentaruose. Jūsų nutikimai, padės kitiems. Ačiū.

reklama

Šioje istorijoje: patarimai, psoriaze, žvynelinę, egzemą

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 43502 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 2
Avatar0Avatar Redaguoti draudžiama
2 art   (20.07.2016 23:27)
avatar

 Berzo tosies degutas. Keli lasai ant duonos gabaliuko arba i sauksta pieno,vakare pries miega. Sako kad neskanu,bet man labai patinka. Ir isoriskai,-100g aliejaus(koks patinka) ir saukstas (valgomasis) deguto. Su psoriaze draugauju 26metus,ipatingos dietos nesilaikau,karta i menesi mesos pavalgau,algoholio ne,o vat saldumynu niekaip neiseina atsisakyti, ir vistiek degutas dave nuostabius rezultatus.Avatar0Avatar Redaguoti draudžiama
1 Admin   (06.06.2016 21:08)
avatar

 Keista, kad niekas negali pasidalinti savo metodais ir žiniomis...


Atsakyti

avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (389)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (300)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Imbierinio alaus paruošimas nuo artrito ir kitų ligų...

Holistinė medicina tradiciškai naudoja imbierą gydyti daugelį sveikatos problemų, tokių kaip skrandžio opą ir artritą. Imbiero alus gali būti gaminamas namie iš šviežio arba džiovinto imbiero, cukraus ir citrinos sulčių.

paranormal.lt
Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydy...

Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydyti? Jos funkcija gaminti hormonus. Sutrikusi skydliaukės funkcija sukelia sveikatos problemų.
paranormal.lt
Tulijo Simončini: vėžys tai grybelinis susirgimas, tai ...

Kasmet nuo vėžio pasaulyje miršta aštuoni milijonai žmonių, Vien tik JAV – daugiau nei pusė milijono. Apie 2030 metus tikėtinas mirtingumas – 12 milijonų.

paranormal.lt
Šis gėrimas išvalys arterijas ir apsaugos nuo širdies l...

Išbandykite šį receptą, kad išvalytumėte arterijas ir užkirstumėte kelią širdies ligoms. Širdies ir kraujagyslių ligos yra šių dienų problema. Hipertenzija išplečia kraujagysles ir arterijas. Deja, tai didina cholesterolio ki


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Kaip grūdintis, kad būtume sve...

Sakoma, kad grūdintis sveika. Vieni, norėdami sustiprinti imuninę sistemą, lipa į eketę, kiti prausiasi tik su šaltu vandeniu arba kiekvieną laisvą valandėlę išnaudoja pasivaikščiojimams ar darbui gryname ore. Dar kiti teigia, k
paranormal.lt
Ar jūsų maiste pakanka vitamin...

Kad būtumėme sveiki, mitybos specialistai rekomenduoja valgyti kuo įvairesnį maistą.
paranormal.lt
Ar tikrai naudinga vietnamieti...

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamas „Žvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms...
paranormal.lt
Kaip pasigaminti veiksmingą te...

Paprastas receptas, aliejaus pagrindu! Natūralus tepalas nuo psoriazės savo rankomis. Norėčiau pabrėžti, kad šis tepalas negydo psoriazės, o mažina diskomfortą, pavyzdžiui, niežulį, pleiskanojimą. Būtinai išsitirkite save prieš
paranormal.lt
Ciberžolės kaukė veido odai...

Veido kaukė iš ciberžolės. Greita ir naudinga! Jūsų veido išvaizda gali priklausyti nuo daugeli problemų, kurios gali kilti dėl įvairių veiksnių, įskaitant stresą, hormonus ir kt. Dažniausiai odos problemos spuogai, tamsi veido