Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos Paslaptys » 2024 » Balandžio » 26

Kokio ūgio buvo Jėzus Kristus?

Kokio ūgio buvo Jėzus Kristus?

2015 m. birželio 21 d. nuotraukoje popiežius Pranciškus liečia Šventąją drobulę Turino katedroje. Ji yra Šventojo Sosto nuosavybė.

Turino drobulė - tai 4,36 x 1,10 m dydžio pageltusio lino drobės gabalas, kuriuo buvo suvyniotas nukryžiuotojo kūnas, šimtmečius laikytas Kristaus kūnu.

Atrodytų, kad jei yra žinių apie ilgį, tai kas trukdo paprasčiausiai paimti, išmatuoti ant drobulės pavaizduoto kūno ilgį ir pasakyti - ūgis toks ir toks!?

Gerai... ne kiekvienas gali turėti priėjimą prie originalios drobulės, eksponuojama kopija, na, taip... yra nuotraukų, yra net sindologų - tai žmonės, tyrinėjantys Marijos apsiaustą, bet jie kažkodėl neturi aiškaus atsakymo.

Sindologė Isabelle Pichek mano, kad Jėzaus ūgis buvo 183 cm. Su ja sutinka ir sindologas Pietro Savio. Kitų specialistų nuomonė dėl ūgio skiriasi - 174, 178, 182 centimetrai.

Žinome, kad vidutinis Jėzaus amžininkų ūgis buvo 166 centimetrai. Aš tikrai nesu sindologas, bet padariau nuotrauką, išmatavau, atsižvelgiau į tai, kad kūnas gulėjo sulenktais keliais, ir man Kristaus ūgis išėjo 193 centimetrai.

Esant vidutiniam to meto žmonių ūgiui 166 centimetrų Jėzus buvo 193 centimetrų - pakankamai aukštas ir išsiskyrė iš kitų. Labai išsiskyrė... Beje, ant drobulės yra AB (IV) kraujo grupės pėdsakų - ketvirtos - rečiausios kraujo grupės. Iš 8 milijardų žmonių tik 8 % gyventojų turi šią kraujo grupę.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.11.2019 laikas 20:53 Receptai – Patiekalai Keistos formos pyragas be kepimo nustebins kiekvieną!
Tai yra paprasčiausias ir greičiausias pyragas be kepimo, kurį visada galite gaminti su savo šeimos nariais. Keistos formos pyragas nustebins kiekvieną!

Skaityti daugiau

20.11.2019 laikas 15:39 Receptai – Patiekalai Paprasti, bet ne prasti naminiai sausainiai
Gaminame. Naminiai sausainiai. Sviestą ir grietinę išimame iš šaldytuvo ir palaikome kambario temperatūroje 2-3 valandas. Orkaitę įjungiame kaisti iki 180 laipsnių. Skardą išklojame kepimo popieriumi.

Skaityti daugiau

19.09.2018 laikas 08:51 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai gerklės gydymui

Gerklės ligos liaudies medicinoje, liaudiški patarimai gerklės gydymui, gerklės ligos, gerklė, gerklės gydymas, gerklės skausmas, receptai gerklei, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau