Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 22

"Pfizer" vakcina naikina T ląsteles ir silpnina imuninę sistemą - tyrimas

(Paranormal) Francis Crick instituto Jungtinėje Karalystėje atliktas tyrimas parodė, kad Pfizer-BioNTech Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcina naikina T ląsteles ir silpnina imuninę sistemą. Tačiau farmacijos korporacijos bando įteigti, kad vienintelis būdas užkirsti tam kelią - žmonėms gauti trečiąsias arba stiprinamąsias jų vakcinų dozes.

T ląstelės yra imuninės ląstelės, kurios gali susikoncentruoti į konkrečias svetimkūnių daleles. Jos dažniausiai tiriamos dėl jų gebėjimo kovoti su vėžiu ir infekcinėmis ligomis, tačiau jos taip pat labai svarbios kitiems organizmo imuninio atsako aspektams.

Yra dviejų rūšių T ląstelės: T ląstelės žudikės ir T ląstelės pagalbininkės. T ląstelės žudikės tiesiogiai atakuoja ląsteles, kurios jau yra užkrėstos svetimomis dalelėmis. Pagalbinės T ląstelės padeda kitoms ląstelėms sukurti žudikiškas ląsteles ir skatina kitas ląsteles kurti neutralizuojančius antikūnus.

Šiame Francis Crick instituto tyrime daugiausia dėmesio skiriama T ląstelių sukurtiems neutralizuojantiems antikūnams. Jame analizuojama, ar "Pfizer" vakcina padeda T ląstelėms sukurti pakankamai antikūnų, kad jos galėtų kovoti su COVID-19 variantais.

"Pfizer" vakcina beveik nesukuria antikūnų, galinčių kovoti su COVID-19

Francis Crick institutas, bendradarbiaudamas su Didžiosios Britanijos nacionaliniu sveikatos tyrimų institutu, paskelbė tyrimą, kuris parodė, kad "Pfizer" ir "BioNTech" COVID-19 vakcina sukuria mažiau neutralizuojančių antikūnų prieš COVID-19 variantus. (Susiję: Ispanijos tyrimas parodė, kad "Pfizer" vakcinos sudėtyje yra didelis kiekis toksiško grafeno oksido).

Mokslininkai ištyrė 250 sveikų suaugusiųjų, gavusių vieną arba dvi "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozes, kraujo antikūnus praėjus trims mėnesiams po pirmosios dozės.

Tyrėjai naudojo specialiai Francis Crick instituto sukurtą testą, kad išsiaiškintų neutralizuojančių antikūnų gebėjimą užkirsti kelią COVID-19 variantų patekimui.

Nustatyta, kad tik 50 proc. žmonių, gavusių vieną "Pfizer" vakcinos dozę, turėjo kiekybiškai įvertinamą neutralizuojančių antikūnų atsaką prieš COVID-19 alfa variantą. Šis skaičius dar labiau sumažėjo ir siekė tik 32 proc. ir 25 proc. atitinkamai delta ir beta variantų.

Vyresnio amžiaus žmonių, kurių imuninė sistema yra silpnesnė, padėtis dar blogesnė. Tyrėjai nustatė, kad vyresnio amžiaus vakcinos recipientai sukūrė dar mažiau antikūnų. Kartu su vakcinos gebėjimu naikinti T ląsteles ir dar labiau susilpninti imuninę sistemą, skiepijimasis daugeliui žmonių gali reikšti katastrofą.

Jokio ryšio su lytimi ar kūno masės indeksu nepastebėta. Tyrimo autoriai nori tęsti tolesnius tyrimus, kad patikrintų kitų vakcinų galimybes, pradedant Oksfordo ir AstraZeneca vakcina.

"Taigi, pagrindinė mūsų išvadų mintis yra ta, kad nustatėme, jog gavusieji Pfizer vakciną, t. y. tie, kurie gavo dvi dozes, turi maždaug 5-6 kartus mažesnį neutralizuojančių antikūnų kiekį", - sakė Davidas Baueris (David Bauer), Bauerio laboratorijos Francis Crick institute vadovas. Jis tęsė:

"Tai yra tarsi aukso standartas, privataus imuninės sistemos saugumo antikūnai, kurie neleidžia virusui patekti į jūsų ląsteles. Taigi nustatėme, kad dvi dozes gavusiems žmonėms jų yra mažiau. Taip pat nustatėme, kad žmonių, gavusių tik vieną "Pfizer" skiepo dozę, kraujyje rečiau būna didelis šių antikūnų kiekis."

Užuot rekomendavęs žmonėms neskiepyti COVID-19 vakcinomis, kad apsaugotų savo natūralią imuninę sistemą, Baueris teigė, kad žmonės turėtų pasiskiepyti sustiprinančiomis vakcinų dozėmis. Jis taip pat sakė, kad vyresnio amžiaus žmonėms turėtų būti teikiama pirmenybė skirstant stiprinamąsias dozes.

"Ir galbūt svarbiausia mums visiems ateityje yra tai, kad mes matome, jog kuo vyresni esate, tuo mažesnis gali būti jūsų skiepijimo lygis. Ir kuo daugiau laiko praeina nuo antrojo skiepo, tuo labiau tikėtina, kad jūsų lygis taip pat bus žemesnis", - sakė jis. "Taigi, tai mums rodo, kad tikriausiai reikės teikti pirmenybę vyresnio amžiaus ir labiau pažeidžiamiems žmonėms."

Sužinokite daugiau apie COVID-19 vakcinų nesugebėjimą užkirsti kelią koronavirusinėms infekcijoms ir apie tai, kad būtina skirti stiprinamąsias dozes, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

InfoWars.com

News-Medical.net

CancerCenter.com

LiveMint.com

Straipsnio autoriaus Arsenio Toledo nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
17.09.2018 laikas 10:17 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai inkstų akmenligės gydymui

Inkstų akmenligė liaudies medicinoje, inkstų akmenligė, inkstų akmenligės gydymas, Inkstų akmenligės receptai, Inkstų akmenligės vaistažolės, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė ...

Skaityti daugiau

10.09.2018 laikas 08:47 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuospaudoms gydyti

Nuospaudos liaudies medicinoje, Nuospaudos, Vaistažolių mišiniai nuospaudoms gydyti, receptai nuospaudoms gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uog...

Skaityti daugiau

29.10.2019 laikas 15:11 Receptai – Patiekalai Oriniai varškėčiai su grietine orkaitėje: tiesiog stebuklingas skonis!

Sumaišome varškę su vanilinu, cukrumi ir kiaušiniais. Paskui dedame manus, grietinę ir kepimo miltelius. Viską permaišome iki vienalytės masės. Dedame tešlą į formeles ir kepame 180-200 laipsnių temperatūroje pusę valandos. Ata...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.05.2024 laikas 08:21 Ką daryti, kad neskaudėtu galva?
Kiekvienas iš mūsų puikiai žino, kas yra galvos skausmas. Vienus jis kankina dažniau, kitus – rečiau, tačiau vargu ar atsirastų bent vienas, kuris pasakytų, kad niekada su tuo nėra susidūręs. Kaip sau padėti?

Skaityti daugiau

17.05.2024 laikas 08:13 Dalykai, kuriuos žmogus gailisi gyvenimo pabaigoje

70-80-90 metų žmonių paklausė, ko jie labiausiai gailisi gyvenimo pabaigoje.

Skaityti daugiau

17.05.2024 laikas 07:40 2024 m. gegužės 17 d. horoskopas: Žvaigždės atskleidžia paslaptis ir pranašauja pokyčius
Jei vakar vakare daugelis iš jūsų jautėte norą į ką nors žiūrėti rimčiau ir labiau save riboti, tai šiandien Mėnulis yra kelis kartus intensyvesnis.

Skaityti daugiau