Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Hipotezės » Peržiūrų: (1171) Komentarų: (0) (28.01.2015 - 23:46)

Didžiausios pasaulio sąmokslo teorijų versijos

Jau seniai netyla kalbos apie sąmokslo teorijas prieš žmoniją. Daugelis jų atrodo net neįtikėtinos, pavyzdžiui, kad Žemę valdo reptilijos, kad žmonija seniai palaiko ryšį su nežemiškomis civilizacijomis...

Pasaulį valdo Slaptoji vyriausybė

„Pasaulis tapo globaliu. Jį galima apkeliauti vos per keletą parų. Žmones jungia greitosios komunikacijos ir interneto ryšys. Žinios iš tolimiausių planetos kampelių mus pasiekia vos per keletą akimirkų. Viskas tarpusavyje susiję: ir politika, ir ekonomika, ir privatus žmonių gyvenimas. Todėl natūralu, kad žemėje turi būti bendra, slapta vyriausybė. Būtų keista ir labai nenatūralu, jeigu tokios nebūtų, –svarsto Gintaras Mikšiūnas. – Tai – ne teorija, o veikiau praktika ir būtinybė. Tarp labiausiai paplitusių sąmokslo teorijų apie slaptą vyriausybę yra slaptų žvalgybinių duomenų pagrindu išleista knyga „The Committee of 300“, kurią parašė žymus britų konspirologas John Coleman. Joje detaliai paaiškinta, kas valdo pasaulį. Tai – išrinktųjų elitinių šeimų ratas. Tie žmonės nėra prezidentai, karaliai ar stambių korporacijų vadovai. Tai žmonės, kurie mažai kam pažįstami, tačiau strateguoja žmonijos gyvenimo ir istorijos raidą link vieningos valstybės mūsų planetoje. Tai nėra nauja idėja. Suvienyti pasaulį jėga ir užkariavimais troško visi žymiausi diktatoriai: pradedant nuo Aleksandro Makedoniečio iki Adolfo Hitlerio. Tačiau patirtis rodo, kad suvienyti pasaulį jį užkariaujant ginklu, neįmanoma. Daug patikimesnis ginklas yra pasaulėžiūra, religija ir ideologija. Tai trys pagrindinės sritys, per kurias saujelė išrinktųjų manipuliuoja žmonėmis.“

Esame manipuliuojami

Pasak G. Mikšiūno, didžiausia sąmokslo teorija yra ta, kad žmonės yra įtikinti, jog politikai niekada nemeluoja. Kad kažkokia nauja į valdžią atėjusi politinė jėga pakeis žmonių gyvenimą į gerą. „Valdžios keičiasi, pažadai prieš rinkimus žarstomi, o po eilinių rinkimų praėjus vos keliems metų pamatai, kad iš esmės niekas nepasikeitė, – sako šios srities žinovas. – O jeigu rimtai, tai egzistuoja saujelė žmonių, kurie stengiasi valdyti pasaulį. Nusikalstami klanai žmonijai vadovauja pagal principą skaldyk ir valdyk. Visos 20 amžiaus revoliucijos ir karai buvo kontroliuojami iš to paties centro. Prisiminkime Antrąjį pasaulinį karą. Hitlerį rėmė tokios stambios korporacijos kaip „General Motors“ ir IBM. Vėliau stambiausi pasaulio verslo rykliai ėmė palaikyti Antihitlerinę koaliciją. Prisiminkime 1917-ųjų Rusijos revoliuciją. Masonų Kerenskių vyriausybę nuvertė Trockio ir Lenino bolševikai, iš kurių daugelis buvo masonai. Taigi slapti ordinai, tokie kaip frankmasonai, Rytų tamplieriai ir panašūs, visada rasdavo savų žmonių abiejose barikadų pusėse. Jiems pavykdavo sukiršinti žmones religijos ir ideologijos klausimais, sukeldavo karinius konfliktus, revoliucijas, kurių tikslas – priartinti pasaulį prie globalios diktatūros. Tai yra atrasti modelį, kuris galėtų suvienyti žmoniją, pakeisti pasenusią, neveiksmingą valdymo sistemą nauja. Bet, kaip mes matome, daugelis pasaulio valdančiųjų užmačių nepasiteisino.

Žvelgiant į šios dienos politinį žemėlapį, aiškiai matyti, kad abi konflikto puses – ir Ukrainą, kuri siekia integracijos į Vakarus, ir Rusijos, kuri siekia susigrąžinti SSSR valdas – už virvių tampo tos pačios jėgos. Tikslas – maksimaliai supriešinti žmones, nes tuomet juos lengva valdyti.

Ar egzistuoja reptiloidų klanas

Ar mus valdo svetima rasė? Biblijos, Pradžios knygos 6 skyrius kalbama apie milžinus, puolusius angelus. Prisiminkime Fiodoro Dostojevskio „Demonus“. Taigi, blogis visuomet tūno masonų ložėse, nes pasak konspilologijos klasikos, būtent slaptosios brolijos yra ateivių valdymo įrankis.

Piramidės – ne vien kapavietės

Apie piramides galima kalbėti daug. Tai yra labai senos civilizacijos paveldas ir iki šiol niekas negali paaiškinti, kas jas pastatė ir kokia jų tikroji paskirtis. Tikėti tuo, kad tai faraonų laidojimo vieta – būtų per daug lengvabūdiška. Juolab kad piramidžių randama visuose mūsų planetos kontinentuose: Kinijoje, Lotynų Amerikoje, Afrikoje, Rusijoje, Balkanuose, Atlanto ir Ramiajame vandenyne. Piramidžių yra net ir Marse. Taigi, natūralu, kad jos reiškia kažką daugiau nei mes galime įsivaizduoti. Viena iš logiškiausių iki šiol iškeltų teorijų, – kad piramidės yra vertai į paralelinius ar anapusį, mirusiųjų, pasaulius. Taip pat jos tarnauja kaip komunikacijos priemonė, padedanti susisiekti su kitomis civilizacijomis. Tuo galime tikėti arba ne, bet šios teorijos laikosi ir kai kurie mokslininkai.

Biblijoje – užuominos apie ateivius

Šiais laikais galime išgirsti įvairiausių sąmokslo teorijų, net susijusių su religija. Viena jų – kad Jėzus Kristus turėjo ryšių su ateiviais. Neva šią idėją pasufleravo viename paveiksle pavaizduotas Kristus šalia neva neatpažinto skraidančio objekto...

Pasak Gintaro Mikšiūno, Jėzus yra nušvitimą pasiekęs žmogus. „Tėvo karalystė, apie kurią skelbė Jėzus, yra sąmonės būsena, kuri pasiekiama mums visiems.Vargu ar Kristus yra susijęs su nežemiškomis civilizacijomis. Bet jeigu kalbėtume apie pačią Bibliją, tai šioje knygoje yra labai daug užuominų apie šios knygos personažų bendravimą su ateiviais. Įsivaizduokime žmogų, kuris gyveno prieš 3–4 tūkstančius metų. Jo supratimu skraidyti galėjo tik paukščiai. Todėl natūralu, kad angelams, kurie mokėjo skraidyti, arba kitų civilizacijų ateiviams, kurie į Žemės planetą atvykdavo skraidančiais aparatais, nupiešdavo sparnus.

Kas gali atsakyti, kodėl Abraomas Dievą pažino kaip gražų vyrą, kuris su kitais dviem atėjo į jo palapinę, pavalgė iš Saros rankų ir išėjo deginti Sodomos ir Gomoros (Pradžios knyga, 18)? Su kokia būtybe bendravo Abraomas ant Sinajaus kalno iki šiol yra paslaptis, kurios niekas nėra atskleidęs. Kas liepė Abraomui pakelti ranką prieš savo sūnų? Taip pat vertėtų prisiminti pranašo Ezekielio knygą, kurioje aprašoma, kaip atrodė skraidantis aparatas. Kažkodėl Vatikanas Andų kalnuose yra pasistatęs vieną galingiausių teleskopų. Gal vėl yra laukiama kažkokių svečių?!. Taigi lieka daug klaustukų ir neatsakytų mįslių – faktų, kurios didina sąmokslo teorijų sąrašą.

Ateiviai neegzistuoja

„Net XXI amžiuje, kai yra nenuginčijamų faktų apie ateivių egzistavimą, mėginama tai nuslėpti nuo visuomenės. Iki šiol žmonėms pudrinamos smegenys ir kalama į galvas, kad esame vienintelės protingos būtybės visatoje. Ir tai – tik dar viena iš didžiųjų sąmokslo teorijų. Ir vargu ar kada nors bus viešai pripažintas ateivių egzistavimas, – sako Gintaras Mikšiūnas. – Kariškiai, policininkai, slaptosios tarnybos, orlaivių lakūnai, mokslininkai turi surinkę tonas duomenų apie neatpažintus skraidančius objektus. Dalis dokumentų, bylojančių apie kariškių ryšius su ateiviais, pamažu yra išslaptinami, tačiau ne viskas. Pagrindinė priežastis, kodėl delsiama viską paviešinti labai paprasta – bijoma papildomų visuomenės klausimų. Įsivaizduokite, jeigu būtų viešai pripažinta, kad ateiviai egzistuoja ir jie yra nusileidę Žemėje. Tyrėjams tektų atsakyti ir į kitus klausimus: iš kokių planetų jie yra atskridę, kokiu būdu atskrido, kokiu kuru yra varomi jų erdvėlaiviai, kaip jie sugeba įveikti didelius atstumus kosmose, kokia jų kūnų cheminė sudėtis, ar jie nekelia grėsmės žmonijai ir t. t. Atsakiusi į šiuos papildomus klausimus, valdžia turėtų pripažinti, kad egzistuoja alternatyvios kuro rūšys, kad mūsų Visata ne vienintelė, kad gyvybei atsirasti nereikia vandens ir deguonies, kad egzistuoja greičiai, viršijantys šviesos greitį, kad laiką ir erdvę galima iškreipti mintimis ir t. t. Visi tie atsakymai galėtų sugriausti šiuo metu žmonių galvose vešiančią Niutono mechaninę paradigmą, sugriauti iki šiol gyvavusį mechaninį Visatos modelį, tikrovės pažinimo teoriją, kurią, kaip vienintelę ir teisingą išpažįsta šiuolaikinis mokslas. Reikėtų perrašyti istorijos ir kitus vadovėlius. Todėl ir tylima. Ir tai bus daroma dar ilgai, kol neatsidursime visiškoje aklavietėje.

Kvantinės fizikos pasiekimai

Sparčiai tobulėjanti palyginti nauja mokslo šaka – kvantinė fizika – jau spėjo paneigti nemažai mokslo pripažintų tiesų ir teorijų. Svarbiausia – kvantinės fizikos mokslininkai sugebėjo nuplėšti paslapties ir magijos skraistę nuo reiškinių, kurie iki šiol moklo buvo įvardijami kaip paranormalūs. Tai, kad mintys valdo mus supančią` išorinę tikrovę, šiandien jau nėra mistika. Kvantinė fizika mus pratina prie visiškai kitokios tikrovės pažinimo paradigmos, kuri sako, kad negalima atskirti tiriamo objekto ir tyrėjo sąmonės, nes tai yra vieninga sistema. Kad kiekvieno mūsų mintys daro įtaką viskam, į ką žiūrime, ką vertiname – visai su mumis susijusiai supančiai tikrovei. Toks požiūris padaro žmogų aktyvų ir sąmoningą bei atsakingą. Deja, viena iš didžiausių žmonijos sąmokslo teorijų kalba apie tai, kad Niutono atrasti dėsniai yra absoliutūs ir kad žmogus, kaip ir visa Visata, yra mechaninis įrengimas, sugebantis reaguoti į jam suprantamas komandas. Todėl mes turime mediciną, kuri gydo tik fizinį kūną, ir galingą farmaciją, kuri neva vienintelė žino, kaip teisingai padėti žmogui. Tuo tarpu kvantinė fizika sako, kad žmogus nėra vien tik fizinis kūnas, tačiau nepaisant to, liaudies ar alternatyviosios medicinos atstovai neretai vis dar apšaukiami šarlatanais. Ir tik todėl, kad jie tampa vis galingesniais tradicinės medicinos konkurentais. O tai labai neparanku galingosioms farmacijos kompanijoms.

Esame bauginami

Dar viena iš sąmokslo teorijų prieš žmoniją – diegiama visuotinė baimė. Pavyzdžiui, susirgti, t. y. vadinamas nocebo efektas. O ją lengviausia įdiegti tiems, kurie bijo gyventi atsakingai ir sąmoningai, kurie pasikliauja išankstinėmis programomis ar idėjomis, kurios nebūtinai yra teisingos. Nocebo kaip ir placebo efektas (taip juos vadina medikai) yra to paties reiškinio priešingybės. Vienu atveju mes galime nuo minčių susirgti, o kitu – pasveikti. Materija yra sąmonės produktas. Tai reiškia, kad protas padeda mūsų mintims virsti trikove. Pavyzdžiui, kai žiniasklaidoje rašoma „pirmosios Ebolos viruso aukos“ arba „pirmosios erkinio encefalito aukos“, jau diegiama baimės susirgti programa. Taigi mes visi esame sąmoningai arba nesąmoningai „programuojami“. Egzistuoja struktūros (jos visada visuomenėje sėdi ant aukštesnio hierarchijos laiptelio), kurios žino, kaip tai daroma. Kai mes išmoksime atsakingai valdyti savo „programų“ diską, nocebo efektas neveiks. O placebu gali tapti paprastas kasdienis maistas, jeigu mes jį mintimis „įkrausime“ norimos informacijos, pavyzdžiui, kad jis gydytų ir pan. Tai veikia. Manau, anksčiau ar vėliau žmonės išmoks pozityviai mąstyti ir perprogramuoti klaidingas programas. Tai yra neišvengiamas naujas evoliucijos laiptelis.

Manipuliavimo principas

Standartinis būdas valdyti žmones yra vadinamas „problema-reakcija-sprendimas“. Tai reiškia, kad dirbtinai yra sukuriama problema, pavyzdžiui Ebolos, Kiaulių gripo, tarptautinio terorizmo problema. Arba per žiniasklaidą kuriama baimės atmosfera, sutirštinamos spalvos, kad atrodytų kuo baisiau. Kai kyla natūrali soformuota visuomenės reakcija į problemą, panikos apimties žmonėms pasiūlomas vienintelis „teisingiausias“ sprendimas – tarkim, vakcina, kurios poveikio ir sudėties nežino nė vienas

eilinis mirtingasis. Ir retas paklausia savęs, kodėl aš turėčiau pasitikėti farmacinikais?..

Taip pat viena iš sąmokslo teorijų yra brukama didėjančios terorizmo grėsmės baimė. Kam tai naudinga? Saujelei valdančiųjų. Apsimetant, kad rūpinamasi gyventojų saugumu, didinama jų kontrolė. Pastebėkite, kaip per pastaruosius metus visur viešose vietose padaugėjo stebėjimo kamertų ir kitų kontroliavimo priemonių. Kiekvienas iš mūsų nuo ryto iki vakaro, nuo galvos iki kojų esame stebimi ir kontroliuojami. Ir šis ne tik viešojo, bet ir privataus gyvenimo centralizavimo ir kontroliavimo procesas tik stiprėja. Ir visa tai kelia didelį nerimą...

Epilogas

Pagrindinė sąmokslo teorijų palydovė yra baimė. Valdžia ir korporacijos bijo prarasti kontrolę, pajamas, turtus. Todėl paprasti žmonės pratinami prie ydingų gyvenimo standartų, kurie skatina priklausomybes ir ligų atsiradimą. Neatsitiktinai žmonėms brukamas gyvenimo modelis, kuris įtikina, kad mums nuolat kažko trūksta. Tuomet tampame vartotojais, savo įgeidžių vergais, įsiskolinusiais bankams ir pan. T. y. priklausomais ir lengvai valdomais. Didėjant vartotojiškumui, natūraliai atsiranda socialinė nelygybė, orientacija į netikras vertybes, nes prarandamas saikas. Kai perlenkiama lazda, į mūsų gyvenimą pasibeldžia ligos. Tada mums neva į pagalbą atskuba tradicinė medicina ir farmacija, kuri į žmogų žiūri, kaip į sielos neturintį biocheminį robotą, išleidžiantį milijonus pinigų vaistams, kurie visiškai nualina organizmą. Visa tai – tik ledkalnio viršūnė.

reklama

Šioje istorijoje: Ateiviai, sąmokslo teorijos, Reptilijos, Piramidės

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1171 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (389)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (300)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Norvegiška lašiša – toksiškiausias maistas visame pasau...

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie keliavo nuo Norvegijos iki Vietnamo, pabuvojo Švedijoje ir Danijoje. Jų tyrimo medžiagą vainikavo filmas,

paranormal.lt
Mitybos rekomendacijos po chemoterapijos...

Onkologas, fitoterapeutas Juozas Ruolia kasdien konsultuoja žmones po onkologinių ligų gydymo. Jis sukūrė mitybos strategiją, kurios rekomenduoja laikytis penkerius metus po vėžio diagnozės bei gydymo. Svarbiausia užduotis &n

paranormal.lt
Vėžio testai ir ankstyva diagnozė daro daugiau žalos ne...

Nesenai British Medical Journal (BMJ) publikavo straipnį - ”Why cancer screening has never been shown to “save lives”-and what we can do about it”, kur teigiamą, kad ankstyvi vėžio testai/tyrimai (kaip

paranormal.lt
Kas tai yra? Natūralių produktų internetinė parduotuvė ...

Didelis prekių pasirinkimas. Konkretus produktas siūlomas iš keletos skirtingų gamintojų ir įvairaus dydžio pakuotėse. Milžiniška natūralios ir ekologiškos kosmetikos įvairovė: muilai, šampūnai, kremai, losjonai, dantų pastos


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Kaip grūdintis, kad būtume sve...

Sakoma, kad grūdintis sveika. Vieni, norėdami sustiprinti imuninę sistemą, lipa į eketę, kiti prausiasi tik su šaltu vandeniu arba kiekvieną laisvą valandėlę išnaudoja pasivaikščiojimams ar darbui gryname ore. Dar kiti teigia, k
paranormal.lt
Ar jūsų maiste pakanka vitamin...

Kad būtumėme sveiki, mitybos specialistai rekomenduoja valgyti kuo įvairesnį maistą.
paranormal.lt
Ar tikrai naudinga vietnamieti...

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamas „Žvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms...
paranormal.lt
Kaip pasigaminti veiksmingą te...

Paprastas receptas, aliejaus pagrindu! Natūralus tepalas nuo psoriazės savo rankomis. Norėčiau pabrėžti, kad šis tepalas negydo psoriazės, o mažina diskomfortą, pavyzdžiui, niežulį, pleiskanojimą. Būtinai išsitirkite save prieš
paranormal.lt
Ciberžolės kaukė veido odai...

Veido kaukė iš ciberžolės. Greita ir naudinga! Jūsų veido išvaizda gali priklausyti nuo daugeli problemų, kurios gali kilti dėl įvairių veiksnių, įskaitant stresą, hormonus ir kt. Dažniausiai odos problemos spuogai, tamsi veido