Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (871) Komentarų: (0) (29.08.2016 - 21:31)

Keistos ateivių «dovanos»

Sprendžiant iš archyvinių dokumentų, 1896-1897-ieji metai JAV buvo ypač "derlingi" NSO pasirodymais. Į dirižablius panašūs keisti skraidantys objektai danguje pasirodydavo taip dažnai, kad žmonės beveik nebekreipdavo į juos dėmesio. Ne vienam amerikiečiui netgi teko pabendrauti su keistų skraidančių aparatų ekipažų nariais.

Kaip teigia amerikiečių ufologas D. Kilis, atidžiai išnagrinėjęs tų metų spaudą, ateiviai buvo panašūs į eilinius žmones, tik žemo ūgio - daugumos jų ūgis nesiekė net 1,5 m. Tačiau įdomiausia tai, kad ateiviai tarsi specialiai stengėsi palikti kažkokius materialius savo buvimo Žemėje įrodymus. Tik kartais daiktai, kuriuos jie perduodavo žemiečiams, tarp pastarųjų sukeldavo tik nesusipratimą. Ir šie daiktai vargu ar galėtų būti panaudoti kaip kontakto patvirtinimas ar vadinami kaip ateivių iš kitų planetų dovana.

Keistos ateivių «dovanos»

1897-ųjų metų balandžio mėnesį fermeris Džeromas Pensas iš Mičigano valstijos dirbo savo kieme, kai išgirdo keistą ūžesį, sklindantį kažkur iš viršaus. Vyras pakėlė galvą ir maždaug 30 m aukštyje pamatė kažkokį lėtai skrendantį daiktą. Apstulbęs fermeris stovėjo, negalėdamas ištarti nė žodžio, po to netikėtai į burną sukišo du pirštus ir garsiai sušvilpė, tarsi švilptų kokiems pašto karveliams. Iš skraidančio objekto buvo išmestas apie 1 m skersmens karietos ratas, kuris vos nenukrito tiesiai ant fermerio. Pensą išgelbėjo tik puiki reakcija - jis spėjo atšokti į šoną, o sunkus ratas nukrito šalia vyro, nepadarydamas jam jokios žalos.

Praėjus kelioms dienoms toje pačioje valstijoje netoliese vakarinio Mičigano ežero kranto nusileido objektas, kurį liudininkai pavadino „sidabriniu cigaru“. Žmonės nuskubėjo į nusileidimo vietą, tačiau kai prie jos priartėjo, „cigaras" šovė aukštyn, iš korpuso šonų išskleidė po du sparnus ir dingo iš akių. Nusileidimo vietoje liko du kibirai vandeniui semti. Jie niekuo nesiskyrė nuo įprastinių kibirų, tik metalą, iš kurio jie buvo pagaminti, žmonės matė pirmą kartą. Tačiau tai nesutrukdė kibirų naudoti pagal paskirtį ir juos vėliau išmesti, nes ateivių gaminys nebuvo ilgaamžis ir greitai iškorijo.

Keistos ateivių «dovanos» Dar keistesnę „dovana“ žmonėms paliko „dirižablio“, kelias valandas skraidžiusio virš Kanzaso valstijos, pilotai. Tiesiai ant nustebusių žmonių galvų iš skraidančio objekto nukrito kelios žalios nuskustos bulvės!

Ėjo metai, o žmonės, tapę NSO pasirodymų liudininkais, mokslininkams ir žurnalistams pateikdavo labiau nei keistus daiktus, kuriuos jiems numetė ateiviai arba kurie buvo perduoti iš rankų į rankas. Tai buvo seni laikraščiai, skardinės ir stiklainiai, virvių galiukai ir kitokie niekniekiai, kurie vertė abejoti tuo, kad kontaktas su ateiviais iš tiesų buvo ir tai nėra liudininkų vaizduotės vaisius.

1961-ųjų metų balandžio mėnesio pabaigoje į JAV Sveikatos apsaugos ministerijos maisto produktų ir vaistų laboratoriją kreipėsi Džo Simontonas, pagyvenęs fermeris iš Viskonsino. Jis laboratorijos darbuotojų paprašė ištirti, kokį „daiktą" jam padovanojo keisto sidabro spalvos skraidančio aparato, primenančio didžiulę lėkštę, keleiviai.

Keistos ateivių «dovanos» Kaip teigė Džo, „lėkštė" nusileido kieme prie jo namo, pievelėje išlipo penki neaukšto ūgio žmonės, kurie buvo apsirengę gerai prie jų kūnų prigludusiais rūbais. Jie ant žolės padėjo kažkokias groteles ir tiesiai ant jų ėmė kepti kažkokius „blynus“, tačiau ugnies po grotelėmis nebuvo. Keistieji „mažyliai“ visiškai nekreipė dėmesio į fermerį ir iš namo išėjusią jo žmoną, sustojo aplink keistąsias groteles ir ėmė valgyti.

Džo nejautė jokios baimės, tik pasipiktino įžūliu nekviestų svečių elgesiu, kurie įsiveržė į jo privačią valdą. Matydamas, kad paslaptingi svečiai net nesiruošia nors iš mandagumo paprašyti leidimo surengti pikniką jo kieme arba pasiūlyti jam ir poniai Simonton paragauti vaišių, fermeris priėjo prie jų ir liepė nedelsiant nešdintis lauk iš jo kiemo. Tačiau žemaūgiai žmonės tik trumpam atsitraukė nuo valgio, apstulbusiems šeimininkams į rankas įkišo po keletą blynelių ir toliau tęsė savo užsiėmimą. Džo pajuto, kad blyneliai, ką tik iškepti ant „stebuklingų grotelių", buvo vos šilti. Tik po pusvalandžio keistieji svečiai sulipo į savo skraidantį aparatą, kuris iš karto atsiplėšė nuo žemės ir dingo už žemų debesų, skleisdamas ūžesį.

Keistos ateivių «dovanos» Simontonas laboratorijos darbuotojams pateikė tris nedidelius ir labai plonus blynelius, perspėjęs, kad jų skonis primena popierių. Laboratorijoje buvo nustatyta, kad blyneliai yra iš kvietinių miltų ir vandens be jokių priedų. Vienu metu mokslininkai suabejojo Simontono pasakojimo teisumu, tačiau vėliau, kiek pasitarę, nusprendė, kad pagyvenusiam žmogui nėra jokio tikslo prasimanyti fantastiškas istorijas ir gaišti laiką atvykti į mieste esančią laboratoriją.

Gana dažnai NSO, tarsi norėdami įrodyti savo realumą, žmonėms palikdavo kur kas įdomesnius daiktus. Pavyzdžiui, 1963-iais metais Gibsono dykumos (Australija) teritorijoje iš dangaus nukrito 3 tuščiaviduriai metaliniai rutuliai, kurių skersmuo buvo 30 cm. Šie rutuliai buvo perduoti JAV KOP. Tokios pačios nedidelės sferos laikas nuo laiko aptinkamos ir kitose šalyse. Jos atsiranda po to, kai dešimtys liudininkų danguje mato neatpažintus skraidančius objektus.

1946-ais metais Švedijoje netoliese Venerno ežero nusileido disko formos NSO. Jį matė keletas žvejų. Kai skraidantis diskas vėl pakilo į dangų, žvejai nuskubėjo į nusileidimo vietą ir pamatė, kad žolė apiberta maždaug 1 cm storio kažkokių miltelių sluoksniu. Keista medžiaga buvo perduota į laboratoriją. Mokslininkai nustatė, kad tai yra kelių metalų mišinys.

Keistos ateivių «dovanos» Panašūs įvykiai nuo 1947-ųjų metų vyko keliose JAV valstijose. 1954 m. gruodžio 14 d. virš Kampino miesto, esančio Brazilijos pietryčiuose, pasirodė besisukantis diskas. Paskui jį driekėsi pilkų dulkių šleifas. Šios dulkės vėliau nusėdo ant miesto gatvių ir šaligatvių. Dulkės buvo ištirtos laboratorijoje - tai buvo milteliai iš grynos geležies.

Viena iš keisčiausių „dovanų", kurias palieka NSO, yra kažkokia substancija, kurią ufologai vadina „angelo plaukais". Tai želė, skleidžianti nemalonų kvapą ir suyranti tiesiog akyse. Keletą kartų buvo bandoma į laboratoriją atgabenti „angelo plaukus", siekiant nustatyti jų sudėtį. Tačiau visi šie bandymai buvo nesėkmingi - keista medžiaga kiekvieną kartą išnykdavo, nepalikdama jokių pėdsakų. Kai kurie futurologai mano, kad tai gali būti atidirbęs skraidančių lėkščių kuras. Tačiau, sprendžiant iš visko, galutines išvadas daryti dar labai anksti.

Šiandien mes galime tik spėlioti, kodėl ateiviai palieka žmonėms įvairius daiktus, pradedant visiškai įprastais, buitiniais, baigiant keistais cheminiais junginiais, kurių kilmės mes kol kas negalime suprasti. Įvairių hipotezių iškelta daugybė, tačiau tiesa, panašu, „slypi kažkur anapus".

reklama

Žurnalas "Mįslės ir faktai" №8 2016

Šioje istorijoje: nso, Ateiviai, JAV

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 871 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (355)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (273)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Natūrali kaukė, kuri atėmė plastikos chirurgų žadą!...

Atrodysite jauniau po 5 minučių: natūrali kaukė, kuri atėmė plastikos chirurgų žadą! Jums reiks tik 5 minučių, kad pasigaminti šią nebrangią kaukę, kuri padarys jūsų odą švarią ir sumažins raukšles.

paranormal.lt
Suvyniokite kojas į aliuminio foliją. Po valandos nuste...

Visi turime aliuminio folijos kažkur virtuvės stalčiuje. Tačiau turbūt niekada nepagalvojote apie jos vyniojimą ant kūno. Ji yra tinkama, jei norite pagerinti savo sveikatą.
paranormal.lt
Aiškiaregės Vangos patarimai stiprinti sveikatą...

Visame pasaulyje garsi aiškiaregė Vanga pasakojo, kad vaikystėje pateko į viesulą, kuris ją pakėlė į orą ir nubloškė tolyn. Tuo metu į akis pateko daug smėlio, dėl kurio, atgavusi sąmonę, ji nebegalėjo atmerkti akių.
paranormal.lt
Ciberžolė gydo tris ligas: depresija, astma, egzema bei...

Pastaruoju metu visur mirga antraštės apie stebuklingas ciberžolės galias ir jos naudą sveikatai, šis prieskonis vadinamas naujuoju superproduktu. Ar iš tiesų taip yra, pamėgino išsiaiškinti Michaelas Mosley – vienas iš


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite