Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (453) Komentarų: (0) (20.06.2016 - 21:54)

NSO paslaptis: Nikolo fon Papeno laiškas ir palikimas

Nepanoręs turėti nieko bendro su nacių režimu, vokiečių aristokratas ir talentingas išradėjas Nikolas fon Papenas 1942-ais metais iš Rygos, kurioje turėjo savo fotostudiją, pabėgo į JAV.

Apie tai sužinojęs Hitlerio vyriausybės propagandos ministras daktaras Gebelsas įtūžo: „Neapsižiūrėję, o greičiau sąmoningai, mes padarėme viską, kad netektumėme puikaus chemiko ir optikos specialisto, kurį būtina skubiai sučiupti ir sugrąžinti į Berlyną. Jis - kombinuotosios fotografijos meistras ir, visų pirma, būtinas mūsų žvalgybai“.

Susigrąžinti bėglio nepavyko. Amerikiečiai skubiai suteikė emigrantui pilietybę, patikimai jį paslėpė nuo pernelyg akylų akių ir ilgų rankų, nes fon Papeno medžioklę pradėjo ne tik Vokietijos, bet ir Italijos bei Ispanijos slaptosios tarnybos.

Fon Papenas ir Hitleris 1933 m. Tam priežastis buvo labai rimta. Fon Papenas buvo išradęs tai, kas buvo tiesiog neįkainojama. Pavyzdžiui, iš bet kokios konfigūracijos daiktų fotografijų jis galėjo išsiaiškinti jų struktūrą ir kai kurias chemines bei fizines savybes. Kaip jis tai padarydavo - šiandien lieka tik spėlioti. Šiandien naujausių amerikiečių palydovų-šnipų kameros turi taip vadinamus Papeno transfokatorius, kurie leidžia tiek žemėje, tiek kosmose sukurti judančių ir nejudančių objektų, taip pat ir NSO, erdvines projekcijas bei nustatyti iš ko jos sudarytos.

1947 m. liepos 2 d., kai fon Papenas jau buvo užpatentavęs unikalų paviršinių struktūrų transfokcijos metodą ir dirbo KJL žvalgybos biuro fotografijos centre, jis buvo pakviestas dalyvauti vienu iš pagrindinių ekspertų, tiriant ir identifikuojant dviejų nežemiškos kilmės skraidančių aparatų nuolaužas. Vienas aparatas sudužo į šiaurės vakarus nuo Rosvelio miesto (Naujosios Meksikos valstija). Kitas aparatas ten pat buvo priverstas nusileisti avariniu būdu.

Reikia pasakyti, kad daugybės knygų ir straipsnių, skirtų Rosvelio incidentui, autoriai laikosi visiškai priešingų nuomonių. Vieni mano, kad fon Papenas buvo įtrauktas i ypač slaptą programą atsitiktinai, kai kiti specialistai atostogavo, todėl jo pasakojimams apie stebuklus San Augustino plynaukštėje neverta tikėti.

Kiti autoriai teigia, kad fon Papenas - tai pramanytas personažas, kurį sukūrė CŽV. Jis buvo įtrauktas į ufologinę „apyvartą“ tik tam, kad būtų galima kurti pasakojimus-mistifikacijas, kuriais buvo bandoma nuslėpti tikrąją informaciją apie įvykius, kurios JAV prezidentas Džonas Kenedis pavadino „didžiausia dovana žmonijai, kuri ją išlaisvins iš pasaulėžiūros iliuzijų, tarp jų ir biblinių“.

Rosvelio incidentas Kurie yra teisūs? Vargu ar verta abejoti tuo, kad teisus yra Nikolas fon Papenas, 1975-ais metais miręs Los Andžele ir palaidotas vienose miesto kapinėse. Jis savo anūkams paliko kuklų būstą ir šiek tiek santaupų bei laišką su informacija apie kosminę evoliuciją, kurį savo testamente nurodė atplėšti ne anksčiau 2005-ųjų metų.

Šis noras buvo išpildytas. Laiškas buvo išimtas iš banko seifo, kuriame buvo saugomas. Teisininkas ir Papenų šeimos draugas Stivas Haivėjus padarė keletą laiško kopijų ir jas perdavė asmenims, nurodytiems testamente. Apie šį laišką plataus atgarsio nebuvo susilaukta. Nacionalinio saugumo agentūros atstovai originalą pasiėmė, teigdami, kad jame yra informacija, sudaranti valstybės paslaptį, todėl negali būti viešinama, Haivėjus pasipiktino, nurodydamas, jog valdžia nenori taikstytis su vienu pagrindinių demokratijos principų - besąlygiškai vykdyti mirusiųjų testamentą.

FTB spaudos tarnyba leido paviešinti tik kai kuriuos laiško fragmentus. Tačiau liko kopijos, kurių paimti nepavyko.

Trumpai išdėstysime ištraukas iš laiško, kuriame pasakojama apie fotografijos eksperto buvimą Rosvelio įvykių vietoje.

Šiame laiške kalbama apie nežemiškosios technologijos įtaką mūsų priešakinėms technologijoms.

- Aš sergu nepagydoma liga, man liko daugiausiai dveji metai - ne gyvenimo, o kančių, - pradeda laišką fon Papenas, - todėl aš patyriau labai stiprų moralinį nušvitimą, verčiantį mane pasakoti tik tiesą. Aš, remdamasis savo sąžine ir pareigos suvokimu, Liudiju, kad 1947-ųjų metų liepos mėnesį mano vadovai iš KJL žvalgybos man tiesiai papasakojo apie nežemiškų gyvų būtybių valdomą skraidantį aparatą, nukentėjusį nuo žaibo išlydžių, ir apie tai, kad mano užduotis - atlikti detalias fotografijas visuose režimuose viso to, ką aš pamatysiu ir ką savo paties iniciatyva norėsiu nufotografuoti. Tai reiškia, kad tuomet gavau visišką veiksmų laisvę, norėdamas gauti perspektyvios naudos iš techninių priemonių, kurias naudojau...

Toliau laiške pasakojami įdomūs įvykiai: - Į plynaukštę aš ir palydos karininkai buvome atgabenti automobiliu-fotolaboratorija, kuriame buvo įrengta viskas, kas reikalinga, ir kas tiksliai atitiko mano pageidavimus. Pakeliui į įvykio vietą mes spėliojome, ką pamatysime.

Stebuklą pamatėme, dar neatvykę į vietą. Tiesiai prieš mus iš pilko audros debesies iškrito kažkas panašaus į didžiulio dydžio puodą su pirštų išvaizdos raudonos, oranžinės ir mėlynos spalvos ataugomis, einančiomis aplinkui. Šis daiktas kybojo ore nejudėdamas, kol gerokai aukščiau virš jo pasirodė penki naikintuvai. Kažkokiu nesuvokiamu, mūsų akims nepastebimu būdu „puodas“ atsidūrė virš naikintuvų.

Vos tik naikintuvai pabandė apsupti objektą, jie paeiliui nusidažė raudona, oranžine ir mėlyna spalvomis. Naikintuvų variklių skleidžiamo gaudesio nesigirdėjo beveik minutę. Naikintuvai nuskrido į pietus, kai atgavo savo įprastą kamufliažinę spalvą. O tuo metu objektas staigiai nusileido prie žemės ir beveik ją lietė, įtraukdamas į save viską, prie ko prisiliesdavo. Vieną daiktą objektas, greičiausiai, sąmoningai nepaėmė ir jį numetė ant mūsų automobilio stogo. Stoge atsirado skylė. Mes pamatėme, kad šis daiktas - tai surūdijusi tvirtinimo detalė, naudojama didelio aukščio pastatų ir tiltų statyboje. Aš pagalvojau, ir karininkai pritarė mano nuomonei, kad „puodas“ - tai nežemiškosios kilmės svečių nuosavybės evakuatorius, todėl mums, atvykus į vietą, mažai kas beliks apžiūrėti. Ir aš beveik neklydau.

Dievas mato, kad plynaukštėje ateiviai paliko, o tiksliau - pamėtėjo mums tai, kas jiems patiems buvo visiškai nevertinga. Ir praėjus daugeliui metų neturiu jokios priežasties abejoti tuo, kad Rosvelyje mums buvo parodytas šou su technologinėmis dekoracijomis ir pseudoherojais. Su mumis buvo pasidalinta likutiniu intelektualiniu produktu, mums naudingu, o jiems - beviltiškai pasenusiu. Kodėl taip galvoju? Todėl, kad nežemiškasis aparatas, kuris didžiulėse kosmoso platybėse nardo tarsi žuvis vandenyje, ir būdamas sukurtas pagal aukštas bei mums nežinomas technologijas, niekaip negalėjo patekti į avarinę situaciją dėl žaibo išlydžio, nuo kurio net mes mokame apsisaugoti primityviu Franklino žaibolaidžiu...

Fon Papenas rašo, kad katastrofos vietoje jam teko pasidarbuoti, kaip dar niekada nebuvo tekę darbuotis. Iš pradžių jis fotografavo lauko sąlygomis, o po to dirbo KOP ir KJL bazėse:

- Diskas gulėjo plokštuma ant patamsėjusio nuo aukštos temperatūros grunto. Pažeidimų pėdsakų nebuvo matyti. Ant korpuso pamačiau tankias apnašas, nesiskiriančias nuo rūdžių. Iš įvairių taškų, netgi hidraulinio keltuvo aikštelės, padariau apie 600 nuotraukų. Viduje, kabinoje, kurios skersmuo buvo 12-14 pėdų ir kuri savo vidine struktūra buvo labai panaši į graikinio riešuto kevalą, aš fotografavau kiekvieną centimetrą, kiekvieną svirtį, kiekvieną mygtuką.

Pakakdavo prie ko nors netyčia prisiliesti, prieš akis atsirasdavo ore pakibusi įvairių spalvų schema. Kalbant apie pilotus, jų pilki šiurkštūs rūbai atrodė tarsi susilieję su jų pilka šiurkščia oda. Jų rankos turėjo po keturis plonus pirštus, plačiai atmerktos įkypos akys buvo be vyzdžių. Man atrodė, kad tai buvo mirusios į žmones panašios būtybės. Tai buvo robotai, aparatai, nejudantys tik dėl to, kad jiems nebuvo tiekiama elektros energija. Kai ore pasirodydavo įvairiaspalviai simboliai-schemos, jų nagai parausdavo, akyse atsirasdavo sąmoningas spindesys...

Nikolas fon Papenas fotografavo ir aparato variklį. Jis buvo ne didesnis už stambų obuolį, prie jo iš viršaus, apačios ir šonų buvo prijungtos sidabro spalvos metalo degtukų dėžutės dydžio blokeliai. Įrenginys labai pavojingas, netgi neilgai prie jo pabuvus galima buvo patirti dalinį paralyžių, kurio atsikratyti kai kuriems taip ir nepavyko. Tuo metu jaunas ir nerūpestingas fon Papenas nenukentėjo, tačiau, būnant jau garbingo amžiaus, ėmė persekioti įtarimai, kad baisi onkologinė liga - tai 1947-ųjų metų fotografavimo pasekmės.

O dabar šiek tiek apžvelkime technologijas, kurias, kaip išsireiškė fon Papenas, mums pakišo ateiviai ir kurias, kūrybiškai pritaikę, naudojame karui ir taikai. 1973-iais metais jis paskelbė 23 idėjas, galinčias sukelti proveržį mūsų gyvenime. Apžvelkime tris iš jų.

Pirmoji - taip vadinama elektroninė elgesio žymė (mikroschema) su individualiu skaitmeniniu kodu, įauginama į žmogaus organizmą ir leidžianti iš kosmoso ne tik stebėti jo buvimo vietą, bet ir radijo komandomis-impulsais versti atlikti vienokius ar kitokius veiksmus.

Ir tai jau nebėra vien tik teorinis pamąstymas: neseniai JAV pradėtas eksperimentas, kurio metu mikroschemos įaugintos nusikaltėliams bei specialiųjų padalinių, aviacijos, laivyno kariams.

Antroji - ypatinga farmakologinė „dieta“, padarantį žmogų praktiškai nematomu, taip pat ir elektroninio sekimo sistemoms. Kai rašo internetinis laikraštis „ParaNet“, nematomi baudėjai, išmokyti kovos menų, puikiai užsirekomendavo amerikiečių specialiuosiuose būriuose, kurie vykdė antiteroristines operacijas Afganistane.

Trečia, ko gero, labiausiai intriguojanti. JAV mokslininkai, detaliai studijuodami prie Rosvelio paimtą NSO, užčiuopė principus, kurių panaudojimas leidžia išvystyti greitį, artimą šviesos greičiui. „ParaNet“ vėl skelbia: „Lockheed“ kompanijos specialistams pavyko beisbolo lazdos dydžio daiktą tokiame fantastiškame režime išlaikyti pusantros sekundės.

Žinomam britų ufologui Deividui Oldsmanui pavyko gauti Nikolo fon Papeno laiško kopiją. Remdamasis šiuo laišku jis rašo knygą, kurioje rengiasi su purvais sumaišyti versiją, kad vienišoje rančoje prie Rosvelio kariškiai paėmė tik daugybę lengvų tarsi popierius nuolaužų ir pusiau suirusius negyvų ateivių kūnus. Kaip rodo šis straipsnis, viskas buvo ne visai taip arba visiškai ne taip. Norėtųsi tikėti, kad busimoji Oldsmano knyga bus išversta ir į lietuvių kalbą. Juk alternatyvus Oldsmano požiūris kelia susidomėjimą dar ir dėl to, kad ufologas žada kartą ir visiems laikams užbaigti prasimanymus ir mistifikacijas. Tiesa, tokius pažadus jau ne kartą girdėjome iš kitų, tokių pat žymių autorių lūpų.

reklama

Šioje istorijoje: Rosvelas. Ateiviai, technologijos

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 453 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (389)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (300)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Receptas: nuo užsikimšusių arterijų, riebalų kraujyje, ...

Daugybė sprendimų nuo tam tikrų sveikatos problemų, galima aptikti Vokietijos kultūroje. Štai receptas, kuris tinkamas nuo daugelio sveikatos problemų, būtent šių gydymų...
paranormal.lt
Nustebino augalas pievoje, o pasirodo – vaistas, apsaug...

„Dalinuosi rožiniais „kupsteliais“ − šaukščiais, jeigu neklystu, kurie ryškiai nuspalvino pavasarinę pievelę šalia Dusetų“, - rašė skaitytoja. Aplinkos ministerijos gamtos apsaugos skyriaus vyr.

paranormal.lt
Geriausias receptas nuo cukrinio diabeto!...

Cukraus lygį dabar lengva kontroliuoti! Cukrinis diabetas yra nepagydoma ir sunki liga, kuri nuneša daug gyvybių kasmet. Be grėsmes paciento gyvybei, diabetas, taip pat sukelia daug sunkių lydinčių simptomų.
paranormal.lt
Išgerkite ryte vandens su ciberžole, neįtikėtina nauda ...

Ciberžolė, kaip ir vanduo su ciberžole turi stiprių anti-kancerogeninių ir anti-uždėgiminių savybių. Jei įdėsime ciberžolę į citrinos vandenį, kuris suteikia sveikatos įvairovę, jūs turėsite labai sveiką gėrimą.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Kaip grūdintis, kad būtume sve...

Sakoma, kad grūdintis sveika. Vieni, norėdami sustiprinti imuninę sistemą, lipa į eketę, kiti prausiasi tik su šaltu vandeniu arba kiekvieną laisvą valandėlę išnaudoja pasivaikščiojimams ar darbui gryname ore. Dar kiti teigia, k
paranormal.lt
Ar jūsų maiste pakanka vitamin...

Kad būtumėme sveiki, mitybos specialistai rekomenduoja valgyti kuo įvairesnį maistą.
paranormal.lt
Ar tikrai naudinga vietnamieti...

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamas „Žvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms...
paranormal.lt
Kaip pasigaminti veiksmingą te...

Paprastas receptas, aliejaus pagrindu! Natūralus tepalas nuo psoriazės savo rankomis. Norėčiau pabrėžti, kad šis tepalas negydo psoriazės, o mažina diskomfortą, pavyzdžiui, niežulį, pleiskanojimą. Būtinai išsitirkite save prieš
paranormal.lt
Ciberžolės kaukė veido odai...

Veido kaukė iš ciberžolės. Greita ir naudinga! Jūsų veido išvaizda gali priklausyti nuo daugeli problemų, kurios gali kilti dėl įvairių veiksnių, įskaitant stresą, hormonus ir kt. Dažniausiai odos problemos spuogai, tamsi veido