Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (5742) Komentarų: (0) (13.09.2015 - 11:27)

Prie ko kimba pinigai, pagal fengšui

Pinigų per daug nebūna. Todėl jau seniai yra ir apgalvota, kaip rasti būdų jų pasididinti.

Įdomu tai, kad iš visų fengšui praktikų, susijusių su buitimi, lengviausiai pasiekti būtent turto. Prieš tampant turtingu, pasiruoškite: dėmesingai apgalvokite, ar jūs tikrai esate pasiruošę tokiam krūviui, ar jūs tikrai atrodote taip, kaip pasiturintis žmogus – ar tarp savo gausybės kaukių turite ir šią? Taigi, visų pirma jums reikia įtikinti save tuo, kad jūs tikrai nusipelnėte turto. Stenkitės kuo smulkiau mintyse atsakyti į klausimą „kodėl aš vertas didelių pinigų“.

Pereikite namus, viską apžiūrėdami lyg pirmą kartą savo aštriu žvilgsniu. Jei jūs norite sustiprinti savo namų fengšui pritraukdami čia naujo turto, jūs turite įsitikinti, kad namuose tam yra vietos. Atitinkamai

turite atsikratyti nereikalingo balasto: drabužių, kurių seniai nedėvite, tačiau vis neprisiruošiate atiduoti ar išmesti; senų knygų, kurias nusipirkote prieš daugybę metų, tačiau vis nesugebėjote perskaityti; žurnalų, kurių jau seniai nebevartote, tačiau jums vis dar gaila juos išmesti. Susikaupkite ir atsikratykite viso šito, vardan jūsų pačių gėrio. Atiduodami seną šlamštą, jūs koreguojate ir savo pasaulėžiūrą. Kuo daugiau atiduodate, tuo daugiau gaunate, kadangi tuo pačiu metu išlaisvindami erdves išlaisvinate ir savo vidų.
Materialiniai turtai lengvai pasiduoda fengšui metodams dar ir todėl, kad jį lengva suskaičiuoti – reguliariai įsivaizduokite, kokio gėrio jums dar trūksta. Sutikite, kad skystųjų kristalų televizorių yra paprasčiau įsivaizduoti nei kad būsimo vyro veidą.

Pridėdami bagua schema ant jūsų buto ar namo plano, jūs galite pamatyti, kokios gyvenamosios patalpos yra pietryčiuose, atsakančiose už materialų klestėjimą. Norint pritraukti fengšui pinigus rekomenduojama įsigyti akvariumą su nelyginiu žuvyčių skaičiumi arba bent jau pakabinti tokį paveikslą. Jei pastebėjote, kinų parduotuvėse prie kasos aparato neretai stovi akvariumas su auksinėmis žuvytėmis, skatinantis mokėti pinigus. Be auksinių žuvelių, kinai rekomenduoja žuvį arovaną, tačiau ją auginti derėtų vieną, kadangi ji išauga iki 30 cm. Maitintis žuvis reikia tik gyvu pašaru.

Prieš pradedant tvarką savo namų pietryčiuose, derėtų įsigyti keletą senų kinietiškų monetų, kurias patartina nešioti piniginėje, klijuoti prie svarbių finansinių dokumentų segtuvų, galima jas kabinti ir prie kompiuterių, kuriuose yra svarbi finansinė informacija.

O dabar galima pereiti ir prie konkrečių jūsų namų ar biuro aplinkos daiktų.

Įsigykite turto dievo Caišenio statulėlę: senuko, jojančio ant tigro. Dievą geriausiai sodinti už tos vietos, kur jūs paprastai sėdite. Apskritai, kinai turi keletą turto dievų. Juos galima išdėstyti ne tik pietryčiuose, bet ir prie įėjimo. Melstis jiems nebūtina. Padėjote – ir užteks.

Klestėjimo simboliais laikomi ir „dangaus gyvūnai“: drakonas, feniksas ir vėžlys. Kuo jų daugiau, tuo geriau. Beje, vėžlį rekomenduojama laikyti tikrą. Be pinigų jis atneša ir laimę, ir ilgaamžiškumą.
Kitas puikus gyvūnas, nešantis turtus, yra trikojė rupūžė. Rupūžė dažnai vaizduojama sėdinti ant pjedestalo iš monetų, su in ir jan simboliais ant nugaros. Burnoje ji laiko monetą. Ją geriausiai sodinti ant grindų arba ant stalo, tačiau jokiais būdais ne prieš save. Tokią varlę galima „apgyvendinti“ kiekviename kambaryje.

Pinigų simbolis yra ir laivas su burėmis. Šis simbolis yra dar nuo neatmenamų laikų, kai burlaivis asocijavosi su prekėmis ir pinigais. Geriausiai šį simbolį pritvirtinti kur nors tik įėjus į butą ar ofisą. Svarbiausiai, kad jo nosis būtų atsukta į patalpos vidų, simbolizuojant sėkmės atėjimą.
Atminkite, kad visiems šiems daiktams geriausia spalva būtų auksinė. Auksas kaip medžiaga tam tinka labiausiai. Jei jūs neturite galimybių įsigyti auksinių burių, paprasčiausiai ant laivo denio paberkite auksinių monetų ar kitų auksinių daiktų.

Pagal fengšui turto stichiją atstovauja vanduo. Vis dėl to vandenį reikia vartoti su dideliu atsargumu. Augant fengšui populiarumui landšaftai su vandens simbolika yra labai madingi. Tačiau su stichijomis reikia elgtis labai atsargiai. Kadangi vanduo bėgantis iš pastato į išorę, nuplukdo ir piniginę sėkmę.

Vis dėl pasiekti finansinio klestėjimo yra per mažai. Su fengšui pagalba galima išmokti saugoti gerą reputaciją, taip pat turtus, atplaukusius kartu su žuvimis ir burlaiviais, neišleidžiant jų iš savo namų. O už reputaciją yra atsakinga pietinė namų dalis.

Norint į namus prišaukti gerą reputaciją, reikia įsigyti krištolinį bra šviestuvą ir pakabinti jį ant pietinės sienos. Jei šviestuvas yra visą parą įjungtas pietinėje dalyje, jis ne tik prišaukia gerą reputaciją, bet ir išprovokuoja tokį dalyką, kaip gerąją šlovę. Patariama šviesą laikyti įjungtą net ir dienos metu ir galvoti, elektros sąskaitos atsipirks atvedusios jums tikrą šlovę.

Reputaciją galima gerinti ir su raudona šviesa. Jei jūsų darbo kabinetas yra pietuose, tuomet net neabejodami dažykite jį raudonais atspalviais. Žinoma, ne kiekvieno nervinė sistema gali išbūti tokioje aplinkoje, todėl ypatingai nervingi žmonės gali apsiriboti tik raudonomis durimis.

Pakabinkite konfeti virš durų – tokios konfeti dažnai naudojamos sutinkant Naujuosius metus ir taip simboliškai sukuria triukšmą. O stiprus triukšmas asocijuojasi su aplodismentais, kurie sutinka žymų asmenį.

Jei dėl kokių nors priežasčių jums netinka visi aukščiau išvardinti metodai, tuomet galite apsiriboti saulėtekio paveikslu arba žydinčiomis saulėgrąžomis. Svarbu, kad saulėgrąžos būtų tiesios, nenulaužytos ir nenulinkusios. O dar geriau kambaryje laikyti gyvų saulėgrąžų puokštę.

Pietinėje būsto dalyje venkite juodos ir mėlynos spalvų, kurios yra in energija, jan energijos priešprieša, kuri atsako už reputaciją. Taip pat venkite per daug vandens simbolių pietinėje namų dalyje. Jei šeimos galva, atnešanti daugiausiai pinigų, pietuose įsirengs savo miegamąjį, tai nebus labai geras ir išmintingas sprendimas.

reklama

horo.lt

Šioje istorijoje: reputacija, fengšui, pinigai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 5742 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Mišinys sugrąžins jūsų pažeistus plaukus į gyvenimą, ne...

Štai plaukų kaukė kuri padės sustiprinti pažeistus plaukus. Jis tinka visiems plaukų tipams, o taip pat sumažinti plaukų slinkimą. Be to, ji stimuliuoja plaukų augimą.
paranormal.lt
Atnaujinkite savo inkstus tik su vienu ingredientu!...

Maistas mūsų organizme ištirpsta fermentų pagalba ir hormonų endokrininės sistemos. Natrio bikarbonatas gaminamas inkstuose ir kasoje, kad padedu organizmui ištirpinti ir panaudoti maistą, kurį mes valgome.

paranormal.lt
Ar jums tikrai reikia antibiotikų?...

Tarp gydytojų sklando mitas, kad pacientai trokšta antibiotikų, kad ateis ir reketuos, šitų stebuklingų vaistų, nors visai jiems jų nereikia. Mitas tik pusiau mitas, nes tikrai yra, nors ne tiek daug, kaip būtų galima pamanyti.
paranormal.lt
Išvalykite storąją (gaubtinę) žarną nuo toksinų...

Atsisveikinkite su nuovargiu, galvos skausmu ir viršsvoriu. Tai skanus būdas išvalyti storąją žarną su šiais ingredientais: obuoliai, chia sėklos, linų sėmenys.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Neįtikėtini faktai: keisčiausi...

Kiekvieno žmogaus gyvenime kartais nutinka tokie keisti sutapimai, kad nenorom kyla klausimas – ar tai iš tiesų atsitiktinumai? Arba koks nematomas scenaristas žaismingai valdo mūsų likimus?
paranormal.lt
Stebuklingas Gvadelupės Mergel...

Kiekvienais metais į Meksiką atvyksta milijonai žmonių, turėdami vieną tiksią – apsilankyti šiauriniame sostinės priemiestyje esančioje bažnyčioje ir savo akimis pamatyti Gvadelupės Mergelės Marijos, kuri laikoma abiejų

paranormal.lt
Ktonų civilizacija po žeme...

Neseniai Kinijos žiniasklaida paskelbė įdomią istoriją. 2003 metų vasario 28 dieną privačioje anglių kasybos šachtoje greta Czisi miesto įvyko avarija. Griūtis užvertė keturiolika ten dirbančių šachtininkų. Gelbėtojai atkasė dvy
paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.