Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasaulio šeimininkai » Peržiūrų: (417) Komentarų: (0) (22.06.2016 - 15:01)

Satanistinių globalistų planai (I)

Talpindami šį straipsnį, mes nekeliame sau tikslo bauginti skaitytojų, kaip tai daro liberalios žiniasklaidos priemonės. Mūsų uždavinys – sekti principu: įspėtas – vadinasi, apsiginklavęs.

Tik suvokę iškilusios grėsmės mastą, galime drauge, kolektyviai duoti atkirtį. Kaip mažos skruzdėlės visos drauge pasistato didžiulius skruzdėlynus, pakeisdamos kraštovaizdį aplinkui, taip ir žmonės, nukreipę savo valią į vieningą srautą, priverčia istorinius procesus tekėti labiau priimtinomis vagomis.

Ir dar. Satanistinių globalistų planai pradeda strigti. Vis daugiau ir daugiau žmonių suvokia jų keliamą pavojų, prasikrapšto akis ir savo veiksmais keičia socialinių procesų tėkmę. Globalinis elitas jau nesusidoroja, nebegali taip lengvai kaip anksčiau manipuliuoti tautomis. Ir tai didžiulis interneto nuopelnas.

Rasistų globalizatorių grėsmė žmonijai

TAMSŪS KĖSLAI

1957 metais, viename iš slaptų susitikimų, kuriuose dalyvavo turtingiausių klanų atstovai, svarstė labai specifišką temą: „Planetos gyventojų perteklius – didžiausia šios dienos problema“.

Svarbiausia išvada, kuri buvo ten padaryta: šiuolaikinei civilizacijai gresia neišvengiama žūtis, jei išliks dabartiniai gyventojų skaičiaus didėjimo tempai. Kaip žinia, yra tik du būdai mažinti gyventojų prieaugį – arba mažinti gimstamumą, arba didinti mirtingumą.

Abu šie būdai buvo detaliai išnagrinėti, buvo suformuluotos atitinkamos koncepcijos, kaip juos įgyvendinti praktiškai. Taip buvo sukurtos iškart kelios gimstamumo tempų mažinimo programos, tame tarpe programos naudojant tokias medicinines procedūras kaip sterilizacija bei abortai.

Kadangi gimstamumo mažinimo programos pasirodė esančios mažai efektyvios, elitas galutinai pasirinko mirtingumo didinimą – kaip paskutinį šansą išvengti civilizacijos katastrofos. Gyventojų skaičiaus didėjimo dinamiką gali pailiustruoti šie skaičiai: 1930 metai – 2 mlrd planetos gyventojų, 1960 – 3 milijardai, 1974 – 4 milijardai, 1987 – 5 milijardai, 2000 – 6 milijardai. Yra dėl ko nerimauti pasaulio užkulisiams – spartus planetos gyventojų skaičiaus didėjimas gali sugriauti visą jų komfortišką gyvenimą.

Šiuo metu planuojama „atsikratyti“ 2 milijardų žmonių, pasitelkus karus, badą, ligas ir visas kitas priemones, kurių dėka galima pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Bilas Kuperis savo knygoje „Blyškusis raitelis“ rašo: „Kelias slaptas rekomendacijas davė daktaras Aurelijus Pekejis iš Romos klubo. Jis teigė, kad galima sukurti naują ligą, kuri sukeltų tokį patį efektą kaip juodasis maras“. Kalba eina apie mikroorganizmą, pažeidžiantį imuninę sistemą, dėl ko nebeveiktų skiepai. Buvo nutarta sukurti tokį mikroorganizmą bei sukurti atitinkamas profilaktikos ir gydymo priemones. Mikroorganizmas turi būti panaudotas prieš pagrindinę gyventojų masę ir įvedamas į organizmą per profilaktinę vakcinaciją.

Profilaktikos priemonės bus naudojamos tik elito atstovų atžvilgiu. Medicinos pagalba bus suteikta visiems išgyvenusiems, kai bus nuspręsta, kad žuvo pakankamas skaičius žmonių. Vaistai bus paskelbti kaip „ką tik atrasti“, nors jie egzistuos nuo pat pradžių. Šis planas yra dar didesnio plano „Global 2000“ dalimi.

Kaip pagrindinis taikinys buvo pasirinkti nepageidaujami visuomenės elementai – visų pirma juodaodžiai, lotynų amerikiečiai, homoseksualistai.

Afrikos kontinentas buvo infekuotas 1977 metais vykdant profilaktinius skiepus prieš raupus. Vakcinacijoje dalyvavo Pasaulio Sveikatos organizacija. Amerikos gi gyventojai buvo infekuoti skiepijant nuo hepatito B, skiepijo Niujorko, San Francisko ir dar 4 miestų Susirgimų kontrolės centrai. Infekuoti buvo homoseksualūs gyventojai.

Skelbimuose visų pirma buvo kreipiamasi į vyrus homoseksualistus, gyvenančius netvarkingą lytinį gyvenimą. AIDS sukeliantis agentas buvo vakcinos sudėtyje.

Svarbiausia smogiamąja jėga depopuliacijos politikoje turėjo tapti JAV. Tai įprasta praktika, kadangi ši valstybė visada dominavo, kai reikėjo vykdyti užkulisių valią.

Šios politikos įgyvendinimo mechanizmą sukūrė Heigas ir Kisindžeris. Praktiškai jį įgyvendino JAV Valstybės departamentas. Iš esmės visa depopuliacijos politika pagrįsta grubiu ekonomiškai nuo JAV priklausomų šalių šantažu.

Iš pradžių Dėdė Semas su draugiška šypsena užneria pasirinktai šaliai ekonominės priklausomybės kilpą, o paskui abejingu, bejausmiu balsu pareikalauja, kad vakarykštis draugas imtųsi greitų ir efektyvių priemonių nuosavų gyventojų skaičiui mažinti.

Tuo pat metu nacionaliniam elitui ultimatyvia forma paaiškinama tos konkrečios tautos atstovų skaičiaus kvota, kurią tai preparuojamai valstybei suplanavo užkulisiai.

Parklupdytos ant kelių valstybės įpareigojamos atsiskaityti už „atliktą darbą“ naikinant savo gyventojus, kitaip elitas praras Amerikos pagalbą, be kurios elito atstovai neišlaikys valdžios savo rankose. Pasiekusios planuojamus likusių gyvų savo pavaldinių skaičiaus rodiklius, nacionalinės vyriausybės turi griežčiausiu būdu kontroliuoti, kad ateityje gyventojų skaičius nedidėtų.

Jeigu valdantis režimas yra nesukalbamas, tai staiga, tarytum visai nelauktai netikėtai įsiplieskia pilietinis karas, ginkluotas maištas ar sukilimas, kurį suorganizuoja kokia nors niekam nežinoma nacionalinė mažuma ar partijėlė.

Nepriklausomi stebėtojai tokiais atvejais visada pažymi, kaip puikiai ginkluoti ir treniruoti tie sukilėliai. Anksčiau ar vėliau paaiškėja, kad suokalbininkus finansavo CŽV. Be to, karinių perversmų trečiojo pasaulio šalyse aukų skaičius būna visada žymiai didesnis tarp taikių gyventojų nei tarp kariškių.

Panašiais metodais Heigo ir Kisindžerio depopuliacijos politika vykdoma valstybiniu lygmeniu, iš esmės lemdama JAV užsienio politiką.

Rusijai, pavyzdžiui, irgi buvo pateiktas analogiškas ultimatumas. Skambėjo jis maždaug taip:

„Šalyje gyvena 2,5% planetos gyventojų. Stabiliai mažėjant planetos gyventojų skaičiui, ši dalis neišvengiamai mažės. Tuo tarpu rusams priklauso 13,2% planetos sausumos paviršiaus su visais resursais ir iškasenomis, o tai – 5 kartus daugiau nei vidutinis statistinis rodiklis.

Rusija nepriklauso Auksiniam Milijardui, dėl to jai neleistina turėti tokius milžiniškus resursus ir elgtis kaip „šuo ant šieno“ nuo šiol rusams draudžiama. Reikia dalintis.

Gimstamumo mažinimas ir bendri gyventojų nuostoliai, sudarantys po 1,5 mln žmonių per metus šioje perspektyvoje atrodo ne kaip valstybės savižudybė, o priešingai – kaip sveika reakcija. Rusijos gyventojų limitas 2050-iems metams nustatytas 30-čiai mln žmonių. Vietų, kuriose jie gyvens žemėlapis pridedamas.“

(Sprendžiant iš to, kad per pastaruosius kelis metus situacija pasikeitė ir Rusijoje gimstamumas vis didesniu tempu didėja, galima daryti išvadą, kad rusų elitas depopuliacijos politikai nepakluso ir nusižudyti drauge su savo valstybe nepanoro. Iš čia – „rusai puola“ it „Putinas tironas“. Tik bombarduoti, kaip nebūtų gaila, tokios neklusnios šalies neišeina. – Versijų pastaba)

Pamąstymui: 2000 metų duomenimis nuo AIDS jau mirė 16 mln žmonių visame pasaulyje. 24 mln afrikiečių, gyvenančių į pietus nuo Sacharos, yra viruso nešiotojai. Kiekvieną dieną ŽIV virusu užsikrečia 25 000 žmonių. Kiekvieną minutę nuo AIDS pasaulyje miršta 6 žmonės.

(B. D.)

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: gyventojų mažinimas, depopuliacija, Elitas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 417 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (368)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (282)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pat pagerinti imunitetą.
paranormal.lt
Vėžinės ląstelės miršta, kai jūs valgote šiuos 7 produk...

Vėžinės ląstelės miršta, kai jūs valgote šiuos 7 produktus. Atėjo laikas pradėti juos vartoti. Taigi, mokslininkai pataria juos naudoti siekiant stabdyti vystymąsi ir plitimą vėžinių ląstelių.

paranormal.lt
Molės Fenčer paslaptis...

Niekas taip nesuprato kas nutiko Molei Fenčer, pavadintai "Bruklino Mįslė" ("Brooklyn Enigma"). To niekaip negalima susieti su stebėjimų ar tyrimų trūkumu - ir vienų, ir kitų buvo pakankamai.
paranormal.lt
Mokinys savarankiškai rado būdą, kaip išgydyti ŽIV?...

Kaip ir daugelis mokslu besidominčių mokinių, Andrew Jinas domėjosi žmogaus evoliucijos klausimu. Bet susidomėjimas šį protingą jaunuolį, vieną iš trijų „Intel Science Talent Search“ laureatų, laimėjusių 150 000 JAV dolerių, nuv

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa