Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (1025) Komentarų: (0) (17.06.2015 - 22:27)

Senų daiktų energetika

Bėgant laikui kiekvienas daiktas kaupia savyje begalę teigiamos ir neigiamos energetikos. Kiekvienas daiktas turi savo atsiradimo istoriją ir savo gyvenimą. Sekant įvairius ezoterinius mokslus ir teorijas būtina saugotis suskilusių, sulūžusių ir vėliau suklijuotų daiktų, užadytų ir susiūtų rūbų. Kas vis dėlto slypi už tokių rūbų ir daiktų? Kokia jų energetika ir kas joje žalingo? Kodėl ezoteriniai mokslai sako griežtą „NE“ tokiems daiktams?Bet koks įskilimas, lūžis, skylė ir t.t. daikte ar rūbe, kuris pagal savo prigimti turi būti ir buvo sukurtas pilnas, visas ar liaudiškai tariant „cielas“, skleis neigiamą ir griaunančią informaciją: tai užsifiksavęs destrukcijos momentas daikto „gyvenime“. Jis skleis neigiama energetiką, kenks jo vartotojui, siurbs iš jo teigiama energiją, gali kenkti sveikatai, pritraukti finansinius rūpesčius ir pan. Kartu su teigiama energetika iš gyvenimo iškeliaus sėkmė, laimė, džiaugsmas. Žinoma, galima bandyti daiktą ar rūbą restauruoti, tačiau pašalinus vizualius trūkumus neigiama informacija ir energetika liks, juk iš daikto „atminties“ skilimo ar įtrūkimo neištrinsime. Neigiamą daikto informaciją, energetiką galima apvalyti, pašalinti, tačiau tai jau kita tema.

Buityje patariama nenaudoti suskilusių indų, apdaužytuose puoduose neruošti maisto. Tai kenks maisto kokybei ir sveikatai, maisto energetikai.

Nenaudokite daikto dalių, jei nėra viso daikto. Pvz. senos spinteles durelių bareljefas gali atrodyti gražiausiu ornamentu, tačiau tai daikto dalis, kuri ir skleis tik dalies energetiką, o ne žymės pilną, išbaigtą kūrinį.

Nevertėtų nešioti sutrūkusių papuošalų, ypač vestuvinių sutrūkusių žiedų, papuošalų su sugedusiomis sagtimis. Pvz. sutrūkęs vestuvinis žiedas gali naikinti ir griauti asmeninius santykius.

Rūbai privalo būti nesuirę, kišenėse negali būti skylių. Juk rūbas lyg antra oda, kuria mes kasdien dėvime ir ji prisisiurbia mūsų energetikos, tampa tarsi mūsų dalimi. Tos pačios taisyklės galioja ir aksesuarams, rankinėms batams ir t.t.

Tai kaip visgi pasielgti su šeimos relikvijomis, mėgstamais antikvariniais baldais ar panašiais daiktais? Pirmiausia būtina pasidomėti daikto istorija, jei jis į Jūsų namus atkeliavo kaip palikimas, pasiekė šeimą iš sendaikčių turgaus. Visi be išimties daiktai kaupia mintis, jausmus, aistras, kažkada valdžiusias jų šeimininkus. Sendaikčius gaubia ypatingas fonas. Jeigu turėtume prietaisą, panašų į tą, kuriuo matuojama radiacija, jis „skambėtų“ tikrai baisiai stipriai. „Baisiai“ todėl, kad daugelis sendaikčių liudytų sunkias savo buvusių šeimininkų gyvenimo minutes, skausmą, netektis, negatyvias emocijas. Juk jos paprastai stipriau išgyvenamos ir išreiškiamos už ramias ir harmoningas akimirkas. Be to, dauguma senų daiktų ir buities reikmenų į komiso parduotuves patenka,nes jų šeimininkai nuskurdo ar numirė. Žodžiu, net seno daikto „perdavimo“ kitam savininkui aplinkybės  dažniausiai turi negatyvų kodą. Mūsų mintys ir jausmai, energetinis piešinys tarsi antspaudas ant daiktų, kurie buvo drauge su žmogumi. Išbūna jis ilgai. Naudojant mantines sistemas (Taro, Lenormand kortas, runas ir t.t.) jį net galima iššifruoti, sužinotume, kas senu daiktu naudojosi, ką jautė ir netgi apie ką galvojo. Dar daugiau, galima pasitelkus daikto informacinį lauką galima sužinoti, kur šiuo metu yra jo šeimininkas, kuo jis užsiima ir netgi apie ką mąsto. Taigi būtina isigyjant daiktą juo domėtis, tyrinėti jo istoriją ir gyvenimo aplinkybes, o jei to neįmanoma padaryti prisilieskite prie didelio daikto, pavyzdžiui, baldo, mažesnį daiktą paimkite į rankas, priglauskite prie krūtinės. Tada užsimerkite ir įsiklausykite į savo pojūčius. Jeigu jaučiate diskomfortą, reiškia daikto reikia atsisakyti, kad ir kaip jis jums patiktų. Svarbiausia – žodžiais nenusakomo ryšio pojūtis, niekas kitas nepadės pasirinkti pirkinio su artima energija, tik mūsų pačių nuojauta. Daiktas turi stiprinti, suteikti teigiamos energijos, pilnatvės pojūtį. Kitu atveju, jei liečiant daiktą jaučiamas nerimas, baimė ar kitos neigimos emovijos, perkamo daikto reiktų geriau atsisakyti.

Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į senus veidrodžius, nes tai didžiausi energetikos indai. Daugiau informacijos rasite čia: „Veidrodziai – magija ir prietarai“.

Įsigijus dėvėtų drabužių būtų naudinga kurį laiką juos palaikyti po tekančiu vandeniu. Juose esantis svetimas laukas vandenyje ištirpsta. Prieš nešiojant po tekančiu vandeniu reikėtų palaikyti ir naujus drabužius. Drabužius galima ir pagarinti: šiluma (ypač atvira ugnis) išdegina ir gerokai susilpnina išlikusį negatyvų lauką. Paprastai kažkiek laiko užtrunka, kol priprantame prie naujai įsigytų daiktų ar juolab drabužių. Kad jie išsyk taptų savi, trukdo svetimas laukas. Tik po kiek laiko juos pamėgstame, „prisijaukiname“. Kartais rūbai gali tapti netgi „laimingais“, t. y. savos rūšies, talismanais. Mes jais rengiamės ypatinagais gyvenimo momentais, pavyzdžiui, eidami laikyti egzaminų. Sėkmę galima nesunkiai paaiškinti: vienąsyk, vilkint šiuos drabužius, mums pasisekė ir emocinis sėkmės „užtaisas“ juose pasiliko. Iš naujo rengdamiesi „laimingą“ drabužį arba pasiimdami talismaną esame pamaitinami „sėkmės“ energija. Pagerėja nuotaika, sustiprėja tonusas, jaučiamės energingi, pasitikintys savimi. Rezultatas – mums vėl pasiseka, o talismano „užtaisas“ dar labiau sustiprėja. Lygiai taip pat veikia ir amuletai bei talismanai, kurie mus saugo nuo nesėkmių ar pritraukia laimę. Jie pakraunami teigiama energetika, kuri su kiekvienu sėkmės momentu vis stiprėja. Analogišku „sėkmės“ poveikiu pasižymi šeimyninės relikvijos, perduodamos iš kartos į kartą. Atrodytų, nereikšmingos smulkmenos, tačiau jos virsta svarbia mūsų gyvenimo dalimi, tikrais „naminiais sergėtojais“, o kartais atvirkščiai – perduoda nesėkmes ar net giminės prakeiksmus.

Kartą per metus būtina peržvelgti spintas ir lentyna, sandėliukus ir atsikratyti sendaikčių, kurių jau tikrai mums nebeprireiks. Daugelis namų energetikos valymo ritulalų prasideda būtent nuo sendaikčių išmetimo. Patartina vadovautis taisykle: jei daikto neprireikė dvejus metus – jo tikrai nebeprireiks. Drąsiai tokį “namiškį” švilpinkite lauk. Sendaikčiai ir sukauptas “turtas” spinduliuoja senas, atgyvenusias mūsų gyvenimo akimirkas, momentus, kurie dažniausiai nebeturi nieko bendro su mūsų šiandieniniu pasauliu. Jų sukaupta informacija šiandienai mums nebereikalinga, o kartais net žalinga.
Jei į Jūsų namus jau atkeliavo mielų niekučių tai:

  • Kruopščiai nuvalykite dulkes.
  • Nedidelius daiktus keletą kartų perneškite virš žvakės liepsnos, didelius – apeikite su žvake. Geriausiai tinka šventinta bažnyčios žvakė. Ar žvakė pirkta cerkvėje.
  • Druska sugeria neigiamą energiją. Smulkius daiktus vieną parą pamirkykite žemės druskoje.
  • Nuplaukite pasūdytu vandeniu tuos daiktus, kuriems vanduo nekenkia. Balduose, ju kampuose kelioms dienoms paberkite druskos.
  • Išvalykite kambarį tiesioginiais saulės spinduliais: vienai dienai nukabinkite visas užuolaidas ir, jeigu įmanoma, atidarykite langus.
reklama

Šioje istorijoje: energetika

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1025 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (351)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (270)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Pirmosios plastinės operacijos...

Plastinės operacijos seniai nebe naujiena nei Lietuvoje, nei kitose pasaulio šalyse. Moterys ir vyrai noriai traukia į plastinės chirurgijos kabinetus norėdami atrodyti gražiau. Tačiau pirmosios plastinės operacijos atrodė vi

paranormal.lt
Kaip atsikratyti akmenų nuo dantų be odontologo...

Pastaruoju metu, daugelis žmonių užduodą klausymą, kaip atsikratyti akmenų nuo dantų namų sąlygomis? Ypač jis svarbus tiems žmonėms, kurie negali sau leisti brangių paslaugų dantų klinikoje.
paranormal.lt
Kaip paskatinti skreplių išėjimą iš plaučių...

Tik 2 puodeliai šio gėrimo per dieną sukūrė stebuklą: net mano terapeutas negalėjo patikėti! Aromatinė ir gydomoji - štai, ką galima pasakyti apie šį nuostabų iš žolelių gėrimą. Ši arbata pripažinta gydytojų, kaip efektyviausia
paranormal.lt
Kaip atsikratyti pilvo pūtimo vos per 60 sekundžių...

Pilvo pūtimas - problema, kuri tampa vis labiau ir labiau paplitusi tarp įvairaus amžiaus žmonių. Geriant šį gėrimą, aš pamiršau apie šia problemą visiems laikams!

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite
paranormal.lt
Išvalykite žarnyną nuo gleivių...

Išsivalę nuo gleivių, išmatų ir kitų parazitų žarnyne, mes galime atsikratyti daugelį ligų. Per 70 metų (gyvenimo trukmė) mūsų žarnynas perdirba apie 100 tonų maisto produktų ir 40 tūkstančius litrų skysčio. Pasekmė, ant pilv

paranormal.lt
Pašalinkite gleives iš plaučių...

Atėjo laikas peršalimo ligoms, bronchitui ir pneumonijai! Jei jūs kenčiate nuo kosulio, tada šis receptas padės jums! Kai žmogus kenčia nuo nepraeinančio kosulio, jam sunku dirbti, pastovus skausmas krūtinėje, galvoje ir žino