Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Paranormalūs reiškiniai » Peržiūrų: (1119) Komentarų: (0) (11.06.2015 - 21:56)

«Snaiperio – fantomo» reiškinys

Snaiperio – fantomo fenomenas jau seniai žinomas visame pasaulyje. Dažniausiai „nusikaltimo vietoje“ aptinkami tik nematomo šaulio paliktos veiklos pėdsakai – dažniausiai tai būna dailios skylutės stikle. Nėra jokiu kulkų, jokių šaudžiusiojo pėdsakų… Nieko keisto, kad šis fenomenas labai domina tyrėjus to.

Nematomi piktadariai

Vienas iš pirmųjų oficialiai užregistruotų epizodų įvyko 1952-ųjų metų gegužės pradžioje. Tai įvyko Linkolnšyro grafystėje Anglijoje. Subyrėjo šoninis automobilio, kuriuo buvo keliaujama iš Skantorpo į Donkasterį, stiklas. Policininkai kruopščiai apžiūrėjo įvykio vietą, tačiau neaptiko nieko panašaus į daiktą, iš kurio galėjo būti šaudoma. Praėjus kelioms dienoms tame pačiame kelyje lygiai tokiu pačiu būdu buvo išmuštas krovininio automobilio stiklas. Kitą dieną nematomas snaiperis užpuolė mokyklinį autobusą. Viduje esantys vaikai buvo apipilti stiklo šukėmis. Laimei, niekas jų stipriai nenukentėjo.

Tų pačių metų rugsėjo 22 d. į policiją kreipėsi apie 50 Komomo miesto (Indianos valstija, JAV) gyventojų, skųsdamiesi nežinomu piktadariu, kuris sušaudė jų automobilių šoninius stiklus. Policininkai atkreipė dėmesį, kad įeinančios skylės per mažos kulkai, tačiau išeinančios – per didelės. Balistikos ekspertai atliko ne vieną eksperimentą, šaudydami į stiklą įvairiausių markių pneumatiniais šautuvais. Tačiau stikle paliktos skylės buvo skirtingos nuo tų, kurios buvo paliktos automobiliuose.

1954-ųjų metų balandžio mėnesio pradžioje Belinghemo mieste (Vašingtono valstija, JAV) per savaitę nesuprantamu būdu buvo išdaužti apie 1,5 tūkstančio automobilių ir namų stiklų. Neužilgo tokia pati istorija pasikartojo Ohajo valstijoje, Vašingtone, Los Andžele, Čikagoje, Klyvlende ir kituose JAV miestuose. Laikraščiuose buvo rašoma, kad kažkas panašaus nutiko Italijoje…

Viena moteris stebėjo, kaip „kažkas“ nematomas tiesiog „pragraužė“ jos automobilio stiklą. Klyvlendo reporteris Robertas Kebidžas savo akimis matė, kaip savaime sudužo šimtų automobilių, esančių stovėjimo aikštelėje, stiklai. Du policininkai iš Vašingtono parašė pareiškimą, kad jų akyse subyrėjo inkasatorių sunkvežimio priekinis stiklas, kuris buvo laikomas neperšaunamu ir nedūžtančiu!

Sietle vos per naktį buvo padarytos skylės keliuose šimtuose stiklų. Policija paskaičiavo, kad tokiai „akcijai“ atlikti būtų reikėję ne mažiau nei 20 chuliganų būrio. Skylės buvo aptinkamos ne tik stikluose, bet ir automobilių durelėse, sėdynių apmušaluose. Nors pagal visus paskaičiavimus kulkos turėjo įstrigti paviršiuje, jų niekada nebuvo randama.

1977-ais metais, po pagarsėjusios NSO stebėjimo prie Petrozavodsko, kai šis įvykis netgi buvo nušviestas sovietų spaudoje, kai kuriuose miesto namų butuose atsirado idealiai apvalios 6-25 cm skersmens skylės. „Kulkos“ praėjo tiek per išorinius, tiek per vidinius stiklus. Kai kurių skylių kraštai buvo apsilydę. Milicija paskelbė versiją, kad tai chuliganai timpomis apšaudė miesto gyventojų namus, tačiau nė vienas piktadarys taip ir nebuvo pagautas.

1982 metais žurnalistas Muradas Mamedovas tuometiniame Leningrade pastebėjo keistas skyles stikluose, jos buvo netgi prie kasų Suomijos geležinkelio stotyje. Atsirado ir keletas skylių atsiradimo liudininkų. Daugeliu atvejų žmonės tvirtino, kad paprasčiausiai girdėjo pliaukštelėjimą, o atsisukę jau pamatydavo skylę stikle…

Šalia geležinkelio stoties esančios avalynės taisyklos darbuotoja žurnalistui papasakojo, kad iš pradžių išgirdo keistą šlamėjimą, o po to jos ir kliento akyse taisyklos stiklai be jokio garso pasidarė skylėti. Viena nedidelė stiklo šukė pataikė vyriškiui į skruostą…

Pavojinga velniava

Žmonės taip pat ne kartą buvo sužeisti „snaiperio – fantomo“. 1875 m. spalio 2 d. vienas anglas vaikščiojo su draugais. Jis išgirdo keistą švilpesį ir po to rankoje pamatė žaizdą, kurią padarė tarsi kiaurai per ją pralėkęs šratas. Kiti vyrai nieko negirdėjo ir nepastebėjo, kol vyras neparodė sužeistos rankos.

Manoma, kad labiausiai nuo šio anomalaus reiškinio nukentėjo švedų karys Svenas Andersonas. 1974 m. rugsėjo 12 d. nežinomas daiktas pataikė į dubenį, kai vyras buvo prie aviacijos bazės vartų. Žaizdos gylis buvo apie 5 cm, įeinanti žaizda atrodė tarsi padaryta kulkos, o išeinančios žaizdos nebuvo… Beje, kulkos irgi nebuvo.

Bylą apie pasikėsinimą į Andersoną tyrė Karlas Erikas Kalebė iš Halmstado. Jis iškėlė versiją, kad į nukentėjusįjį buvo šauta ledo kulka, kuri paskui ištirpo žaizdoje nuo kūno šilumos. Kai buvo atliktas tyrimo eksperimentas, paaiškėjo, kad iššauti ledo kulkos paprasčiausiai neįmanoma.

Sutuoktiniai Mėjai iš Kanados Port Velerio miesto važiavo automobiliu ir išgirdo keistą aukštą garsą, sklindantį nuo šoninio stiklo. Ponia Mėj nusprendė iškišti ranką lauk ir tuojau pat įtraukė ją atgal – atrodė, kad kažkas įpjovė jai didįjį pirštą. Moteris aiktelėjo ir apžiūrėjo pirštą. Jame buvo matoma nedidelė žaizda, primenanti nudegimą. Panašus įvykis buvo užfiksuotas Binhamptone (Niujorko valstija, JAV), kur „nematomas šaulys“ paliko nukentėjusiojo rankoje nedidelę žaizdelę.

Neseniai informavimo priemonėse pasirodė žinia, kad „snaiperis – fantomas“ Naujojoje Zelandijoje nužudė vyrą. Tragedija įvyko 2013 m. spalio 24 d. ryte. 22-jų metų amžiaus Rutheris Telfordas Heilas su savo 26-ių metų amžiaus drauge Daniela važiavo automobiliu Vanako miesto apylinkėse. Automobilį vairavo Heilas. Netikėtai pasigirdo smūgis į priekinį stiklą. Kažkas jį pramušė iš padarė skylutę Rutherio galvoje. Plūstelėjo kraujas, vyras ėmė virsti į šoną. Šalia sėdėjusiai Danielai vargais negalais pavyko sustabdyti automobilį. Tik po to ji atkreipė dėmesį, kad galinis Subaru stiklas taip pat buvo išdaužtas. Panašu, kad daiktas, sužeidęs jos draugą, praskriejo visą automobilio saloną… Deja, gydytojams nepavyko išgelbėti Heilo, jis mirė dar iki atvykstant greitajai pagalbai. Kulkos ar kito daikto, nužudžiusio vyrą, taip ir nepavyko atrasti.

Iš kur šie svečiai?

Ne kartą „snaiperio – fantomo“ reiškinys buvo susietas su poltergeistu. Pavyzdžiui, paslaptingos skylės atsirado butuose Jenakiveje ir Tomske (Rusija), kur buvo ir kitokių poltergeisto pasireiškimų.

Gana žinomas anomalių reiškinių tyrėjas F.Zigelis papasakojo tokį atvejį. Praėjusio amžiaus 4-o dešimtmečio pabaigoje Lipecko srities (Rusija) Bolšiaja Poliana kaimo gyventoja Jevdokija Logačiova pamatė, kad iš lango sklinda „spindulių pundas“, o jame matoma stovinti žmogaus figūra. Kitą dieną toje vietoje buvo pastebėtos skylės, panašios į paliktas kulkų.

1988 m. vasario 11 d. vakare kažkas pabeldė į Vsevolžsko (Rusija) gyventojos namo langą. Už lango nieko nesimatė. Šeimininkė nusprendė išeiti ant laiptelių – irgi nieko nesimatė… Sniege taip pat nebuvo matyti jokių pėdsakų. Moteris grįžo į namą. Netrukus ji išgirdo pokštelėjimą, lange atsirado idealiai apvali skylė. Moteris kreipėsi į savo pažįstamą, technikos mokslų kandidatą ir paranormalių reiškinių tyrėją S.Kuzionovą. Jis padarė keletą skylės stikle kadrų. Kai buvo išryškintos nuotraukos, už skylės matėsi moters veidas – ji žiūrėjo tiesiai į foto aparato objektyvą.

Fančių šeima iš Tūlos (Rusija) savo buto, esančio 4-ame aukšte, lange aptiko 13-15 cm skersmens skylę labai lygiais kraštai. Po šio įvykio buto šeimininkė keletą kartų šiame lange matė „kažkieno galvą su šalmu“…

Nuo dalelių iki kitų pasaulių

Per tuos metus buvo iškelta daugybė hipotezių apie „snaiperį – fantomą“. Pagal vieną hipotezę, skylutes objektuose padaro nuo ypač didelės galios energijos, kuri susidaro atmosferoje po branduolinio ginklo bandymo, įkrautos dalelės. Tačiau pirmieji pranešimai apie šią anomaliją pasireiškė žymiai anksčiau, nei žmonija išmoko panaudoti branduolinę energiją! Be to, nė viena mikrodalelė negali pramušti metalo…

Kai praėjusio amžiaus viduryje buvo pradėta kalbėti apie NSO, būtent jie ir buvo apkaltinti „šaudymais“. Tačiau nė vienas ufologas nesugebėjo paaiškinti, kokiu būdu vyksta šis šaudymas.

Dar viena paplitusi ir įdomi hipotezė teigia, kad „kulkos“ pas mus atlekia iš kitų laiko ir erdvės matavimų. Jeigu pasiremti hipoteze apie paralelinius pasaulius, tai negalima atmesti minties, kad greitis viename matavime gali būti žymiai didesnis, nei kitame. Tai reiškia, kad tuo atveju, jei iš kito pasaulio į mūsų pasaulį pateks vabzdys, skrendantis reaktyviniu greičiu, pasekmės gali būti katastrofiškos…

reklama

Mįslės ir faktai

Šioje istorijoje: snaiperio – fantomo reiškinys

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1119 | | Reitingas: 5.0/1 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (392)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Kaip paruoši valančią imbiero arbata su citrina...

Labai skani ir naudinga arbata. Imbiero šaknis padeda pašalinti žarnyno dujas, atpalaiduoja ir ramina virškinimo traktą. Ir citrina, ir imbieras turi daug antioksidantų, kurie slopina uždegimą.

paranormal.lt
Lengvas, neskausmingas ir pigus būdas pašalinti karpas ...

Karpos ir odos žymės - neskausmingos ataugos, kurioje gali pasirodyti, bet kurioje kūno dalyje, ypač tose vietose, kurios labiausiai prakaituoja, ties pažastų, veido, kaklo.
paranormal.lt
Ciberžolė artritui gydyti...

Daug žmonių, ypač vyresnio amžiaus, kenčia nuo reumatoidinio ar osteoartrito. Jo gydymui dažnai skiriami nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai, pavyzdžiui, Diclofenac ir kt. Bet tokie vaistai ne tik kad turi minimalų efekt

paranormal.lt
Jei turite vitamino C trūkumą gerkite šį gėrimą!...

Vitaminas C yra stiprus antioksidantas ir odos geras draugas. Jis apsaugo odą nuo tiesioginių saulės spindulių ir stimuliuoja gijimo procesą, pagerina įdegį.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Paruoškite imbierą šiuo senu b...

Imbieras - gali būti dar labiau naudingas, nei jūs manote! Pieno produktai yra populiarūs visame pasaulyje. Šie produktai praeina fermentacijos procesą, kuriame bakterijos maitinasi natūraliu cukrumi ir krakmolu esančiame maist
paranormal.lt
Geresnis pasirinkimas už kavą:...

Šiuo metu madingiausia iš žaliųjų arbatų yra mačia, bet sveika gerti ir visų kitų rūšių žaliąsias arbatas. Viename tokios arbatos puodelyje gausu antioksidantų ir priešuždegiminių medžiagų.
paranormal.lt
Kaip grūdintis, kad būtume sve...

Sakoma, kad grūdintis sveika. Vieni, norėdami sustiprinti imuninę sistemą, lipa į eketę, kiti prausiasi tik su šaltu vandeniu arba kiekvieną laisvą valandėlę išnaudoja pasivaikščiojimams ar darbui gryname ore. Dar kiti teigia, k
paranormal.lt
Ar jūsų maiste pakanka vitamin...

Kad būtumėme sveiki, mitybos specialistai rekomenduoja valgyti kuo įvairesnį maistą.
paranormal.lt
Ar tikrai naudinga vietnamieti...

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamas „Žvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms...