Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (648) Komentarų: (0) (16.10.2015 - 22:40)

Tamsos jėgų šėlsmas

Per pastarąjį pusę amžiaus vaiduokliai, kurie anksčiau gyveno išskirtinai senovinėse pilyse ir dvaruose Europoje, sėkmingai apsigyveno ir visiškai šiuolaikiškuose Naujojo Pasaulio būstuose. Jie neretai visiškai atvirai vaikštinėja namų kambariuose ir kiemuose, tiesiog viduryje baltos dienos, keldami nemažai rūpesčių daugeliui amerikiečių. Štai viena tokių istorijų.

Nekviesto svečio vizitai

1964-ais metais viena Holivudo kino žvaigždė, vokiečių kilmės artistė Elkė Zomer ir jos vyras rašytojas Džo Hajemsas įsigijo prabangų namą netoli Los Andželo. Netrukus po pirkinio įsigijimo sutuoktiniai suprato, kad be jų name dar gyvena vaiduoklis. Pirmoji tai pastebėjo pas juos viešėjusi draugė, vokiečių žurnalistė, kai, besidegindama prie baseino, pastebėjo šalia namo „iš niekur“ atsiradusį nepažįstamą maždaug 50-ies metų vyriškį - apie 2 m ilgio, atletiško kūno sudėjimo, apsirengusio elegantišku juodu kostiumu ir baltiniais ir kaklaraiščiu. Viešnia namo šeimininkams pranešė, kad kieme matė keistą

lankytoją, ir apibūdino jo išvaizdą, Šie nusistebėjo ir sunerimo, nes niekas iš jų pažįstamų neatitiko apibūdinimo.

Praėjo dvi savaitės, džentelmenas juodu kostiumu vėl pasirodė. Šį kartą anksti ryte pro savo miegamojo langą jj pamatė aktorės motina. Pagyvenusi moteris išsigando, jau norėjo pradėti rėkti ir kviestis pagalbos, tik staiga neprašytas svečias dingo.

Mįslingi nakties įvykiai

Tačiau šie du atvejai buvo tik pradžia problemos, su kuria susidūrė sutuoktiniai savo prašmatniame name. Netrukus naktimis name ėmė girdėtis keisti, gana garsūs triukšmai - kažkokie šlamesiai, girgždėjimai, o kartais atrodė, kad nakties metu kažkas valgomajame stumdo kėdes, sustatytas aplink pietų stalą.

Iš pradžių Džo Hajemsas manė, kad šių garsų kilmė yra natūrali, pavyzdžiui, jie atsirado dėl sode užaugusių didelių medžių ir krūmų lapų šlamėjimo ir šakų girgždėjimo. Medžiai ir krūmai buvo apipjaustyti, tačiau keisti garsai naktimis buvo girdimi ir toliau. Po to kiekvieną vakarą prieš miegą Džo apeidavo visą namą, tikrindamas ar gerai uždaryti langai, užrakintos visos durys. Tačiau kitą rytą vieno ir to paties lango pirmajame aukšte rankena visą laiką būdavo randama pakelta. Greitai be ankstesnių  garsų pasigirdo ir nauji. Dabar ir tarnai, ir šeimininkai neretai girdėdavo, kaip keletą kartų atsidaro ir užsidaro pagrindinės durys, nors ryte patikrinus jas visada būdavo iš vidaus įkištas raktas, o durys užrakintos. Galiausiai visi šie nesuprantami įvykiai Hajemsui nusibodo. Jis namuose įrengė kažką panašaus į sekimo įrangą iš mikrofonų, radijo siųstuvų ir imtuvų. Tačiau šios priemonės nepadėjo aptikti nakties rimties drumstėją.

1965-ųjų metų pavasarį sutuoktiniai iškeliavo pailsėti į Europą, o namą paliko prižiūrėti save bičiuliui. Su jo „valdymo" pradžia paslaptingų name dar labiau padaugėjo. Pavyzdžiui, bičiulis ryte rasdavo atlapotas pagrindines duris, nors vakare jos buvo užrakintos. O vieną rugpjūčio diena sodininkas iš lauko per langą pamatė, kaip valgomajame vaikštinėja tas pats subjektas juodu kostiumu. Nusprendęs, kad tai vagis, sodininkas jau norėjo skelbti pavojaus signalą, tačiau "svečias“ tiesiog jo akyse ištirpo ore.

Ką išsiaiškino specialistai

Gįžus iš Europos Hajemsas suprato, kad nepaaiškinamų įvairių įvykių kiekis name vis didėja, todėl nusprendė kreiptis konsultacijos ir pagalbos į Pietų Kalifornijos paranormalių reiškinių tyrimo draugiją. Ten susijaudinęs ir užsikertantis Hajemsas buvo atidžiai išklausytas. Išsiaiškinti, kas vyksta name, buvo pasiųsta Telma Mos, psichologė iš Kalifornijos universiteto Los Andžele Neuropsichologijos instituto. Telma dalyvauti tyrime pakvietė dvi autoritetingas vietines ekstrasenses - Lotą van Štral ir Brendą Krešnou. Netrukus visos trys iškeliavo į Hajemsų namą.

Ekstrasensės iš karto pajuto vaiduoklių buvimą ir netgi sugebėjo nupasakoti pagrindinio iš jų išvaizdą.

Apibūdinimas visiškai atitiko išvaizdą „niūraus tipo juodu kostiumu" -taip jį apibūdino tarnaitė, kuri, kaip ir namo šeimininkai, ne kartą matė šį vaiduoklį. Kadangi ekstrasensės iš anksto nieko nežinojo apie tai, kas vyksta namuose, tai Teima tokį sutapimą palaikė gana svarbiu požymiu. Be to, ekstrasensės papasakojo, kad vaiduoklio „originalas", maždaug 50-55 metų amžiaus vyras, mirė nuo širdies priepuolio. Gyvenime jis buvo tiesiogiai susijęs su šiuo namu ir dėl kažkokių priežasčių nenorėjo ar negalėjo jo palikti.
Gavęs tokios informacijos, Hajemsas pabandė išsiaiškinti, kas buvo ankstesni namo šeimininkai, kaip klostėsi jų gyvenimas ir t.t. Duomenys, kuriuos pavyko surinkti, buvo gana skurdūs, tačiau pasirodė, kad visi anksčiau čia gyvenę žmonės nuolat jautė, kai išsireiškė vienas jų, „diskomfortą dėl kažkokių anapusinių jėgų kišimosi" į jų kasdienybę. Tačiau ši aplinkybė Hajemso neišgąsdino.

- Kad ir kas buvo visi šie vaiduokliai ir ką jie čia bekrėstų, - pasakė jis pokalbio su „Saturday Evening Post" laikraščio žurnalistu metu, - jiems nepavyks mūsų įbauginti ir priversti palikti mūsų namą,

Liūdnas finalas

Tačiau tai buvo tik drąsūs žodžiai. Tolimesni įvykiai vis tik privertė Džo Hajemso šeimą nuspręsti namą parduoti.

Po to, kai Telmos Mos grupė baigė namo tyrimą, Elkė Zomer pasiūlė vyrui pakviesti dar kokį nors anomalių reiškinių specialistą ir išklausyti jo nuomonės apie tai, kas trukdo jiems ramiai gyventi. Džo sutiko su žmonos pasiūlymu. Sutuoktiniai nusprendė pasikviesti tuose kraštuose gerai žinomą ekstrasensę ir aiškiaregę Žakliną Istlund.

Ji atvyko 1966-ųjų metų pavasarį, apžiūrėjo namą, papasakojo šeimininkams panašiai tą patį, ką ir Telma Mos su kolegėmis, tik dar pridūrė:

- Matau, kad jūsų valgomajame ateinančiais metais gali kilti gaisras. Būkite atsargūs.

Po ilgų svarstymų sutuoktiniai 1967-ais metais nusprendė namą parduoti, tačiau to nespėjo padaryti. Likus nedaug laiko iki sandorio įforminimo, vieną naktį valgomasis paskendo ugnyje. Laimei, pavyko išvengti žmonių aukų, tačiau namo išgelbėti nebebuvo galima. Gaisro priežastis bei tai, kodėl namuose šeimininkavo vaiduokliai, taip ir liko paslaptimi.

reklama

Mįslės ir faktai ir paranormal.lt

Šioje istorijoje: džo hajemso, vaiduokliai, ekstrasensės

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 648 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Ar jums tikrai reikia antibiotikų?...

Tarp gydytojų sklando mitas, kad pacientai trokšta antibiotikų, kad ateis ir reketuos, šitų stebuklingų vaistų, nors visai jiems jų nereikia. Mitas tik pusiau mitas, nes tikrai yra, nors ne tiek daug, kaip būtų galima pamanyti.
paranormal.lt
Šis vitaminas geriau nei Malksnos vakcina...

Malksnos, arba herpes zoster Skiedros, taip pat žinomos kaip pūslelinė (herpes), yra nervo infekcija ir odos aplink ją. Tai sukeliama Varicella-Zoster viruso, kuris taip pat sukelia vėjaraupius. Profilaktika su vitaminu C. Vit
paranormal.lt
Išvalykite storąją (gaubtinę) žarną nuo toksinų...

Atsisveikinkite su nuovargiu, galvos skausmu ir viršsvoriu. Tai skanus būdas išvalyti storąją žarną su šiais ingredientais: obuoliai, chia sėklos, linų sėmenys.
paranormal.lt
Ausų gydymas natūraliais būdais...

Jei jūs kada nors patyrėte skausmą ausyse, tuomet turėtumėte žinoti, kad tai yra labai skausminga. Manoma, kad ausies skausmas yra bakterinės infekcijos ausyje rezultatas, bet jos pagrindinė atsiradimo priežastis yra susergant a

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Neįtikėtini faktai: keisčiausi...

Kiekvieno žmogaus gyvenime kartais nutinka tokie keisti sutapimai, kad nenorom kyla klausimas – ar tai iš tiesų atsitiktinumai? Arba koks nematomas scenaristas žaismingai valdo mūsų likimus?
paranormal.lt
Stebuklingas Gvadelupės Mergel...

Kiekvienais metais į Meksiką atvyksta milijonai žmonių, turėdami vieną tiksią – apsilankyti šiauriniame sostinės priemiestyje esančioje bažnyčioje ir savo akimis pamatyti Gvadelupės Mergelės Marijos, kuri laikoma abiejų

paranormal.lt
Ktonų civilizacija po žeme...

Neseniai Kinijos žiniasklaida paskelbė įdomią istoriją. 2003 metų vasario 28 dieną privačioje anglių kasybos šachtoje greta Czisi miesto įvyko avarija. Griūtis užvertė keturiolika ten dirbančių šachtininkų. Gelbėtojai atkasė dvy
paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.