Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasąmonės galios » Peržiūrų: (555) Komentarų: (0) (03.06.2016 - 06:32)

Toksiški žmonės – kaip nebūti vienu iš jų?

Žmonių yra labai įvairių. Vieni visada yra malonūs, kiti net patys nesupranta, kad savo elgesiu atstumia visus, kurie pasirodo jų gyvenimo kelyje. Tokie žmonės kartais vadinami toksiškais (nuodingais). Netinkamas elgesys gali sugriauti santykius su artimaisiais, kliudyti asmeniniam ar profesiniam tobulėjimui. Išvengti nuotaikų svyravimų nepajėgus joks žmogus, bet kai kurie moka labiau save kontroliuoti, geba paprasčiau reaguoti į komplikuotas situacijas. Visai nesvarbu, kaip dažnai žmogus bjauriai elgiasi (tik per pilnatį ar nuolatos), tai gali turėti liūdnų pasekmių. Todėl reikia mokytis, kaip to išvengti. Manoma, kad dažniausiai pasitaiko 12 scenarijų, kai žmonės elgiasi blogai.

Visko pavydėti. Pavydas sunaikina gražiausius jausmus. Nereikia lyginti savo gyvenimo kelio su kitų. Kiekvienas gyvenimas yra unikalus, tad neverta varžytis, kurio geresnis. Varžytis galima tik su pačiu savimi – tai gali padėti tapti geresniu žmogumi. Lyginti save galima tik su ankstesniu savimi.

Toksiški žmonės – kaip nebūti vienu iš jų? Priimti viską per daug asmeniškai. Daugelį vargina ilgai būti greta žmonių, kurie viską, kas vyksta, suvokia kaip puolimą ar asmeninį įžeidimą. Iš tikrųjų tai, ką kiti žmonės sako ir daro yra labiau apie juos pačius, o ne apie kažką kitą, esantį su jais. Žmonės į aplinkinius reaguoja per savo asmeninę patirtį. Todėl, jeigu žmonės galvoja apie kažką labai gerai arba labai blogai, tai taip pat yra labiau apie juos, o ne apie kažkokį konkretų žmogų. Kita vertus, nereikia pulti į kraštutinumus ir nereaguoti į jokius komentarus. Tiesiog reikia stengtis, kad žodžiai mažiau žeistų ir liūdintų. Reikia išmokti neimti visko į širdį.

Elgtis kaip auka. Įsivaizdavimas, kad nieko neįmanoma pakeisti, nuveda į aklavietę, iš kurios išėjimo nėra. Reikia nustoti skųstis, nevaidinti aukos ir ilgainiui atsiras daugiau jėgų, energijos gyventi taip, kaip norisi.

Slėpti skausmą ir netektis. Vienas svarbiausių dalykų gyvenime – išmokti paleisti pyktį, kaltę, meilę, netektis ir kt. Tai padaryti nėra lengva – tarsi kažkas viduje neleidžia atsikratyti senų nuoskaudų ir prisiminimų. Tačiau tai išlaisvina iš praeities, kankinančių minčių ir leidžia gyventi toliau.

Įkyrios neigiamos mintys. Labai sunku būti tarp žmonių, kurie nuolatos kalba apie baisius dalykus, kurie nutiko ar dar tik nutiks jiems, apie kančią, kurią patyrė ir gyvenimo neteisybę. Šie žmonės nė nemėgina įžvelgti nieko pozityvaus. Toks elgesys dar labiau kankina, todėl jie patenka tarsi į uždarą ratą. Norėdami iš jo ištrūkti, jie turėtų kasdien pabandyti rasti nors vieną dalyką, kuris yra teigiamas ir kelia nuotaiką.

 Nemokėjimas kontroliuoti savęs. Tokių žmonių apstu. Jie pratrūksta iš pykčio parduotuvėje, kad reikia stovėti ilgą eilę; ašaroja dėl menkiausios klaidos darbe ir t. t. Šiems žmonėms reikėtų suvokti savo vidinio pykčio priežastis (paprastai jos būna daug didesnės nei atrodo iš pirmo žvilgsnio) ir sužinoti, kaip jas galima sumažinti.

Susidaryti paviršutinišką nuomonę apie kitus. Žmonės – sudėtingos būtybės, todėl niekada nereikia susidaryti įspūdžio iš pirmo žvilgsnio. Jie parodo tai, ką nori parodyti, arba elgiasi vienaip, nes pateko į stresines situacijas.

 Žiaurumas (empatijos ir užuojautos stoka). Regis, tokių žmonių yra ant kiekvieno kampo. Šie žmonės dažniausiai linkę slėptis po anonimų kauke ir rašyti piktus komentarus internete. Jie turėtų atrasti savyje bent kruopelę užuojautos ir pasistengti suprasti, kad jie, kaip ir visi kiti, gyvena viename pasaulyje, todėl turi būti pakantesni vieni kitiems.

 Apgaudinėti ir nepaisyti moralės normų. Apgaulė – tai ne klaida ar pasiteisinimas. Ji skaudina žmones. Reikia būti sąžiningiems pirmiausiai sau patiems.

 Slėpti tiesą. Nesvarbu, kiek metų turi, kokios rasės, lyties ir seksualinės pakraipos yra, kiekvienas žmogus yra nuostabus. Nereikia slėpti to, koks esi, ar bandyti tai pakeisti. Laimingi žmonės to nedaro.

 Nuolatos norėti, kad kas nors pripažintų, patvirtintų. Žmonės, kurie nori, kad juos nuolatos, kažkas įvertintų, pagirtų, labai vargina. Ilgainiui su tokiais asmenimis niekas nebenori palaikyti ryšių. Be to, ne nuo kitų įvertinimų priklauso kito žmogaus vertė, o tik nuo jo paties.

 Būti atkakliu perfekcionistu. Pasaulis yra nuostabus, nes nėra tobulas. Kodėl norime mes būti tobuli? Tai paprasčiausiai prieštarauja pagrindiniams visatos dėsniams.

Pridėk savo naujieną, sveikatos receptą, įnovaciją, pranešimą spaudai, mintis per 5 minutes!

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: Toksiški žmonės, Elgesys, Psichologija

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 555 | | Reitingas: 0.0/0 |
PANAŠIOS NAUJIENOS:
Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
Bioenergetinis gydymas ir konsultacijos...

Bioenergetikė, asmeninio tobulėjimo trenerė teikia individualias konsultacijas Kaune. Atlieku auros diagnostika, atst...

paranormal.lt
Pigi kambarių nuoma/дешевая аренда комнат...

Pigi kambarių nuoma Šiauliuose. Apgyvendinimas Šiauliuose. Kambariai tvarkingi, rami aplinka. Nemokama vieta automobiliu...

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar
Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:04:16

Bronchų ir kraujo... 0

00:04:01

Kaip per 15 sekund... 0

00:04:26

Kaip per tris minu... 2Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (1071)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (1106)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Šis gėrimas padės pašalinti toksinus iš storosios žarno...

Jei ką tik grįžote iš kelionės ar esate sveikatos mitybos šalininkas ir jūs jaučiate komplikacijas, jums padės natūralus gydymas...
paranormal.lt
Natūralus vaistas Okra nuo diabeto rastas!...

Didžiausias atradimas! Natūralus vaistas nuo diabeto rastas! Dabar jums nereikia vartoti insulino kiekvieną dieną!

...
paranormal.lt
Pienas – sveikatos šaltinis ar ligų sukėlėjas?...

Šiandieną atskleisiu dar vieną mitą apie taip vadinamą labai sveiką ir naudingą produktą - pieną. Jei jūs jį vartojate, galiu ju...
paranormal.lt
Vatikanas pradės gydymą homoseksualams kunigams...

Trento mieste esančiame Venturini vienuolyne esą atsiduria vaikus tvirkinę, nuo narkotikų ar alkoholio priklausomi kunigai ir vy...