Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kaimo naujienos » Aliejai

Varnalėšų Aliejus ir naudojimo būdai

Varnalėšų aliejuje yra rauginių medžiagų, vitaminų, mineralinių druskų, proteino, gamtinio inulino, palmitino ir stearino rūgščių. Šis aliejus naudojamas ir grynas, ir kremuose bei kaukėse riebiai odai, preparatuose nuo inkštirų, regeneruojančiuose kremuose vystančiai odai, plaukų šampūnuose, balzamuose bei kondicionieriuose.

Varnalėšų Aliejus Ir Naudojimo Būdai

Varnalėšų aliejus efektyviai stiprina ir atkuria nusilpusius nagus. Pakanka įtrinti jį į kutikulę ir nago plokštelę 2-3 kartus per dieną iki visiško pasveikimo. Varnalėšų aliejaus vonelę galima įtraukti į kasdienio manikiūro procedūrą.

Varnalėšų aliejus - puiki blakstienų priežiūros priemonė. Jį galima tepti ant blakstienų su vatos tamponu ar šepetėliu. Pirmuosius rezultatus pastebėsite jau po 1-2 savaičių. Blakstienos ims geriau augti, pailgės ir sutankės.

Varnalėšų aliejus naudingas odai, naudojamas prieš vonią ar dušą.

Ant odos užtepkite truputį aliejaus.

Ištrinkite visą kūną, ypatingą dėmesį skirkite vietoms su grubia suragėjusia oda (alkūnėms, kojų padams). Priemonėse vonioms varnalėšų aliejus dažnai naudojamas kaip priedas, kuris valo, stiprina ir ramina.

Galvos odos ir plaukų priežiūrai varnalėšų aliejus taip pat yra nepakeičiama ir labai efektyvi priemonė. Jis stiprina kapiliarių kraujotaką, atkuria medžiagų apykaitą galvos odoje, maitina ir stiprina plaukų šaknis bei struktūrą.

Rekomenduojama naudoti tokiais atvejais: jei plaukai slenka, jei reikia paskatinti plaukų augimą, jei galva plinka, jei yra pleiskanų, galvos oda sausa ir niežti, jei reikia atkurti pažeistą plaukų struktūrą, jei plaukų galiukai šakojasi ir skilinėja, jei plaukai praranda blizgesį.

Naudojimo būdai

Pirmiausia išplaukite plaukus šiltu vandeniu ir apdžiovinkite su rankšluosčiu. Varnalėšų aliejumi įtrinkite plaukų šaknis ne mažiau kaip 15 minučių, plaukus atskirdami skyrimais. Paskui tolygiai paskirstykite aliejų per visą plaukų ilgį. Venkite staigių ir intensyvų judesių, nes taip plaukai lūžinėja ir ir slenka. Uždėkite ant galvos specialią dušo kepurėlę arba maišelį, tada galvą apvyniokite kilpiniu rankšluosčiu, palaukite 1 valandą. Varnalėšų aliejumi nuplaukite su šampūnu. Procedūrą baikite su skalavimo balzamu. Šią procedūrą galima daryti bet kokio tipo plaukams 1-2 kartus per savaitę. Rekomenduojamas 10-12 procedūrų kursas, paskui reikalinga dviejų savaičių pertrauka. Galbūt jums pasirodys, kad nuplauti varnalėšų aliejų nuo plaukų ir galvos odos yra sudėtinga. Pavyzdžiui, galima varnalėšų aliejų sumaišyti su kiaušinių tryniu. Tai padeda lengviau išplauti galvą, o ir pats trynys yra naudingas plaukams.

Varnalėšų aliejus naudojamas ir senoms žaizdoms, egzemai, inkštirams ir kitiems odos susirgimams gydyti. Sergant mastopatija, gydytojai rekomenduoja varnalėšų aliejumi įtrinti krūtinę. Padeda jis ir nuo radikulito. Varnalėšų aliejų derinant su kitais augaliniais komponentais, galima pagaminti efektyvias gydomąsias ir kosmetikos priemones. Vaistinėse galima rasti varnalėšų aliejaus su ramunėlėmis, dilgėlėmis, bičių pikiu, eteriniais aliejais, kininių simondsijų aliejumi, kviečių gemalais, apynių spurgomis, beržų pumpurais ir t.t.

paranormal.lt


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.11.2022 laikas 08:23 Ženkliai auga avižų pasėlių plotai
Lietuvoje avižas auginančios ir perdirbančios įmonės sako, kad šis augalas dėl savo naudingumo žmogaus sveikatai ypač mėgiamas vartotojų. Kasmet pasaulyje užauginama maždaug 22,5 milijonai tonų avižų, o jų pasėlių plotai užima 9,7 milijonų hektarų....

Skaityti daugiau

03.08.2022 laikas 07:15 Kada už įsigytą nekokybišką augalą galime prašyti grąžinti pinigus?
Vis dėlto, tik išskirtiniais atvejais galima iš pardavėjo prašyti susigrąžinti pinigus už nekokybiškus sodinukus ar nepilnai suteiktą informaciją apie jų auginimą. Visai neseniai nuskambėjo garsioji „palmių byla“, kai už pajūryje neišgyvenusias palmes pardavėjai buvo teismo įpareigoti ne tik grąžint...

Skaityti daugiau

30.06.2020 laikas 19:34 Ajeras liaudies medicinoje: gydomosios savybės

Liaudyje jį vadina paprastuoju ajeru, pelkiniu ajeru ar juodąja šaknimi. Viename senoviniame žinyne apie šį augalą sakoma, kad «ajeras - vandeninė rojaus žolė...

Skaityti daugiau

12.06.2019 laikas 08:59 Makadamijų riešutų aliejus
Makadamijų riešutus nuo seno labai vertino Australijos aborigenai, mat riešutai gausūs lengvai įsisavinamų augalinės kilmės riebalų, itin naudingų sveikatai. Makadamijų riešutų aliejuje yra mononesočiosios palmitoleino (omega-7) rūgšties,  o oleino arba Omega-9 riebalų rūgšties yra daugiau nei alyvu...

Skaityti daugiau

21.06.2023 laikas 09:57 Kaip galima padidinti pomidorų derlių?
Daržovių priežiūra yra pagrindinė užduotis, turinti įtakos augalų augimui. Pomidorams reikia ypatingų sąlygų, ir tai nėra tik laistymas ar tręšimas. Šiame straipsnyje jums norime patarti, kaip sumažinus pomidorų augimo greitį galima padidinti jų derlių....

Skaityti daugiau