Pasaulio Paslaptys: Mokslas, Sveikata, Mistika ir Daugiau:
Šalia Filipinų krantų buvo aptikta jachta su nulaužtu stiebu, kajutėje, apie metus keliavo jau mumifikuotas šeimininko kūnas. Vyras buriuotojas buvo iš Vokietijos - nustatyti jo tapatybe padėjo kajutėje rasti dokumentai.
Vilniečių šeima įsitikinusi, kad jų vaikas vos neužduso dėl organizmo reakcijos į tymų-epideminio parotito-raudonukės (MMR) skiepą. Tėvai kelia klausimą, ar patys medikai turi pakankamai informacijos apie nepageidaujamas skiepų reakcijas bei kiek tiksli skelbiama statistika.
Derėtų pasitikėti savo organizmu ir nevartoti nemėgstamo maisto, LRT radijo laidoje „Sveikata“ tvirtina fitoterapeutas Juozas Ruolia. Anot jo, taip pat nederėtų tikėti patarimais, kad per dieną reikia išgerti du, tris ar daugiau litrų vandens ar kad morkų sultys – sveikatos šaltinis.
Chiromantas Dmitrijus Trockis gerą dešimtmetį veda seminarus norintiems gyventi geriau, būti laimingiems, surasti savo pašaukimą ar išgyti. Prieš metus jis pirmą kartą atvyko į Lietuvą ir jau turi gausybę gerbėjų. Jo filosofija, regis, labai paprasta – mūsų visų ligų ir nesėkmių priežastys yra mūsų galvose, tad belieka pakeisti mintis ir imsi sveikti. Bet kodėl tai nėra taip paprasta?
Mokslininkai skelbia pavojų, eiliniai piliečiai mažai ką težino, kompanijos nieko neskuba keisti, o politikai nepajėgūs nieko padaryti: kova su per pusę amžiaus pasklidusiomis pavojingomis medžiagomis nė kiek nesislenka į priekį, rašo Lucile Berland prancūzų portale slate.fr.
Lainerio „Burgonė“ katastrofa, įvykusi 1898 m. liepos 4d., sukrėtė visą pasaulį ne tik savo dydžiu ir aukų skaičiumi, o žiaurumu, kuris pasireiškė skęstančiame laive. Šioje katastrofoje žuvo 561 žmogus ir tai buvo pati skaudžiausia nelaimė kompanijos istorijoje. Kapitonas Delonklis atsisakė palikti skęstantį laivą ir žuvo kartu su juo. Išsigelbėti pavyko vos 10 procentų keleivių, o iš ekipažo narių - apie 80 procentų. Šie skaičiai buvo aiškiai ne „Burgonės“ ekipažo naudai. žuvo visi laineriu plaukę vaikai ir moterys. Šis laivo katastrofa pasaulinėje jūreivystės istorijoje buvo pavadinta „Baltramiejaus rytu“ arba „Kruvinąja laivo katastrofa“.