Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (430) Komentarų: (0) (29.12.2015 - 22:56)

Diversantai iš kosmoso

Tai įvyko 1983 metų spalį. Priekarpatės karinės apygardos raketų bazėje staiga suveikė raketinio puolimo pavojaus įspėjimo sistema. SSRS raketinės kariuomenės strateginės paskirties divizijos budėtojas paskelbė kovinį pavojų. Padėtis taip sparčiai komplikavosi, kad skydelyje net sužibo komanda „Paleisti".

Iš esmės tai reikštų, kad amerikiečių branduolinės raketos artėja prie mūsų sienų. Šiuo atveju scenarijus būtų paprastas ir žiaurus: Pamaskvio Surovatichoje esančioje centrinėje vadavietėje būtų spaudžiamas branduolinis mygtukas „Starto jungiklis". Mūsų raketos kristų ant amerikiečių galvų, šie kirstų atsakomąjį smūgį, ir visas pasaulis nugarmėtų į pragarą.

Vis dėlto tuo metu žvalgyba pranešė: nei amerikiečiai, nei britai, nei kuri kita branduolinė valstybė Sovietų Sąjungos neatakavo. Tad kieno „raketas" mato mūsų radarai? Atsakymas ir šiandien skamba fantastiškai: tai - neatpažinti skraidantys objektai.

Atrodo neįtikėtina, bet „šaltojo karo“ metais dokumentuose užfiksuoti keli atvejai, kai SSRS ir JAV dėl NSO buvo atsidūrusios ant trečiojo pasaulinio karo slenksčio. Vengdamas daugžodžiauti, pasiremsiu tiesioginių šių įvykių tyrėjų teiginiais.

Štai ką pasakojo Borisas Aleksandravičius Sokolovas, technikos mokslų daktaras, anuomet buvęs slapto karinio MTI bendradarbis: „Aš asmeniškai dalyvavau tiriant tris tokius atvejus. Pirmasis įvyko 1983 m. spalio 4-ąją Ukrainos teritorijoje veikusioje vienoje strateginės paskirties raketinės kariuomenės divizijų. Ten buvo dislokuota Priekarpatės karinės apygardos 50-oji SPRP (specialiosios paskirties raketinių pajėgų) divizija.

Viskas prasidėjo nuo to, kad danguje virš vadavietės staiga pasirodė išsyk keli objektai, kurie sparčiai artėjo nuo vakarinės pasienio pusės.“

Užbėgdamas už akių priminsiu, kad, pasak Boriso Sokolovo, kruopšti liudininkų apklausa patvirtino, jog buvo kalbama ne apie atmosferos reiškinius ar kamuolinius žaibus, kurie dažnai painiojami su NSO. Radarai tokių objektų paprasčiausiai nebūtų užfiksavę.

Šiuo atveju ne tik technikos prietaisai juos užfiksavo kaip priešo raketas, bet ir vizualiai objektai buvo panašūs į skraidymo aparatus. Jie judėjo tokiu neįtikėtinu greičiu ir taip meistriškai manevravo, kad versija apie galimo priešo lėktuvus pažeidėjus arba raketas išsyk buvo atmesta: šiuolaikiniai lėktuvai ar raketos taip skraidyti paprasčiausiai negali. Komisijos narių nuomone, tai buvo tikrai dirbtinės kilmės skraidymo aparatai, bet kokie jie ir kam priklausė, nustatyti nebuvo įmanoma.

Beje, tada net ne tai buvo svarbiausia, nes visų specialistų dėmesys buvo sutelktas į įvykius karinės vadovybės posėdžių salėje. O šie klostėsi išties neįprastai. Dėl tikslumo pateiksiu iššifruotą dar vieno to incidento tyrimo komisijos nario - pulkininko Aleksandro Aleksandrovičiaus Plaksino - pasakojimą:

„Šio reiškinio stebėjimo vidurinėje fazėje, 21 val. 30 min. Maskvos laiku, vadavietėje staiga suveikė kovinio komplekso automatinė valdymo sistema. Užsižiebė visi signalinio ekrano indikatoriai, kaip, tarkime, susiklosčius instrukcijose nenumatytai situacijai. Svarbiausia, kad užsižiebė skydelis su komanda „Paleisti".

Pasak Aleksandro Plaksino, komanda „Paleisti" nesuveikė tik todėl, kad nežinomi objektai komplekso magnetinėje juostoje negebėjo atgaminti Generalinio štabo šifro. Branduolinio komplekso valdymą pavyko atstatyti tik tada, kai objektai lygiai taip pat netikėtai dingo.

Žinoma, apie įvykį iškart buvo pranešta Maskvai. Buvo pradėtas tyrimas. Šio ypatingo atsitikimo liudininkų parodymai buvo kruopščiai išnagrinėti aukščiausiose instancijose. Tyrimo medžiagoje, kurią man teko laikyti rankose, išties buvo pateikti neįtikėtini duomenys apie tai, kaip atrodė ir kaip judėjo tie neatpažinti skraidantys aparatai. Bet jų kilmės visgi nepavyko atskleisti. Tai tikrai negalėjo būti amerikiečių raketos ar lėktuvai, bet kodėl tada švieslentėje staiga įsižiebė komanda „Paleisti"?

Regis, liko dar viena - „žemiškoji" versija.

Galima buvo spėlioti, kad, pasinaudodami netikėtu NSO pasirodymu virš strateginio branduolinio objekto, kariškiai mėgino pateisinti komplekso darbo nesklandumus. Tačiau komisijos darbas buvo taip įslaptintas, kad tokia „egzotiška" informacinės priedangos versija kažin ar galėtų būti įmanoma. Tad kam buvo skirtas šis „NSO maskaradas"? Juk apie šį įvykį žinojo daugių daugiausia dešimt žmonių.

Beje, po daugelio metų išslaptintuose Pentagono archyvuose radome užuominų apie analogišką įvykį, kuris beveik tuo pačiu metu nutiko JAV, Virdžinijos valstijos Norfolko mieste. Lygiai taip pat, kaip ir pas mus, JAV strateginių branduolinių pajėgų bazės valdymo centre staiga suveikė parengiamoji tarpžemyninių balistinių raketų paleidimo sistema. Budėtojai strategines branduolines pajėgas pervedė į aukščiausio laipsnio kovinę parengtį, lyg prasidėjus branduoliniam karui.

Budėtojų tarnyba įjungė pavojaus signalo papildomos patikros režimą, ir tik tada paaiškėjo, kad technikos prietaisai reagavo ne į rusų raketas, o į keistus, akivaizdžiai dirbtinės kilmės objektus, kuriuos stebėjo daugybė liudininkų. Kadangi į objektus reagavo radarai, jie negalėjo būti optinė apgaulė ar gamtiniai atmosferos reiškiniai.

Taip 1983 metų rudenį pagrindiniai „šaltojo karo" priešininkai Sovietų Sąjunga ir JAV vos neatsidūrė ties branduolinės katastrofos slenksčiu, o jo kaltininkai būtų buvę neatpažinti skraidantys objektai (NSO).

Privalu pažymėti, kad tokių pavyzdžių, kai buvo „tikrinamas branduolinių valstybių budrumas", būta tikrai ne vieno. Kariniuose archyvuose saugoma dešimtys panašių dokumentų, susijusių su kariniame jūrų laivyne ir karinėse oro pajėgose vykusiais incidentais.

Apie vieną tokį įvykį, kai mūsų šalis vos nebuvo įtraukta į pasienio konfliktą, papasakojo garsi lakūnė Marina Lavrentjevna Popovič, o kad tuo patikėtumėte, pateiksiu mūsų pokalbio santrumpą:

„Vieno planinio skrydžio metu staiga pamatėme, kad mūsų lėktuvo link skrenda visa grupė kažkokių objektų. Šviečia, skrenda be garso, keičia aukštį, manevruoja."

Anot Marinos Lavrentjevnos, kadangi pažeidėjai judėjo nuo vakarinio pasienio, visose budinčiose kovinėse dalyse buvo paskelbta karinė parengtis. Į orą buvo pakelta budinčioji naikintuvų grandis, bet lakūnų raportas vadavietės budėtojams atrodė labiau nei netikėtas. Į jokių galimų priešininkų lėktuvą oro erdvės pažeidėjai nebuvo panašūs.

Jie atrodė lyg lėkštės. Svarbiausia, kurį laiką sukę ratus virš oro uosto, vėliau jie vėl pasuko vakarinio pasienio link tokiu dideliu greičiu, kad mūsų naikintuvai jų persekioti tiesiog negalėjo. Incidentui buvo suteiktas „Ypatingos svarbos" statusas, tad nedelsiant apie jį buvo informuotas gynybos ministras.

„Apie šiuos neatpažintus pažeidėjus nedelsiant buvo pranešta kariuomenės vadui, - toliau pasakojo Marina Popovič. - Kariuomenės vadas informavo gynybos ministrą. Buvo sudaryta speciali komisija šiam įvykiui tirti. O tyrimo išvados buvo netikėtos visiems. Kompetentingi organai pranešė, kad lygiai

tokią pačią sumaištį šie neatpažinti objektai sukėlė ir kitų Europos šalių karinėse žinybose. Pasirodo, tą naktį šie objektai praskrido ne tik virš mūsų miesto, virš Dubnos, ir netoli Lvovo, bet ir virš Lenkijos bei Vokietijos, o vėliau nuskrido Vakarų link. Užsieniečiai irgi pakėlė į orą budėjusius lėktuvus manydami, kad tai mes pažeidėme jų oro erdvę. Tačiau lygiai taip pat ir jiems nepavyko pavyti tų NSO.“

Šie pavyzdžiai įrodo dar vieną aplinkybę - neaiškios kilmės neatpažinti skraidantys objektai dažniausiai pasirodo karinių strateginių objektų dislokacijos vietose. Kaip teigia technikos mokslų daktaras Borisas Sokolovas, tiriant NSO pasirodymo atvejus, buvo tikrinamos visos versijos, tarp jų ir nežemiškųjų civilizacijų įtaka. Po tyrimo kai kurie autoritetingi mokslininkai priėjo prie išties šokiruojančios išvados: kažkokia nežinoma trečioji jėga tikrina didžiųjų valstybių branduolinių tvirtovių atsparumą, tad, regis, Visatoje esame ne vieni. Visata yra didžiulė - dešimtys milijardų šviesmečių, joje yra milijardai galaktikų. Todėl tvirtinti, kad niekur, išskyrus Žemę, negali egzistuoti gyvybė, pirmiausia būtų naivu, kita vertus, tai pagrindžiančių įrodymų irgi nesama. Su tokia garsaus mokslininko, fizikos-matematikos mokslų daktaro Julijaus Viktorovičiaus Platovo nuomone sunku nesutikti. Tiesa, kurį laiką ši ideologiškai nenuosekli mintis mūsų šalyje buvo pateikiama tik su žyma „Slaptai". Vis dėlto, nuolat tobulėjant branduolinių raketų ginkluotei, „diversantų iš kosmoso" tema kariškiams tampa vis aktualesnė.

"Valstybinės svarbos ateiviai"

reklama

Igoris Prokopenka

Šioje istorijoje: nso, neatpažinti skraidantys objektai, ssrs

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 430 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (355)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (273)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Šampūnas iš valgomos sodos - plaukų augimo magija!...

Mes visi žinome apie sodos privalomus, mes galime naudoti kepimui ir valymui, bet ir gydant daugelį lygų, gydomųjų savybių pagalba. Tačiau, kiekvieną dieną mes sužinome kažką naujo apie šį nuostabų ingredientą. Soda gali pageri
paranormal.lt
Kūdikis, kuris neturi nosies...

Elisas Thompsonas dėl itin reto sutrikimo gimė be nosies. Pasaulį su tokiu išsigimimu išvysta tik vienas iš 197 milijonų kūdikių. Atrodo, kaip puiku, kad sutrikimas – toks retas. Eliso motina dėl to nesielvartauja – anot jos, ne
paranormal.lt
Suvyniokite kojas į aliuminio foliją. Po valandos nuste...

Visi turime aliuminio folijos kažkur virtuvės stalčiuje. Tačiau turbūt niekada nepagalvojote apie jos vyniojimą ant kūno. Ji yra tinkama, jei norite pagerinti savo sveikatą.
paranormal.lt
Mieliagrybių infekcija. Kaip išvengti grybelio Candidos...

Anksčiau buvo manoma, kad per didelis mieliagrybių augimas pasireiškia tik kūdikiams (pienligė) ir moterims(makšties uždegimas - vaginitas), tačiau iš tiesų grybelis Candida albicans neretai aptinkamas burnoje, gerklėje, virškin

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite