Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Egzorcizmas » Peržiūrų: (2329) Komentarų: (0) (29.10.2015 - 19:12)

Egzorcistas: žmonės, patys to nenujausdami, pasirašo sutartį su velniu

„Jeigu galėčiau, norėčiau nebūti egzorcistu. Tai, ką tenka patirti, pamatyti, prilygsta siaubo filmuose rodomoms scenoms. Piktoji dvasia ne tik stengiasi visokiais būdais sutrukdyti dirbti egzorcistui, bet ir nepraleidžia progos keršyti ją išvarančiajam“, – pasakojo prieš beveik penkerius metus egzorcistu vyskupo paskirtas kunigas Sigitas Bitkauskas.

Dvasininkas lankė tarptautinius egzorcizmo kursus, kasmetinius mokymus Italijoje. Egzorcizmo apeigų jam išmokti padėjo ir tam skirta literatūra.

Prašydami išvaduoti nuo apsėdusio velnio į jį kreipiasi labai daug alytiškių ir Marijampolės gyventojų. Kunigas prisipažįsta negalintis paaiškinti, kodėl taip, bet pastebi, kad apsėdimo atvejų skaičius auga.

Pagalbos pas egzorcistus ieško netekę vilties

Dažnais atvejais velnio apsėsti ir blogai besijaučiantys žmonės ar jų artimieji pirmiausia pagalbos puola ieškoti pas gydytojus, nesuradę priežasčių, kreipiasi į psichiatrus. Nepavykus ir jiems aptikti negalavimų, žmonės šaukiasi egzorcistų pagalbos.

„Pasaulyje paplitusi praktika, kai psichiatrai glaudžiai bendradarbiauja su egzorcistais. Mūsų šalyje tai nėra populiaru, tačiau egzorcistų asociacijoje yra trys psichiatrai – Šakiuose, Vilniuje ir Kaune. Su jais glaudžiai bendradarbiaujame. Kai jiems nepavyksta nustatyti diagnozės, pacientus jie siunčia pas mus“, – pasakojo dvasininkas.

Pasitaiko ir atvirkštinių situacijų, kai žmonės į egzorcistą kreipiasi įsitikinę, kad kažkas juos užkerėjo, prakeikė, tačiau galiausiai paaiškėja, kad jiems reikia psichiatro pagalbos.

„Viena mokytoja kreipėsi, kad išvaryčiau iš jos piktąją dvasią, nors buvo aiškiai matyti, kad ji turi psichinę negalią. Ji nekreipė dėmesio į mano rekomendacijas apsilankyti pas psichiatrą. Ji iki šiol dažnai lankosi pas mane, prašydama, kad padėčiau“ , – teigė S. Bitkauskas.

Jo teigimu, apsėdimas gali pasireikšti ir psichikos liga. Tokių atvejų yra daug.

Pasak dvasininko, kokio lygio pagalbos reikia apsėstajam, sprendžia pats egzorcistas. Vieniems pakanka tik užtarimo maldos, kitiems reikia skaityti egzortus (maldas, skaitomas egzorcizmo seanso metu). Dvasininkas teigė, kad išsilaisvinti iš velnio gniaužtų yra daug sudėtingiau nei į juos įklimpti. Gali užtekti ir vieno seanso jį išprašyti iš kūno, tačiau gali reikėti ir kelerių metų.

Kunigas prisiminė, kai viena šešiolikmetė, kurią apsėdo nelabasis, bandė žudytis. Jos tėvai atvažiavo pas S. Bitkauską prašyti pagalbos. Mergaitė tąkart buvo paguldyta į klinikas. Ten ji buvo surišta, nes, pasitaikius progai, ji vis bandydavo žudytis. Paauglė su niekuo nesikalbėjo, nei su gydytojais, nei su draugais. Tačiau egzorcistui pavyko su ja pasikalbėti ir jai padėti.

„Nežinau, koks dabar tos mergaitės likimas. Prašiau, kad tėvai praneštų. Jie į mane daugiau nesikreipė, tikiuosi, kai jai tai padėjo“, – sakė kunigas.

Dalyvauti egzorcizmo seansuose leidžiama tik apsėstojo artimiesiems, tačiau griežtai neįleidžiami vaikai ir kiti pašaliniai asmenys. „Tai labai pavojinga. Išvaryta piktoji dvasia gali apsėsti kitą žmogų, nors jeigu pats žmogus jos neįsileidžia, į jį įsikūnyti pikta dvasia negali. Kitaip tariant, duris velniui atidaro tik pats žmogus. Prieš jo valią taip atsitikti negali“, – teigė S. Bitkauskas.

„Kartą meldžiausi už žmogžudį, nužudžiusį keturis žmones. Labai išsigandau, kai staiga jo akyse dingo vyzdžiai, o jų vietoje buvo baltas fonas“, – istoriją prisiminė kunigas.

Seansų metu – lyg siaubo filme

Pasak jo, būna atvejų, kai piktosios dvasios prabyla demoniškais balsais, apsėstojo lūpomis velnias gali kalbėti kalba, kurios žmogus niekada nemokėjo. „Nunkvat (lot. - niekada), tokį žodį teko girdėti vienam egzorcistui iš žmogaus lūpomis prabilusios išvaromos piktosios dvasios, kuri bandė atsisakyti apsėstąjį palikti ramybėje“, – pasakojo egzorcistas. Taip velnias  gali kalbėti per apsėstąjį.

„Žmoguje įsikūnijęs ir iš jo išvaromas šėtonas kartais prašosi būti išvaromas į kokį nors daiktą, medį, tačiau egzorcistai jį varo į pragarą arba po Kristaus kryžiumi“, – pabrėžė dvasininkas.

Žmogaus kūną užvaldęs velnias ima jį tampyti lyg kokią marionetę, būna, kad net persisuka apsėstojo rankos, kojos.

Egzorcistui tenka matyti, kaip apsėstojo veide keičiasi grimasos, tuomet galima akivaizdžiai matyti, kaip piktoji dvasia šaiposi, juokiasi.

Velnias, siekdamas sutrukdyti skaityti egzortą, gali gąsdnti įvairiais dalykais, pavyzdžiui  ima svaidyti daiktus. Lietuvoje yra buvę atvejų, kai nelabasis nuo žemės pradėjo kiloti spintą. Egzorcizmo seanso metu patalpa staiga gali atvėsti iki minusinės temperatūros. Velnias gali pradėti keršyti.

Nuo persekiojimo gelbėja maldos

„Kerštas gali pasireikšti per parapijiečius, pavyzdžiui kokia nors pikta pagyvenusi moteriškė ima tave šmeižti. Buvo laikas, kai man pradėjo nuolatos gesti technika. Visa tai atlaikyti gali padėti tik malda, reikia stengtis nepasiduoti ir neišsibalansuoti. Juk velnias būtent to ir siekia. Tai, kas, man tapus egzorcistu, pradėjo dėtis mano gyvenime, labai sekina. Viskas, kas susiję su velniu, yra labai sudėtinga ir rizikinga“, – teigė dvasininkas.

Pasak S. Bitkausko, egzorcistams keliami griežti reikalavimai.  Jie turi būti stiprūs, daug melstis. Egzorcistu gali būti tik bažnyčios kanoną atitinkantis kunigas. Niekas negali teisėtai atlikti egzorcizmų apsėstiesiems, jei nėra gavęs ypatingo ir aiškaus vietos ordinaro vyskupo leidimo. Vietos ordinaras tokį leidimą turi suteikti tik pamaldžiam, mokslu, išmintimi ir doru gyvenimu pasižyminčiam. Už egzorcisto pagalbą nėra mokamas atlygis ir už tai negali būti priimamos jokios aukos. Tai - pašaukimo reikalaujantis dvasininko darbas.

Pasak kunigo, pagrindinė egzorcisto užduotis – grąžinti žmogų į tikėjimo kelią. Tik tada įmanoma išvaryti jį apsėdusią piktąją dvasią. Žmogus turi pats suvokti, kas su juo vyksta ir turi norėti išsilaisvinti iš nelabojo gniaužtų.

Sugrįžęs šėtonas smogia dešimteriopai

Pasak pašnekovo, velnias žmogų apsėda tada, kai gyvenime jis daro daug klaidų ir į tai nekreipia dėmesio, tokie asmenys nustoja lankytis bažnyčioje. Šių žmonių gyvenime vienas po kito seka negeri dalykai – nuodėmingas gyvenimas, magija, burtai ir panašiai. Bet išaušta tokia diena, kai jie pradeda jaustis nepakenčiamai.

Pas egzorcistą apsilankę apsėstieji, apibūdindami savo būsenas, teigia, kad juos tarsi kažkas užvaldo, jie negali savęs kontroliuoti, jaučiasi psichiškai nestabilūs. Jų emocijos, nuotaikos gali greitai keistis, kartais apima depresija.

„Deja, jeigu žmogus nepareikš savo valios ir už jį tai padaryti bandys kiti, tai piktosios dvasios išvarymas yra neįmanomas“, – teigė egzorcistas.

Atvejų, kai patys apsėstieji kreipiasi pagalbos, būna labai daug. S. Bitkauskas prisiminė, kad viena pirmųjų ir sunkiausių situacijų buvo, kai maždaug trisdešimties metų jaunuolis egzorcistų asociacijai pats parašė laišką,šaukdamasis pagalbos:„Stoviu ant savižudybės slenksčio, jeigu dar galite, padėkite man!“, – rašė vyriškis.

„Kai vyras apsilankė pas mane, jis buvo apimtas baisaus streso. Tąkart priėmiau jį  raštinėje, kurioje kabojo kryžius. Vyras negalėjo ramiai išsėdėti, jam pasidarė silpna. Paprastai apsėstieji negali būti sakrališkose vietose. Bet vos tik jis išėjo į lauką, savijauta pagerėjo. Atvejis buvo toks sunkus, kad ilgiau laukti nebuvo galima ir nedelsiant pradėjau už jį skaityti egzortus. Prireikė net metų laiko, kad šėtonas paliktų jį ramybėje. Nors vyriškis buvo išlaisvintas, tačiau maždaug po metų nelabasis pas jį sugrįžo, tik tąkart jam buvo žymiai blogiau. Biblijoje yra pasakyta, kad išvarius vieną piktąją dvasią, sugrįždama su savimi ji atsiveda dar septynias“, –pasakojo kunigas.

 

Tąkart vyriškis dvasininkui pripažino, kad dėl sugrįžusio velnio į jo kūną kaltas tik jis pats, nes nesilaikė egzorcisto nurodymų. Galiausiai vyriškiui pavyko sugrįžti į tikėjimo kelią, jis pradėjo melstis, lankytis bažnyčioje. Pasak S. Bitkausko, jeigu ir toliau jis bus su Dievu, tai jam viskas bus gerai.

Šėtonas gali slypėti ir vaikų žaisluose

Anot dvasininko, numatyti, kaip veikia piktoji dvasia, neįmanoma. Jos tikslas – sužlugdyti žmogų, atitolinti nuo Dievo. Velnias veikia per satanistų bažnyčią, per įvairius dalykus ir gyvenimo sritis.

„Pasaulyje magija labai stipriai vystoma – tam naudojami net vaikų žaislai. Vienas dvidešimt metų satanistų veiklose dalyvavęs vyriškis, nenorėjęs atskleisti savo tapatybės, tačiau siekdamas apsaugoti žmoniją, pasakojo, kad nelabojo ženklu ženklinami net vaikų žaislai – satanistiškas ženklas nupiešiamas nematomose jų vietose, po to jiems atliekamas ritualas, panaudojama magija  ir po to pardavinėjami prekyboje.

S. Bitkauskas įsitikinęs, kad žmogus gali net nežinoti, jog įsigijo kokį nors daiktą, paženklintą velnio ženklu. Italijoje buvo atvejis, kai tėvai kreipėsi į medikus dėl mergaitės, kuri pradėjo nemiegoti. Medikai nerado priežasties, negalėjo jai niekuo padėti. Tada tėvai kreipėsi į egzorcistą. Jis paprašė atnešti vaiko pagalvę, ant kurios miega. Išardžius ją, ant vidinės medžiagos pusės rado išpieštą satanistišką ženklą. Pakeitus pagalvę, mergaitės kančios pasibaigė.

„Žmonės, patys to nenujausdami, pasirašo sutartį su velniu. Užtenka pagalvoti ar garsiai pasakyti: „Aš neturiu pinigų, bet jeigu jų gaučiau tarnaučiau ir pačiam velniui“. Tokį pasakymą ar mintis velnias gali priimti kaip tikriausią sutarties su juo pasirašymą ir po kiek laiko gyvenime prasideda išreikštų norų pildymasis – atsiranda pinigų, tačiau šeimoje dingsta ramybė, prasideda nesantaika, savižudybės, puola ligos“, – atkreipė dėmesį dvasininkas, visiems linkėdamas atsargiai skleisti mintis ar pasakytus žodžius ir neapleisti tikėjimo Dievu.

reklama

Laura Baliukonienė Šaltinis

Šioje istorijoje: egzorcizmas, Bukauskas, velnias, dvasia, dvasininkas, kunigas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 2329 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (356)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (275)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Kaip išvalyti kepenis su razinomis ir vandeniu per 2 di...

Mūsų kūnui reikalingas vanduo. Jei mes į jį įpilsime razinas, jūs gausite geriausią vaistą išvalantis kepenis. Gyvybiškai svarbus organas mūsų kūne yra kepenys, kurioje integruojasi baltymai ir valo mūsų kraują. Kepenų cirozė, h
paranormal.lt
Atsikratykite žilų plaukų kartą ir visiems laikams...

Jums reikia tik vieno ingrediento, kad atsikratyti žilų plaukų amžiams. Atsikratykite žilų plaukų kartą ir visiems laikams! Jai plaukai ėmė žilti, bet dažyti jų nenorite tai idealus sprendimas jums. Viską, ką jums reikia pada

paranormal.lt
Mokinys savarankiškai rado būdą, kaip išgydyti ŽIV?...

Kaip ir daugelis mokslu besidominčių mokinių, Andrew Jinas domėjosi žmogaus evoliucijos klausimu. Bet susidomėjimas šį protingą jaunuolį, vieną iš trijų „Intel Science Talent Search“ laureatų, laimėjusių 150 000 JAV dolerių, nuv
paranormal.lt
Sudėtingas gydymo metodas, kurio rezultatai – stebuklin...

2014 m. pabaigoje JAV mokslininkai sugebėjo keliems kūdikiams, dėl genų defekto neturintiems imuninės sistemos, ją atkurti, pakeitę brokuotus genus veikiančiais. Šis naujas, bet sudėtingas gydymo metodas – genų terapija


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.