Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 2

Tikro draugo požymiai. Patikrinkite save

Tikro draugo požymiai. Patikrinkite save

Ne visi žmonės, kuriuos pavadiname ar laikome draugais, yra tikri draugai. Dauguma jų būna tiesiog geri pažįstami, laisvalaikio pasilinksminimų ir vakarėlių bendrininkai, kolegos ar šiaip žmonės, su kuriais kažkuriame gyvenimo etape suvedė likimas. Paprastai anksčiau ar vėliau tariamu draugu tenka nusivilti, nes jam buvo skirta per daug neteisingų lūkesčių.

Štai 4 pagrindiniai tikro draugo požymiai:

1. Gebėjimas džiaugtis draugo sėkme. Jūsų negraužia pavydas. Jūs nuoširdžiai džiaugiatės draugo laimėjimais, galbūt labiau net už jį patį. Toks džiaugsmas gali įkvėpti jus siekti savo pergalių.

2. Nuoširdumas. Jei visada bijosite savo mintimis įžeisti draugą, tarp jūsų išaugs didžiulė nesusipratimų ir pasipiktinimo siena. Tas pats pasakytina ir tuo atveju, jei nesugebate gerbti draugo nuomonės. Išklausyti ir suvokti, ką kitas sako, dar nereiškia, kad būtina pakeisti savo nuomonę. Tačiau nuoširdumas nereiškia kalbėti bet ką, kas tik šauna į galvą, ir reikalauti visada pritarti jūsų požiūriui, nuolat kritikuoti kitą. Svarbu pagarbiai ir jautriai išsakyti savo nuomonę, paliekant draugui teisę su jumis nesutikti.

3. Atleidimas. Jokie gilūs ir nuoširdūs santykiai nebūna be nesutarimų. Jei nesiaiškinate nesusipratimų (nekeldami skandalų), greičiausiai jūsų santykiai yra paviršutiniški. Visi esame skirtingi žmonės, su savo trūkumais ir nuotaikų kaita, nepaisant to, kad geri draugai paprastai turi nemažai bendro. Suprasdami tai, galite būti atlaidesni ir tolerantiškesni. Kalbėkite apie savo jausmus, bet nekaltindami. Tai padeda sukurti glaudų ryšį.

4. Palaikymas. Jei draugaujate tik eidami į vakarėlį ar dėl kokios nors naudos, tai yra bičiulystė (pavyzdžiui, linksmybių ir išgertuvių bičiulystė), laiko leidimas kartu. Būti draugu – tai sugebėjimas palaikyti, kai draugui reikia jūsų paramos ir pagalbos. Paklausti iš mandagumo „kaip sekasi, sveikata ir nuotaika“ nėra tas pats, kas ateiti su siurprizais ir kartu paliūdėti, išlieti širdį, išklausyti, suteikti draugui reikalingą pagalbą.

Ne visada įmanoma būti nuoširdžiam.

Kartais mus užvaldo emocijos ir negalime iš karto atleisti.

Kartais sukamės kaip voverė ratuke, o draugams laiko beveik nelieka.

Ir tai taip pat gerai. Mes visi esame gyvi žmonės.

Jei vertinsite ir branginsite vienas kitą, galėsite kartu su draugu išspręsti bet kokią problemą ir turėsite senatvėje ką prisiminti apie savo bendrą įdomų gyvenimą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.02.2018 laikas 11:13 Receptai Kaip ruošiamos arbatos
Vaistažolių arbatas geriausia ruošti tik tam skirtuose emaliuotuose neįskilusiuose induose. Nerūdijančio plieno visiškai netinka, nes turi kenksmingų priedų. Nenaudokite aliumininių indų, nes iš jų į arbatą patenka metalo jonų....

Skaityti daugiau

18.09.2019 laikas 07:03 Receptai Avižiniai pyragėliai su braškėmis

Braškes supjaustykite smulkiais kubeliais, berkite ant jų tarkuotą citrinos žievelę, cukrų, kukurūzų krakmolą ir išmaišykite. Šį braškių ruošinį dėkite į kepimo skardą ant jau paruošto pagrindo. Braškes apibarstykite likusiu pa...

Skaityti daugiau

27.06.2019 laikas 15:05 Receptai Skanūs žuvies kotletai

Batono riekeles užpilame pienu ir paliekame pamirkti. Žuvies filė nuplauname, nusausiname ir sumalame mėsmale kartu su svogūnu, bei nuspaustu batonu. Paskaniname druska, pipirais ir gerai išmaišome. Formuojame kotletus, apvolio...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau