Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (3.6K) Komentarų: (0) (26.10.2015 - 13:28)

Kaip pritraukti finansinę gerovę?

Kodėl vieni žmonės be jokių pastangų pritraukia pinigus, o kiti, atrodo, net atstumia juos? Vieniems pinigų netrūksta nei smulkiausioms išlaidoms, nei dideliems pirkiniams. O štai kiti jų nesukrapšto nė maisto produktams… Galbūt pirmieji žino kažkokia paslaptį? Kaip prišaukti finansinę sėkmę į savo gyvenimą?

1 – pasidalinti tuo, kas turima

Norint pakliūti į pinigų skleidžiamą vibracijų srautą reikėtų pradėti dalintis tuo, kas turima. Net jei turima labai nedaug. Užtektų vos 10 % nuo gaunamų pajamų atiduoti vargstantiems ar visuomeninėms

organizacijoms. Tokiu būdu sukuriamas įspūdis, kad žmogus turi daug finansinių išteklių. Šiuo atveju veikia ir gyvenimo dėsnis – kuo daugiau atiduodi, tuo daugiau gauni.

2 – išsilaisvinti iš skolų

Skolų derėtų bet kokiu atveju atsikratyti. T. y. net jeigu teks parduoti kai kuriuos daiktus, skolas būtina kuo greičiau atiduoti. Jos sukuria bejėgiškumo jausmą. Be to, viena skola veda prie kitos ir taip atsiranda užburtas ratas.

3 – atidžiai rinkti žodžius

Ypač kai kalba pasisuka apie pinigus ir finansinius reikalus. Derėtų vengti bet kokių neigiamų atsiliepimų. Žodžiai turi neįtikėtinos galios. Tad geriau kasdien kartoti, jog finansinė padėtis gerėja ir nuoširdžiai tuo tikėti. Tai padės pritraukti teigiamas vibracijas.

4 – nustoti nerimauti

Žinoma, lengviau pasakyti nei padaryti. Tačiau vertėtų pagalvoti ir apie tai, ar nerimas dėl pinigų, komforto, saugumo ir kt. materialinių aspektų ką nors pakeis? Nerimas užgožia mintis, sukelia neviltį ir užkerta kelią įžvelgti naujas galimybes bei galimas išeitis.

5 – rūpintis sveikata, tada turtais

Amerikiečių filosofas Ralphas Waldo Emersonas rašė: „Sveikata – didžiausias turtas“. Energija, stipri sveikata, puiki savijauta – raktas į sėkmę. Kaip? Tik fiziškai ir dvasiškai stiprus žmogus gali dirbti, siekti tikslų, uždirbti, pastebėti palankias galimybes ir t. t. Pavargęs, sergantis žmogus greičiausiai nenorės net iš lovos išlipti, o ką jau kalbėti apie mintis dėl finansų.

6 – atkreipti dėmesį ir nepamiršti

Geriausia mokytoja – gamta. T. y. visas gyvasis pasaulis turi įdėti daug pastangų, kad ir daug turėtų. Pavyzdžiui, skruzdėlių bendruomenės. Jos itin mažos, tačiau sutelkusios visas savo pastangas sugeba pastatyti didelį skruzdėlyną. Be to, gamtoje vyrauja gausa ir klestėjimas – paukščių būriai, medžių lapai, žydinčios pievų gėlės. Kai akys įpras matyti gausumą, o protas įsisavins, kad visur vyrauja ne stygius, bet klestėjimas, turtai ateis ir į asmeninį gyvenimą.

7 – saugoti savo mintis

Sunkumų ar problemų išvengti nepavyksta niekam. Svarbiausia į viską reaguoti adekvačiai. T. y. nepasiduoti nerimui, panikai ir neįsileisti į galvą tamsių, neigiamų minčių. Ypač negatyvumu lengvai užsikrečiama nuo kitų žmonių, kurių pesimistinis požiūris net paprastą situaciją neretai mato perdėtai blogą. Tad tokiose situacijose būtina išsaugoti budrumą ir neįsileisti neigiamų minčių.

8 – medituoti

Ypač tai patariama daryti girdint tekantį vandenį. Jeigu neįmanoma prie natūralaus šaltinio, puikiai tiks ir per grotuvą sklindantis tekančio vandens garsas. Mintyse taip pat reikėtų susieti vandens tekėjimą su pinigų srauto tekėjimu. Vizualizacija – dar vienas žingsnis į svajonių išsipildymą ir tikslų pasiekimą. Be to, meditacija padės atsipalaiduoti ir nurimti.

9 – leisti pinigus protingai

Pagrindinė ir svarbiausia taisyklė – išlaidos negali viršyti pajamų. Net jei uždirbama nedaug, savo poreikius reikėtų išdėlioti prioritetų tvarka ir į ją atsižvelgus juos tenkinti. Jeigu svajojama apie didesnį atlyginimą, galbūt vertėtų pagalvoti apie įvairias galimybes tai padaryti. Papildomas darbas, investicijos į akcijas, nekilnojamąjį turtą, nuoma ir pan. Galbūt tai nepatrigubins atlyginimo, tačiau tikrai suteiks progų užsidirbti ir patenkinti daugiau poreikių.

10 – gerbti pinigus

Nesvarbu ar tai būtų monetos, ar kredito kortelė, ar popieriniai pinigai – jų negalima numesti bet kur ir bet kaip. Net jeigu tai tik 20 ar 10 euro centų. Bet kur mėtomi pinigai nepastebimai dingsta, išeina. Galų gale tai nepraktiškas ir visai taupumo neprimenantis įprotis. Juk tokiu pačiu netvarkos principu gali pasimesti ir kur kas didesnės kupiūros.

11– subalansuoti dvasines čakras

Tai gali skambėti keistai, tačiau vidinė harmonija, darna tarp proto, dvasios ir minčių gali išties daryti stebuklus. Laimingi žmonės geba visur įžvelgti teigiamą pusę, nesiskųsti dėl smulkmenų ir gyventi vertinant tai, ką turi. Suradus vidinę ramybę bus lengviau patikėti, kad kiekvienas vertas laimės. Jeigu šiuo metu iki laimės trūksta tik finansinės sėkmės, būdai, kaip tai įgyvendinti ateis savaime.

12 – stiprinti gerovės įspūdį

Tai nereiškia apsimetinėti turtingu, kai kišenėje švilpauja vėjai. Tačiau kai kasdienybėje vyraus daug klestėjimo ženklų, fortūna pradės šypsotis. Pavyzdžiui, vertėtų įsigyti vieną, tačiau kokybišką prekę ar drabužį, nei kelis prastos kokybės. Tai tuo pačiu bus ir investicija į ilgaamžiškumą.

13 – vertinti tai, kas turima

Lyginant savo pajamas su skyriaus viršininko atlyginimu galima pakliūti į rimtą depresiją. Žinoma, daugiau pajamų turintis asmuo gali sau leisti daugiau ar prabangiau tenkinti savo poreikius. Tačiau tai nereiškia, kad jis dėl to yra laimingesnis ar kad dar daugiau uždirbs. Pirmiausia reikėtų išmokti vertinti tai, kas turima. Visada norisi turėti dar daugiau, bet galbūt ir šiuo metu jau turima nemažai, tik nemokama tuo pasidžiaugti?

14 – užgniaužti pavydą

Tai vienas iš tų negatyvių jausmų, kuris neleidžia džiaugtis gyvenimu ir pamatyti kelyje pasitaikančių puikių galimybių. Tai, kad kaimynas vairuoja prabangų automobilį ir gyvena stulbinančiame name, nereiškia, jog jis yra turtingas. Galbūt visa jo prabanga sukurta pasiskolinus iš banko?.

15 – mokytis

Ne paslaptis ir tai, jog vieni tiesiog moka su pinigais elgtis, o kiti – ne. Pastarieji kur kas geriau sugeba juos leisti nei taupyti ar investuoti. Tačiau gera žinia ta, jog viso to galima išmokti. Knygos, kursai, seminarai, garsių žmonių istorijos – visa tai gali padėti įgauti daugiau patirties, kaip reikėtų elgtis su pinigais, kad jie ne tik dingtų iš piniginės, bet ir į ją grįžtų.

Priekavos.lt

Turi savo nuomone, gali kažką pasakyti, pasidalinti sveikatos receptu, įnovaciją, pranešk per 5 minutes ir tave pastebės!

reklama

Šioje istorijoje: laimė, sveikata, pajamos, pinigai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 3655 | | Reitingas: 0.0/0 |
PANAŠIOS NAUJIENOS: Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

//Parašykite savo nuomonę, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 10 gr. iki 300 gr. Dar tur...
paranormal.lt
Bioenergetinis gydymas ir konsultacijos...

Bioenergetikė, asmeninio tobulėjimo trenerė teikia individualias konsultacijas Kaune. Atlieku auros diagnostika, atst...

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:10:26

Saldainiai be cukr... 1

00:06:16

Soda. Kaip teising... 2

00:10:15

Kraujo valymas nat... 0Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (1334)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (1401)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Pėdų vonia su Epsom druska ir obuolių actu...

Po chroniško nuovargio ir nerimo, skausmas kojose dar vienas bėda, kuris gali tapti problema. Tiesiog padėjus kojas ant žemės, g...
paranormal.lt
Arbatų nauda tavo sveikatai...

Arbatą rekomenduojama gerti ištisus metus. Kadangi šio gėrimo paruošimo būdai – įvairūs, ir skirtingai ruošta arbata pasižymi sk...
paranormal.lt
Vaikas pasveiko be antibiotikų, ar žinote kodėl?...

Šiaulietis Gedas sutiko pasidalyti sėkmės istorija, kaip jo trejų metų sūnus pasveiko nuo ūminės viršutinių kvėpavimo takų infek...
paranormal.lt
Mokslininkai į žmogaus akis įšvirkštė skysčio, kuris le...

Biochemijos srityje dirbantys mokslininkai iš JAV išsiaiškino, kaip į žmogaus akis įdiegti naktinį matymą, kuris leistų žmogui v...